środa, 09 października 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Pan doktor się tłumaczy .

http://www.wspolczesna.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20110126/REG20/61420494

No no ciekawa taktyka :)




Jeśli obrabiasz mi dupę , to nie zapomnij mnie w nią i pocałować :)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan doktor się tłumaczy .


Ten 3 komentarz ,100% racji.Wstyd mi ,że mamy takiego lekarza w Łomży.Dla mnie to hiena.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan doktor się tłumaczy .

a ja głupi 2 SMS-Y wysłałem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan doktor się tłumaczy .

Nie martw się , ja dużo więcej :(




Jeśli obrabiasz mi dupę , to nie zapomnij mnie w nią i pocałować :)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan doktor się tłumaczy .

Słynna ta nasza miescina śię robi.Teśc zięcia zatrudnia,Doktorek dobrodziej znalazł sposób na zdobycie pieniędzy na naukę dla swoich dzieci.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan doktor się tłumaczy .

Same przedsiębiorcze ludzie :):):):):):):)




Jeśli obrabiasz mi dupę , to nie zapomnij mnie w nią i pocałować :)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan doktor się tłumaczy .

a macie link do tej gry jak oni grali o tą kasę?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan doktor się tłumaczy .

Trzeba będzie podliczyć SMS-y i się do pana doktora po zwrot kasy wybrać .

Może zrozumie że te SMS-y były nie na niego




Jeśli obrabiasz mi dupę , to nie zapomnij mnie w nią i pocałować :)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan doktor się tłumaczy .

link do tej gry jak oni grali o tą kasę ma ktoś?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan doktor się tłumaczy .

powiększcie zdjęcie na tej stronie i zobaczcie jak twarz usmarowała a szyja blada :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan doktor się tłumaczy .

Ciekawi mnie ciężka sytuacja w rodzinie pana doktora.Czy lekarskie zarobki na rtg to powód do rodzinnej zapaści finansowej?Radiolog jest w stanie zarobić mesięcznie około 10 tyś,a jak jeszcze jest pracowity to ho ho....
Także jak pan ma ciężko sytuację finansową,to niech zapyta się pan rodziny Mańczaków jak przeżyć za znacznie mniej.
Mimo wszystko wierzę w szlachetne intencję pana doktora.I w to iż nie weżmie z tych pieniędzy nawet pena.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan doktor się tłumaczy .

Można gdzieś ten program obejrzeć?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan doktor się tłumaczy .

http://www.7420milionodzaraz.pl/wideo#h3video



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan doktor się tłumaczy .

Żona wybitny specjalista marketingu i zarządzania i ekonomii i pracy znaleść nie może. Ech, jak to ludzie potrafią się kreowac.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan doktor się tłumaczy .

niewiem o co chodzi, pierwszy raz widzę tych ludzi...oni z Łomży..? wygrali to wygrali, szkoda że nie oglądałam tego programu to moze wyciągnęłabym jakieś wnioski..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan doktor się tłumaczy .

bo wcale jej nie szukala , bo po co jak lepiej siedziec w domku a druga połowka dobrze zarabia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan doktor się tłumaczy .

Rozliczmy więc Pana Henryka z kliniki. 200 tyś to sporo aby zacząć działać. Skoro 50 oferuje Mańczakom, resztę wykorzysta na klinikę.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan doktor się tłumaczy .

Ja w tym artykule nie znalazłem, żeby Pan Korolczuk miał wziąć całą wygraną, tylko dla siebie, owszem znalazłem że będzie chciał pomóc, jeszcze innym rodzinom.

"Zwycięska rodzina, dzięki wygranej, chce pomóc chorym Kubie i Adrianowi Mańczakom z Łomży, którzy wraz z rodzicami wzięli udział w programie. Pan Henryk jeszcze przed emisją na żywo zadeklarował się, że część wygranej przekaże chłopcom cierpiącym na rzadką chorobę dziedziczną, zwaną pęcherzowym oddzielaniem się naskórka. "

"Pan Henryk ma zamiar wesprzeć pewną sumą pieniędzy także Paulinę Sokół, Barbarę Ignatowską i jej chorego syna Krzysia oraz kilka instytucji pożytku publicznego."

GNOJU! fałszywy znów kłamiesz, i manipulujesz baranami, z małym rozumkiem.

Zwróćcie uwagę na fotkie w jego profilu.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan doktor się tłumaczy .

Tak .tak masz rację ,ludzie wysyłali SMS dla PANA HENIA NA KLINIKE.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan doktor się tłumaczy .

temat rzeka , proponuje zakończyć to jakimś miłym akcentem typu , że Krzycha zdejmują z anteny

Ave Tadeusz, morituri te salutant

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan doktor się tłumaczy .

GNOJU pokaż w którym momencie, on mówi że weźmie całą wygraną dla siebie?

@ chłopaku z małym rozumkiem, gdzie w artykule jest mowa o klinice? Wklej pokaż, gdzie ty to wyczytałeś?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan doktor się tłumaczy .

moze pan doktor rzeczywiscie cos by z klikniką działał mając milion, ktory pewnie myslal ze wygra dlatego wspomnial o tym w tv, ale 333tys... co to jest.. podatek , kupi dobry nowy samochod, wyksztalci dobrze dzieci, wycieczka na wyspy i pieniazkow nima. W lotka wygrywają po 13 milionów, takimi pieniędzmi juz bym sie zainteresowal :) a takie grosze szybko wyda . Niech juz se je ma. Pragnę dopowiedziec ze odrazu cie przejrzalem w tv i juz wtedy mialem chęc zabrac wszystkim w lomzy telefony ! nikt z rodziny na ciebie nie glosowal :) to mi wystarczy, dziękuje za uwagę :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan doktor się tłumaczy .

@profesor, co ty bredzisz!!, gdzie on mówi o wczasach, samochodach, że ty byś tak zrobił to nie znaczy, że i on.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan doktor się tłumaczy .

Władima z dużym rozumkiem,aże głupim to już iina sprawa.Poczytaj i nie brykaj,Gdybyś był chłop z jajami to słowo przepraszam mile widziane.
http://www.se.pl/rozrywka/plotki/7420-milion-od-zaraz-odc-4-relacja-na-zywo-w-internecie_168603.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan doktor się tłumaczy .

Gdzie ty wyczytałeś w zapodanym artykule przez GNOJA, że jest tak jak mówisz, mnie nie interesują jakieś wymysły, mowa jest o konkretnym artykule z Współczesnej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan doktor się tłumaczy .

Autor: wladima (---.lomza.vectranet.pl)
Data: 27-01-11 13:19

GNOJU pokaż w którym momencie, on mówi że weźmie całą wygraną dla siebie?

@ chłopaku z małym rozumkiem, gdzie w artykule jest mowa o klinice? Wklej pokaż, gdzie ty to wyczytałeś?

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>


Ty j....ny klęcznikowy pomiocie wszyscy jesteście taką sama hołotą na pokaz !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Więc podliczę SMS które wysłałem na dzieci p. Mańczaków i zażądam zwrotu kasy od ś....go doktorka .

A ty zamknij w końcu ten swój chory ryj bo jesteś takim samym bydlakiem jak on .

Oglądałem program , czytałem informacje w prasie i tv .

Nigdzie nie pisało o doktorku tylko o rodzinie Mańczak.


MODLI SIĘ POD FIGURĄ A DIABŁA MA ZA SKÓRĄ




Jeśli obrabiasz mi dupę , to nie zapomnij mnie w nią i pocałować :)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan doktor się tłumaczy .

to ty bredzisz i mącisz ludziom mądrym w glowach, wierzysz we wszystko co uslyszysz w tv, daj mi zrodlo ze chociaz polowa pojdzie na dzieci na ktore glosowali ludzie to zwroce honor, a narazie to nie mamy o czym dyskutowac. Wstydzilbym sie dac mniej niz polowa wygranej na jego miejscu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan doktor się tłumaczy .

Autor: wladima (---.lomza.vectranet.pl)
Data: 27-01-11 13:08

Ja w tym artykule nie znalazłem, żeby Pan Korolczuk miał wziąć całą wygraną, tylko dla siebie, owszem znalazłem że będzie chciał pomóc, jeszcze innym rodzinom.

"Zwycięska rodzina, dzięki wygranej, chce pomóc chorym Kubie i Adrianowi Mańczakom z Łomży, którzy wraz z rodzicami wzięli udział w programie. Pan Henryk jeszcze przed emisją na żywo zadeklarował się, że część wygranej przekaże chłopcom cierpiącym na rzadką chorobę dziedziczną, zwaną pęcherzowym oddzielaniem się naskórka. "

"Pan Henryk ma zamiar wesprzeć pewną sumą pieniędzy także Paulinę Sokół, Barbarę Ignatowską i jej chorego syna Krzysia oraz kilka instytucji pożytku publicznego."

GNOJU! fałszywy znów kłamiesz, i manipulujesz baranami, z małym rozumkiem.


>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Klęcznikowy pomiocie fałszywy jak całe twoje życie !!!!!!!!!!!!!!!

pan henio mógł wziąc swoje albo inne dzieci do programu . Ale dobrze wiedział że z dziećmi p. Mańczak wzbudzi największą litość wśród telewidzów .

JEST TAKI SAM FAŁSZYWY JAK WY WSZYSCY

MODLI SIĘ POD FIGURĄ A DIABŁA MA ZA SKÓRĄ


Zapytaj wyrzutku proboszcza na kogo prosił żeby głosować :):):):)




Jeśli obrabiasz mi dupę , to nie zapomnij mnie w nią i pocałować :)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan doktor się tłumaczy .

Złodziej!! Oszust!!Ja i moi znajomi wysyłając sms-y z myślą o rodzinie Państwa Mańczak z chęcią pomocy Im jesteśmy zbulwersowani tą całą sprawą. To jest wstyd i hańba dla Łomżyniaków, że mają w swoim szpitalu takiego lekarza któremu tak naprawdę powinni wierzyć... a tu się okazała zwykła hiena której się poprzewracało w głowie przez pieniądze które należą się Państwu Mańczak. Nie zostałam oszukana tylko ja i moi znajomi ale My wszyscy którzy mając chodź trochę współczucia i chęci pomocy pomogli tym chorym dzieciom, podłość ludzka nie zna granic !!! Nie można zostawić tak tej sprawy !!! trzeba to nagłośnić żeby w końcu się lekarz wywiązał ze swoich obietnic !!! LUDZIE POMÓŻMY TYM DZIECIOM !!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan doktor się tłumaczy .

@GNOJU wziął tych którym ma zamiar pomóc, z wypowiedzi w Współczesnej taki ma zamiar.

@profesor twoją wypowiedz zostawiam bez komentarza, ty przeczytaj jeszcze raz coś ty”stworzył”.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan doktor się tłumaczy .

@aneczka czy ty nie wiedziałaś jak wysyłałaś SMS, że on jest lekarzem?, czy on coś ukrywał?
Jeżeli tak to pokaż, co?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan doktor się tłumaczy .

wladima niekompromituj sie przyjacielu doktora

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan doktor się tłumaczy .

@wladima@ :):)


Aha z wypowiedzi w Współczesnej i taki ma zamiar ???

I to jest z twojej strony argument nie do obalenia :):):):):)


Wierz dalej w wypowiedzi dla współczesnej i w zamiary klęcznikowy podrzutku



MODLI SIĘ POD FIGURĄ A DIABŁA MA ZA SKÓRĄ




Jeśli obrabiasz mi dupę , to nie zapomnij mnie w nią i pocałować :)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan doktor się tłumaczy .

Ja jestem przyjacielem!!, ale rozumu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan doktor się tłumaczy .

z rozumem to ty dziecko nie wiele masz wspolnego :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan doktor się tłumaczy .

@GNOJU a co! Ty jesteś większe źródło prawdy?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan doktor się tłumaczy .

Henryk szukał u niego tego rozumu na USG i nie znalazł.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan doktor się tłumaczy .

rozum to może ty i kiedyś miałeś .

Ale teraz to pozostała ci tylko rozmiękczona papka :):)

A może to jesteś we własnej osobie doktorku ???




Jeśli obrabiasz mi dupę , to nie zapomnij mnie w nią i pocałować :)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan doktor się tłumaczy .

Widzisz a wrtykule jest zdanie: "Gdyby nie pomocna dłoń pana Henryka rodzina Mańczaków nadal byłaby anonimowa. Miejmy nadzieję, że teraz popłynie strumień pomocy dla braci." czyli teraz to inni mają zbierac dla tej rodziny, on zrobił im przysługę, że o nich stało się głośno. Tak?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan doktor się tłumaczy .

@profesor z twoim rozumem, to na pewno nie mam nic wspólnego, z czego jestem bardzo szczęśliwy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan doktor się tłumaczy .

a na końcu jest podziękowanie:

– Dziękuję wszystkim łomżanom, szczególnie parafianom św. Krzyża w Łomży, którzy oddali NA MNIE swój głos – mówi Henryk Korolczuk.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan doktor się tłumaczy .

@brzeczyszczykiewicz ty nie urągaj mojej inteligencji, że ty o swoją nie dbasz to twoja sprawa, ale mnie nie obrażaj takimi wstawkami.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan doktor się tłumaczy .

to jak, zglaszamy sprawe do uwagi na stronie ?:) kto ładnie umie pisac? jakis krotki wywiad tez by sie przydal w załączniku w stylu"nie mam nic do powiedzenia na temat ile dalem dzieciom" :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan doktor się tłumaczy .

oczywiscie z udziałem kamery:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan doktor się tłumaczy .

@profesor,To ty profesor i pisać nie umiesz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan doktor się tłumaczy .

Profesor,widzę ,że ucznia masz niepojętego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan doktor się tłumaczy .

@wladima

Wiedziałam, że jest lekarzem ale lekarzem który miał pomóc tym dzieciom, a tak na prawdę posługując się chorymi dziećmi wprowadził w błąd wielu ludzi którzy wysyłali smsy ... Oglądałeś ten program ? widziałeś jak te dzieci płakały ze szczęścia ? a teraz co ?? nawet nie potrafię sobie wyobrazić co te dzieci czują ...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan doktor się tłumaczy .

ja tam nie widzialem zeby te dzieci plakaly, raczej robily dziwne smutne miny gdy kamera na nie sie kierowala, jakby ktos wczesniej im powiedzial zeby smucic sie do kamery. Ten caly program to jedna wielka porazka i kit

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan doktor się tłumaczy .

Cieszyły się owszem ale jak dzieci usłyszały, że wygrały, czy Ty człowieku wiesz z jaką chorobą te dzieci się zmagają na co dzień??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan doktor się tłumaczy .

Oczywiście, ze to wprowadzenie w błąd. Same artykuły przed emisją dotyczące wysyłania smsów były prostym przekazem o pomoc dla rodziny Mańczak a nie dla p. Henryka. Proszę bardzo. Czyżby P. Doktor osobiście przekazał Księdzu Proboszczowi informację o apel? Apel jest jak dla mnie jednoznaczny;
http://www.krzyz.lomza.pl/index.php/component/content/article/1-wiadomoci-gowne/67-pomomy-adrianowi-i-kubie.html

Pomóżmy Adrianowi i Kubie
czwartek, 20 stycznia 2011 11:35
Od wielu lat nasi parafianie, państwo Mańczak, walczą o zdrowie swoich synów, chorych na rzadką chorobę o nazwie pęcherzyca. Każdego miesiąca leczenie chłopców pochłania ogromne koszty. Dzięki inicjatywie innej rodziny naszych parafian udało się losem chorych chłopców zainteresować Telewizję Polsat.

W niedzielę o godz. 17.45 będzie emitowany program „Milion od zaraz”, w którym wystąpi w transmisji na żywo rodzina z naszej parafii ZABIEGAJĄCA O ŚRODKI DLA Kuby i Adriana. ICH WIELKOŚĆ ZALEZY OD ILOŚCI WYSŁANYCH SMSów na daną inicjatywę, co należy uczynić w trakcie trwania programu. Zachęcamy naszych parafian do włączenia się do tej akcji.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan doktor się tłumaczy .

z samych waszych smsowych glosow jest pewnie ta wygrana 333 tys, wiec wzbogaciliscie doktora z wlasnych pieniedzy:) a ile zarobil sam program to wam sie w pale nie miesci :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan doktor się tłumaczy .

@Aneczka, a ty czytałaś ten artykuł z Współczesnej???( sądząc po twojej wypowiedzi, że nie czytałaś ) ”Chłopisko” tłumaczy, że POMOŻE Marczukom i wymienia jeszcze inne rodziny którym chce pomóc.
W tym wątku próbują, człowieka OCZERNIĆ niesłusznie.
Sam tytuł wątku sugeruje, że on się musi tłumaczyć, z czego kolwiek, czy z artykułu wynika że on się tłumaczy?
Z fotki widać że jest to rodzina, średnio zamożna, a co za tym idzie pewnie nie łapownicy.
Podejrzewam że włączyłaś się do dyskusji nie znając sprawy, za sugerowałaś się tytułem?
Jeżeli się mylę to pokaż gdzie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan doktor się tłumaczy .

Autor: Brzeczyszczykiewicz (---.elomza.pl)
Data: 27-01-11 14:48

Oczywiście, ze to wprowadzenie w błąd. Same artykuły przed emisją dotyczące wysyłania smsów były prostym przekazem o pomoc dla rodziny Mańczak a nie dla p. Henryka. Proszę bardzo. Czyżby P. Doktor osobiście przekazał Księdzu Proboszczowi informację o apel? Apel jest jak dla mnie jednoznaczny;
http://www.krzyz.lomza.pl/index.php/component/content/article/1-wiadomoci-gowne/67-pomomy-adrianowi-i-kubie.html

Pomóżmy Adrianowi i Kubie
czwartek, 20 stycznia 2011 11:35
Od wielu lat nasi parafianie, państwo Mańczak, walczą o zdrowie swoich synów, chorych na rzadką chorobę o nazwie pęcherzyca. Każdego miesiąca leczenie chłopców pochłania ogromne koszty. Dzięki inicjatywie innej rodziny naszych parafian udało się losem chorych chłopców zainteresować Telewizję Polsat.

W niedzielę o godz. 17.45 będzie emitowany program „Milion od zaraz”, w którym wystąpi w transmisji na żywo rodzina z naszej parafii ZABIEGAJĄCA O ŚRODKI DLA Kuby i Adriana. ICH WIELKOŚĆ ZALEZY OD ILOŚCI WYSŁANYCH SMSów na daną inicjatywę, co należy uczynić w trakcie trwania programu. Zachęcamy naszych parafian do włączenia się do tej akcji.



>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

@wladim a@
O głosy na kogo apeluje parafia ???????

Według ciebie na lekarza????????




Jeśli obrabiasz mi dupę , to nie zapomnij mnie w nią i pocałować :)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan doktor się tłumaczy .

Ciekawa jestem,ile głosów dostałby zwycięski doktorek gdyby nie wykorzystał chorych dzieci?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan doktor się tłumaczy .

Gdyby ta hiena miała chociaż trochę przyzwoitości ludzkiej,oddałby połowę wygranej na te chore dzieci a sam wyjaśniłby całe zamieszanie w lokalnych mediach,bo pozostawienie sobie lwiej części wygranej i mydlenie oczu ochłapami,powoduje,że ci wszyscy,którzy wysłali sms-y mogą napluć mu w ślepia.

Kokosz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan doktor się tłumaczy .

No ok, zobaczymy. Poczekamy. Nie osądzajmy. Sprzeczne informacje są. Na pewno się wyjaśni.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan doktor się tłumaczy .

oglądajac to bylam swiecie pezekonana ze o te dzieci chodzi, mam wrazenie ze celowo wprowadzil ludzi w bląd. zlitowali sie i wygral

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan doktor się tłumaczy .

Tak czy siak lekarz wygral dzieki tej rodzinie i wykorzystal chore dzieci do tego.Polowe wygranej powinien z pocalowaniem reki im ODDAĆ

PL

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan doktor się tłumaczy .

@do tych co byli”święcie” przekonani, że głosują na chore dzieci!!!!!

Ludzie nie rozśmieszajcie mnie :), to tylko świadczy, o was.

PROSZĘ pokazać w którym miejscu”doktorek” kłamie, skąd wy wiecie, kilka godzin po programie że on nie da, dla tych dzieci, skoro on mówi że da.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan doktor się tłumaczy .

Jestem za zorganizowaniem pikiety pod domem Doktorka o zwrot pieniędzy za SMS - y nigdy nie wsparłabym JEGO,a tym bardziej prywatnej kliniki na którą mało kogo by było stać lecz Państwa Mańczak którzy są warci więcej niż wygrana w tym programie....Jestem za tym by tej sprawy nie zostawić bez rozwiązania nie dajmy się zbałamucić OSZUSTOWI!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan doktor się tłumaczy .

wladima - nie kompromituj się. Ile jeszcze osób może ci mówić prawdę a Ty bełkoczesz, że tego nie rozumiesz ?!?
Może więc ja ci powiem kilka słów, które tu nie padły. Otóż mam kolegę, który pracuje razem z ojcem tych chorych dzieci w bardzo dużym łomżyńskim przedsiębiorstwie. Zupełnie inne były zapewnienia tego przyziemnego ludzika bez sumienia przed programem. Wyobraź sobie, że pracownicy tej firmy już dużo wcześniej jednoczyli się czy to indywidualnie, czy też kierowani apelem związków zawodowych. To oni, oprócz innych ludzi dobrej woli, w czasie trwania programu oddali kilkaset s-msów (jeżeli nie więcej) na swojego kolegę i jego rodzinę. Następnego dnia bezpośrednio u źródła wiedziano o nieuczciwości tego pożal się Boże konowała. Wstyd, hańba. O czym tu zresztą deliberować .... człowiek bez sumienia.

Niedawno pewien Poseł zacytował Miguela Cervantesa: „Człowiek bez honoru to gorsze niż śmierć”. I na taką „zawodową śmierć” ten kierowany niskimi pobudkami nieudacznik zasłużył.


Pozdrawiam
Ile nie karmić faceta i tak cycka szuka.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan doktor się tłumaczy .

Jednym słowem,Heniu w h....ja przygrał,a w tv taki speszony i małomówny był.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan doktor się tłumaczy .

Ja nie napisałam,że doktorek kłamie.Brzydzi mnie tylko,że wykorzystał cudzą krzywdę,ludzkie nieszczęście dla własnych korzyści.Dzieci dostaną ochłap 50.ooo zł,a reszta(całkiem spora)dla doktorka ,,dobroczyńcy,,.Bleeeeeeeeeee

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan doktor się tłumaczy .

niezła afera jest z tego co słyszałam, pan doktor zrobił skok na kasę i wszystko pierdzieli.. miało być dla pokrzywdzonej rodziny a on im tylko 50 tyś chce dać a resztę sobie zagarnie..a to chytry lis..ale podobno na szczęście jeszcze kasa nie została przelana na jego konto i wszystko poszło "wyżej" na razie..ale jakim cudem on tam się znalazł w tym programie..?? razem z tą rodziną...??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan doktor się tłumaczy .

Powiem krótko, nie sprzeczajcie się tutaj, proponuję napisać przez wszystkich tu obecnych do tv polsat, o sprawdzenie, w jaki sposób Pan Lekarz rozliczy się z wygranej, w jakiej wysokości pomoże rodzinie, jako załącznik przesłać linki artykułów publikowanych przed emisją programu, apel parafii, w taki sposób można osiągnąć to, czego wszyscy od niego oczekują. Jeśli nawet to się nie uda, ten człowiek będzie skończony i medialnie i zawodowo. Koniec i kropka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan doktor się tłumaczy .

nie ma rodziny jest biznes, matke!!!!!! w lyzce wody utopi!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan doktor się tłumaczy .

@peter- mnie ilość nie interesuję, tylko zdechłe ryby, i g....o płynie z prądem ”bełkotać” to tylko ty możesz.
Czy może ktoś wstawić, jakiś link dotycząc 50,000 zł, żebym mógł się odnieść, czy mam wierzyć na”gębę”

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan doktor się tłumaczy .

wladima idz podrap sie i pomysl o mnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan doktor się tłumaczy .

żeby myśleć trzeba mieć mózg.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan doktor się tłumaczy .

spotkac i okopac

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan doktor się tłumaczy .

szkoda butów

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan doktor się tłumaczy .

Gnoja pobijesz,ą za człowieka będziesz odpowiadać!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan doktor się tłumaczy .

lukaszek nie zartuj o czym bedziesz pisac w kontaktach ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan doktor się tłumaczy .

ja chetnie poswiecilbym swoje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan doktor się tłumaczy .

W sobotę u mnie będzie kolęda,Popytam księdza co i jak .Potem Wam napiszę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan doktor się tłumaczy .

@lukasz893- okopać to ty możesz, swoje własne buraki domowe.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan doktor się tłumaczy .

Jak się to wszystko czyta to nóż w kieszeni się otwiera, że może być taka obłuda, że ludzka krzywda posłużyć może do zrobienia kasy a ludzi naiwnych w przysłowiowego balona. Zachęcam aby pisać do telewizji Polsat link; http://www.7420milionodzaraz.pl/kontakt#ok na pseudo "wladima" czyli występującego tu na Naszym forum doktorka, który zawzięcie broni swej racji, że on też się podzieli z innymi potrzebującymi po 100 czy 1000PLN. To w sumie tak jak ja co rusz wrzucę na każdą akcję bo boli mnie ludzka bieda i krzywda, a to wyślę sms`a na każdą akcję i tym razem było tak samo i z mojej komórki i żony poszły sms`y na chore cierpiące dzieci. Mam apel do księdza Proboszcza Andrzeja, który tak jak wielu z Nas zaapelował o pomoc dla Państwa Mańczak a nie dla cwaniaka, księże Andrzeju prosimy aby ksiądz wpłynął na Swego parafianina niech już sobie weźmie za fatygę tą końcówkę kwoty 33tyś. bo reszta należy się dzieciom chorym.

Pozdrawiam wszystkich naiwnych a siebie na początku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan doktor się tłumaczy .

Samuraj, dzięki za pozdrowienia.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan doktor się tłumaczy .

@samuraj - aleś”wymęczył” tekst.
Tylko ja spisze twoje IP, a ty trafisz kiedyś na sale operacyjną, to wiedz!, że wrócisz do domu bez”migdałków”, zobaczymy wtedy z jakiego klucza będziesz śpiewał;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan doktor się tłumaczy .

Sprzątasz tam?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan doktor się tłumaczy .

Samuraj

Ja też dziękuję za pozdrowienia :)




Jeśli obrabiasz mi dupę , to nie zapomnij mnie w nią i pocałować :)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan doktor się tłumaczy .

ty mały! migdałki są i tobie niepotrzebne?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan doktor się tłumaczy .

wladima

Ty sobie lewatywę zrób to ci napinka popuści :):):):):):):)




MODLI SIĘ POD FIGURĄ A DIABŁA MA ZA SKÓRĄ




Jeśli obrabiasz mi dupę , to nie zapomnij mnie w nią i pocałować :)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan doktor się tłumaczy .

Z czarnych jagód podobno jest najlepsza.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan doktor się tłumaczy .

@mały wypróbuj i dasz znać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan doktor się tłumaczy .

władima ,widzę ,że Ty lekarz od jaj?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan doktor się tłumaczy .

@Mały, ty musisz coś o ty wiedzieć, pewnie się na tym znasz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan doktor się tłumaczy .

A tak w ogóle to widzę że Ty jesteś chłop bez jaj(czytaj ciota),Podaj nazwisko ,bo w piątek będę miał spotkanie z Marianem to poruszę ten temat

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan doktor się tłumaczy .

@mały- miałem kończyć dyskusję, ale widzę że ty śmieszny jesteś, to dam ci jeszcze jakieś baty na dobranoc.
Mały ten jest ciotą kto się z Marianem spotyka, czyli......?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan doktor się tłumaczy .

czyli Ty ,bo ja mogę,a Ty musisz,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan doktor się tłumaczy .

Kto mi poda linka, w którym jest napisane ile ten doktorek chce przeznaczyć rodzinie Mańczak, bo się doszukać nie mogę. Tu 50 tys., tam 3 tys., to w końcu wiadomo ile czy nie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan doktor się tłumaczy .

Zal mi Ciebie czlowieku !!Wiesz jaki chlopcy maja bol przy zmianie tych opatrunkow CODZIENNIE Wiesz ile czasu rodzice poswiecaja na opieke tym dzieciom CODZIENNIE !!!Wiesz co Oni czuja patrzac na ich rowiesnikow gdy odbieraja ich za szkloly CODZIENNIE !!!Papatrz na rece Adriana i na jego twarz czy on wyglada na 18-latka. Nie wiem czy masz dzieci ale nie zycze ci zeby wogle ktorys z twoich bliskich tyle cierpial co Adrian i Kubus Wiec zastanow sie co piszesz Zreszta brak mi slow na takich ludzi bez sumienia jak TY i Pan Doktor

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan doktor się tłumaczy .

http://superlomza.pl/Community/64258,Blog_Wpis,Wygrani_bez_wygranej__Rodzina_Manczakow_z_Lomzy_dziekuje_przyjaciolom_znajomym_i_calej_Polsce_za_wie.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan doktor się tłumaczy .

Autor: wladima (---.lomza.vectranet.pl)
Data: 27-01-11 17:53

@do tych co byli”święcie” przekonani, że głosują na chore dzieci!!!!!

Ludzie nie rozśmieszajcie mnie :), to tylko świadczy, o was.

PROSZĘ pokazać w którym miejscu”doktorek” kłamie, skąd wy wiecie, kilka godzin po programie że on nie da, dla tych dzieci, skoro on mówi że da.


------------
Taaak doktor za każdym razem miał inną wizję. W tv klinikę chciał budować i zonę wybitną specjalistkę od zarządzania i marketingu i ekomomii zatrudniać, a we współczesnej już o klinice cisza, natomiast o bezrobotnej żonie jest. Dlaczego?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan doktor się tłumaczy .

z linku podanego prze enya:


Wygrani bez wygranej. Rodzina Mańczaków z Łomży dziękuje przyjaciołom, znajomym i całej Polsce za wielkie serce i solidarność i prostuje, że nie wygrała 333 000 zł, lecz wygrał kto inny!
Dodał: publicznełomża 2011-01-27 20:18



Wybuch entuzjazmu, uściski, łzy radości, towarzyszyły w niedzielne (23 stycznia) popołudnie bohaterom telewizyjnego show „Milion od zaraz” TV Polsat oraz widzom przed telewizorami. Bohaterem była rodzina Mańczaków z Łomży, która wychowuje dwóch synów chorych na ciężką, nieuleczalną chorobę genetyczną zwaną pęcherzycą (pęcherzowe oddzielanie się naskórka). Adrian ma 18 lat, a Kuba 7. Ich ciała to jedna wielka rana. „To, co dla większości ludzi jest normalnością, dla nas jest tylko marzeniem. Każdy dzień zaczynamy i kończymy zmianą opatrunków. Nasze dzieci każdy dzień zaczynają i kończą płaczem”, mówiła do widzów Krystyna Mańczak. Odzew w postaci wysyłania sms-ów ze wskazaniem rodziny Mańczaków był ogromny. Uzyskali najwięcej sms-ów. Wygrana wyniosła 333 000 zł! Widzowie odeszli od telewizorów z przekonaniem, że podarowali te pieniądze dwóm chłopcom, którzy w krótkim życiu doświadczyli tylko cierpienia. Dla rodziny Mańczaków natomiast rozpoczął się wielki problem, gdyż są wygranymi ...bez wygranej.
W myśl reguł programu, uczestnikiem jest ten, kto został wylosowany w czasie rekrutacji. Los padł na lekarza z Łomży, którego państwo Mańczakowie znają z racji przynależności do jednej parafii. „Pan doktor z żoną odwiedził nas, wyjaśnił zasady udziału i zaprosił do programu. Mieliśmy mu pomóc przekonać widzów, że warto głosować na szczytny cel, jakim jest pomoc dzieciom chorym. I zgodziliśmy się. To nie my wygraliśmy 333 000 zł, tylko pan doktor, który po programie obiecał, że przekaże dla naszych dzieci 50 000 zł”, mówi Krystyna Mańczak.
Sprawa zaczęła jednak żyć swoim życiem. Państwo Mańczakowie od niedzieli odebrali dziesiątki telefonów od przyjaciół i znajomych z kraju i zagranicy, którzy składali gratulacje i wyrazy radości, że swoimi sms-ami pomogli ich dzieciom. Podobnie reagują znajomi na ulicy, koledzy w zakładzie pracy Piotra Mańczaka, szkolni koledzy chłopców. „Wszyscy są przekonani, że przyczynili się do zdobycia dla nas 333 000 zł. Gdy tłumaczymy, jak jest naprawdę, ludzie nie bardzo wierzą, są zaskoczeni, a nawet oburzeni. Dlatego zwracamy się do mediów o pomoc w wyjaśnieniu tej sprawy. Osobiście również prosiliśmy wiele osób o wysłanie sms -a, chcielibyśmy wszystkim serdecznie podziękować za serce i chęć wsparcia, ale to nie my wygraliśmy”, powtarza Piotr Mańczak. Do lekarza pretensji nie mają. Jak mówią, w ich sytuacji liczy się każda złotówka. Choroba synów jest dopiero od kilku lat na liście chorób przewlekłych, lecz nic się za tym nie kryje. Środki opatrunkowe i maście, których codziennie potrzebują synowie, muszą kupować bez żadnych zniżek. „Żona zajmuje się chłopcami, ja zarabiam 1 700 zł. Gdyby nie pomoc przyjaciół, sąsiadów, anonimowych darczyńców, nie stać by nas było na codzienne wydatki”, dodaje ojciec Adriana i Kuby.
Do sprawy wrócimy.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan doktor się tłumaczy .

@brzęczyszczykiewicz OK, wstaw ”chodzący” link, nie cytaty.
Wiesz jak to się robi?
<tutaj wstaw link>
Wtedy się odniosę, ja umiem sam czytać, a co dalej to zobaczymy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan doktor się tłumaczy .

Ty ograniczony jesteś? Link podała enya.
nie widzisz? No to wkleję go ponownie.

http://superlomza.pl/Community/64258,Blog_Wpis,Wygrani_bez_wygranej__Rodzina_Manczakow_z_Lomzy_dziekuje_przyjaciolom_znajomym_i_calej_Polsce_za_wie.html



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan doktor się tłumaczy .

masz kolejne:
http://superlomza.streemo.pl/Community/Blog.aspx?BlogEntryId=64232

Deklarował pomoc, wygrał i ma dać 50 tys. zł
Dodał: publicznełomża 2011-01-27 14:37



Henryk Korolczuk łomżyński radiolog wystąpił razem z rodziną Państwa Mańczak w minioną niedzielę w programie Polsatu „7420 Milion od zaraz.” Wygrał 333 333,34 zł. - Panie Henryku dziękuję Panu za Pana wielkie serce, za Pana szczytny cel - gratulował łomżyniakowi prowadzący program Krzysztof Ibisz - Tak naprawdę największą wygraną jest mama chłopców i jej dzieci. Co Pani czuje w tej chwili? - To jest tak naprawdę Państwa wygrana. Ja nie wiem co powiedzieć, dziękuję całemu światu za to wszystko. Dziękuję wszystkim! – mówiła ze łzami szczęścia w oczach Pani Mańczak. Po programie Pan Henryk w wywiadzie mówił, że spodziewał się wygranej i wierzył w to, że będzie wygrana. „To że mi się przyśnił kolor niebieski to był znak, że będzie duża wygrana. Jestem bardzo szczęśliwy, ta wygrana pozwoli zrealizować moje marzenia. Marzenia, o których myślę od zawsze.



Marzenia to przede wszystkim pomoc potrzebującym, pomoc takim chorym dzieciom, jakie właśnie w tym programie były. I również pozwoli to zapoczątkować budowę kliniki chirurgii dziecięcej, o której też marzę, od kiedy zacząłem być związany z medycyną. Moja żona będzie miała tam pracę, jest wybitną specjalistką marketingu i zarządzania jak również ekonomii. Myślę, że jej talenty tutaj naprawdę się przydadzą. Dziękuję wam bardzo serdecznie widzowie, jesteście kochani, macie duże serca i naprawdę gratuluję Wam, bo to Wy jesteście zwycięzcami właśnie w tym programie. Dzięki wam będę mógł pomóc nie tylko tym chłopcom, ale jeszcze innym dzieciom, które będą w przyszłości leczone mam nadzieję w mojej klinice”.
Prawdopodobnie część wygranej, a dokładnie 50 tysięcy złotych lekarz Henryk Korolczuk ma podarować rodzinie Państwa Mańczaków na którą głosowali ludzie poruszeni losem dzieci chorych na groźną chorobę genetyczną pęcherzycę. Mańczakowie są wdzięczni za ten gest, ponieważ koszty leczenia chłopców są bardzo wysokie i każdy grosz jest bardzo potrzebny. Liczą, że ich występ w telewizji Polsat sprawi, że ich sytuacją zainteresują się też inni ludzie, którzy będą chcieli im pomóc.



kolejny:
http://www.mylomza.pl/home/miasto/item/309-pa%C5%84stwo-ma%C5%84czak-z-%C5%82om%C5%BCy-wygrali-w-polsacie-ponad-333tys-to-by%C5%82-bardzo-dramatyczny-i-poruszaj%C4%85cy-apel.html



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan doktor się tłumaczy .

@Chłopie wstaw link.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan doktor się tłumaczy .

ciężko ci przekleić? Ja nie lubię niebieskich linków w postach:)

nie bądź leniwy.
źródło:
http://www.mylomza.pl/home/miasto/item/329-lekarz.html


Po programie "7420 Milion od zaraz", emitowanym na antenie Telewizji Polsat, rozszalała się burza. Łomżyniacy masowo wysyłali sms-y, by pomóc chorym dzieciom- Adrianowi i Kubie Mańczak, którzy chorują na pęcherzycę. Pieniądze- 330 tys. złotych oficjalnie, w imieniu dzieci, wygrał Henryk Korolczuk, lekarz-radiolog z Łomży. Miał przekazać całą sumę na leczenie chłopców. Wiadomo już, że zdecydował przekazać tylko część wygranej.

"Święty Pan Henryk, który zarzekł się, że przekaże połowe kwoty na leczenie chłopców zadecydował jednak, że da jedynie 50 tys !!! SKANDAL!!! Nie da się tego nazwać inaczej...:" - wpis o takiej treści na naszym forum pojawił się już 24. stycznia o godz. 17.57.

Mieszkańcy Łomży są zbulwersowani. Po programie, w którym rodzice chorych chłopców płakali ze szczęścia i dziękowali ludziom za wysłane sms-y, okazało się, że lekarz nie chce wywiązać się z obietnicy.

Henryk Korolczuk tłumaczy, że jeszcze przed programem zaproponował państwu Mańczak część wygranej. Pomocą chciał wesprzeć także inne chore dzieci z regionu, a resztę pieniędzy przeznaczyć na realizację swoich marzeń, m.in. o kształceniu swoich dzieci.

Łomżyniacy, którzy oddali głosy na pana Korolczuka, są jednak oburzeni. Z programu wynikało bowiem, że cała wygrana kwota ma być przekazana na leczenie Adriana i Kuby. To dla nich walczyli o milion złotych... Po komunikatach o rzeczywistym celu wygranej, na naszej stronie pojawiły się m.in. takie komentarze:

Zawiedziona: "Panie doktorze wszyscy wiemy że kasa może uderzyć do głowy ,ale proszę zajrzyj do swojego sumienia bo chyba o nim zapomniałeś.Od Ciebie dużo zależy czy chłopcy podadzą Ci otwarto dłoń..."

Franciszek: "Proszę oddać całą wygraną Państwu Mańczak. Wszyscy znajomi tej rodziny zrobiliśmy akcję na całą Polskę. Wysłaliśmy kilka tysięcy sms. Nie dla Pana doktorku, tylko i wyłącznie dla chorych chłopców. To co Pan zrobił to podłe. Naraził Pan na dodatkowy stres te biedne dzieciaki dla własnych korzyści. Trzeba było uczciwie wystąpić tylko ze swoją rodziną i powiedzieć, że pieniądze są potrzebne na wykształcenie własnych dzieci..."

- Nigdy nie wysłałabym sms-a po to, by "dorobić" lekarza. Standardowe zarobki, przynajmniej kilka tysięcy złotych, to nie jest tak mało, by kogoś wspomagać. Z całą rodziną byliśmy przekonani, że lekarz jest tylko przedstawicielem chorych dzieci. Wysłaliśmy kilkanaście sms-ów, w sumie okazuje się, że to był niepotrzebny wydatek. A tak chcieliśmy pomóc... - komentuje Monika, 25-letnia łomżynianka.

Czytane 82 razy Opublikowane w Miasto
ale masz, bo leniwy jesteś: http://www.mylomza.pl/home/miasto/item/329-lekarz.html



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan doktor się tłumaczy .

Skopiuj sobie .

Czy nie potrafisz???

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

krótka instrukcja :

Zaznacz

kopiuj


Wklej

:):):):):)




Jeśli obrabiasz mi dupę , to nie zapomnij mnie w nią i pocałować :)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan doktor się tłumaczy .

i wiesz co? Nie znam osobiście tej rodziny, ale to z jaką nadzieją wystąpili w programie i jak zawiedzeni po nim pozostali - wk......ia mnie niesamowicie. Bo dla mnie przekaz był jasny. DLA CHORYCH DZIECI, na klinikę, a nie na szkołę dla dzieci pana doktora!. Finito.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan doktor się tłumaczy .

Daliście mi argumenty nie do obrony :-)
„Wiadomo już, że zdecydował przekazać tylko część wygranej.”

, pożyjemy zobaczmy , dzisiaj nie mam czasu na utarczki,
Chłopisko pewnie chciał pomóc, a zrobią z niego złodziej.
Identycznie jak w poniższym linku.
http://www.bibula.com/?p=31395
pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan doktor się tłumaczy .

To nie my wygraliśmy 333 000 zł, tylko pan doktor, który po programie obiecał, że przekaże dla naszych dzieci 50 000 zł”, mówi Krystyna Mańczak.
http://superlomza.pl/Community/64258,Blog_Wpis,Wygrani_bez_wygranej__Rodzina_Manczakow_z_Lomzy_dziekuje_przyjaciolom_znajomym_i_calej_Polsce_za_wie.html


Marzenia to przede wszystkim pomoc potrzebującym, pomoc takim chorym dzieciom, jakie właśnie w tym programie były. I również pozwoli to zapoczątkować budowę kliniki chirurgii dziecięcej, o której też marzę, od kiedy zacząłem być związany z medycyną.




------------
Zobaczymy co z tych marzeń zostanie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan doktor się tłumaczy .

A 1/2 wygranej to nie łaska ?????????




Jeśli obrabiasz mi dupę , to nie zapomnij mnie w nią i pocałować :)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan doktor się tłumaczy .

Oczywiście połowa wygranej to bez żadnej łaski powinna trafić do rodziny Mańczak i tyle!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan doktor się tłumaczy .

Pani Mańczak, jesteśmy z Wami. Będziemy czekać na dalsze informacje o klinice i pomocy chorym dzieciom - czego świadkami była cała Polska.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan doktor się tłumaczy .

kochani nie pozwolmy aby ta przykra sprawa i ten nieuczciwy chciwy doktor ,poszla w zapomnienie.Moze ktos ma mozliwosc naglosnienia tego dalej w Polskę niech te pieniądze odda w tej rodzinie w zebach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan doktor się tłumaczy .

moze macie znajomych pracujacych w lomzynskim szpitalu....

Kalina 13

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan doktor się tłumaczy .

A jak ma się sprawa rodziców tych chłopców może oni liczyli na te 50 tys.? w programie lekarz powiedział że potrzebne mu są pieniądze na klinikę oraz na pomoc chłopcom.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan doktor się tłumaczy .

Klinika za 250 000 ? Ten pan chyba nie wie co mówi :):):):):):):):)

Chyba że w baraku by tę klinikę otworzył i na zasadzie chałupniczej :):):):):)


UCZCIWY PODZIAŁ PO POŁOWIE I SPRAWA ZAMKNIĘTA




Jeśli obrabiasz mi dupę , to nie zapomnij mnie w nią i pocałować :)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan doktor się tłumaczy .

Nie ma co apelować do doktora, tylko trzeba brać sprawy w swoje ręce. Podejrzewam, że można oddać 1% podatku na tą rodzinę. Ja na pewno tak zrobię i proponuję by mieszkańcy Łomży jeśli tylko mają taką możliwość i chęć uczynili podobnie.
A ten złodziej, który posłużył się ludzką tragedią na pewno nie pozostanie bez kary.

Live for nothing or die for something...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan doktor się tłumaczy .

Kurcze, co to jest targowisko? Łatwy zarobek? Pieniądze miały być DLA CHORYCH DZIECI. Nie ma pół na pół. WSZYSTKIE NA chore dzieci. Pan Doktor NIE MA chorych dzieci, sam też nie jest chory i jego żona też nie. JEMU TE PIENIĄDZE SIĘ NIE NALEŻĄ, bo nie takie było ich przeznaczenie. Cała kwota miała iśc na chore dzieci i tu jest pies pogrzebany. Póki nie zobaczę deklaracji doktora, na co przeznaczy CAŁĄ kwotę, uważam, że to nie jest uczciwe. Bo to że wystąpił, nie dało mu wygranej. Wygraną dał mu CEL przeznaczenia pieniążków i wizerunek rodziny p. Mańczaków. Pan doktor jest zdrowy i nie dla niego te pieniążki są.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan doktor się tłumaczy .

Jaka klinika za 250.000.Otworzy prywatny gabinet usg i będzie robił kasę.Zresztą co tu dyskutować.Ilu ludzi w Polsce wysłałoby sms na prywatną klinikę doktorka.Ludzie wysyłali,żeby pomoc chorym chłopcom.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan doktor się tłumaczy .

Za 250 tyś nie, ale za milion juz bardziej realne. Więc to chwyciło. Nie udało się jednak wygrac miliona, więc plany o klinice mogły spłonąć na panewce, no ok. Jednak nie obliguje to pana doktora do nieprzekazania całej kwoty wygranej na chore dzieci zgodnie z deklaracją. A tymczasem mamy ( jak mniemam współczesna rozmawiała z lekarzem, skoro go cytuje za współczesną) tylko takie deklaracje: oprócz panstwa Mańczaków "– Pan Henryk ma zamiar wesprzeć pewną sumą pieniędzy także Paulinę Sokół, Barbarę Ignatowską i jej chorego syna Krzysia oraz kilka instytucji pożytku publicznego(...)"]

-Jaka to "pewna suma" pieniędzy?
- jakie to instytucje, co to znaczy "kilka", i ile pieniążków?
- co z resztą pieniążków?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan doktor się tłumaczy .

Zaraz jakiś mądry zrobi o tym demota i pójdzie w Polskę :P wcale nie trzeba do polsatu pisać ;)


_____________________

Ale to tylko moje zdanie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan doktor się tłumaczy .

Ciekaw jestem, dlaczego księża głosili i promowali pana doktorka na mszy, czy tez mają w tym współudział? Jak wytłumaczą to co zostało dokonane? Jeśli zna ktoś namiary tego gada oszusta, który na przykrywkę bierze nawet kościół to proszę o podanie tego na forum. Może faktycznie zbierze się kilkadziesiąt osób i zrobi temu skurwysynkowi lepszą reklamę jak miał w telewizji przez rodzinę Mańczaków i z całą odpowiedzialnością myślę, że na to to na pewno sobie zasłużył. Jeśli będą takie propozycje, to taką pikietę przed domem doktorka możnaby zrobić. Osobiście jestem za, może społeczeństwo by się obudziło, a prawo by znalazło swoje miejsce. Jak coś to piszcie w temacie.

______________________________________
Pozdro wszystkim pozytywnie i realnie myślącym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan doktor się tłumaczy .

Konsul2 nie doszukuj się spisku z księżmi. Bo można zapytać dlaczego wszyscy wysyłali smsy na konto pana doktora. Mogli przecież bezpośrednio na konto bankowe rodziny Mańczaków wpłacać pieniądze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan doktor się tłumaczy .

Bo taki był przekaz, że wszyscy myśleli, że to dla tych dzieci właśnie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan doktor się tłumaczy .

doktorek na kazanskiej 9 mieszka nr mieszkania nie znam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan doktor się tłumaczy .

temat nie pasuje panie "odporny"?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan doktor się tłumaczy .

dupek zwykły z niego i tyle

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan doktor się tłumaczy .

sprytnie frajer spycha temat na drugą strone ale sie nie damy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan doktor się tłumaczy .

Ktoś musi mieć naprawdę interes w tym spychaniu tematów;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan doktor się tłumaczy .

Zdrowie jest wielkim dobrem , człowiek chory chwyta się wiec każdej iskierki nadziei .

A niektórzy... doktorek znalazł doskonały sposób na zdobycie kasy.

KANALIA a nie lekarz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan doktor się tłumaczy .

Podbijam temat.
Przykre, że ludzie mogą tak wykorzystywać choroby innych aby się dorobić. Najwłaściwszym jest oddanie całej wygranej, nie części dla p. Mańczaków. A po drugie - gdzie w programie (sorry - nie oglądałem) ten lekarzyna powiedzial o wspomaganiu rodzin jakichś innych, czy tez części pieniędzy dla fundacji? wg mnie przekaz byl jasny - rodzina p. Mańczak.

finito.

i tak jest skończony.
pzdr

ps. a odporny - to rodzina czy też sam lekarz pisał?

ps. proszę o podbijanie wątku. Nie dajmy zapomnieć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan doktor się tłumaczy .

uwazam ze to co zrobil slynny pan lekarz jest obrzydliwe i podle. to ze posluzyl sie chorymi dziecmi do wygrania pieniedzy na swoje potrzeby swiadczy o jego braku jakiegokolwiek honoru i szacunku do potrzebujacych ludzi.
pod pojeciem "lekarza"rozumie sie czlowieka, ktory calym swoim sercem stara sie pomoc innym ludziom w potrzebie. Lekarz jest hamem gdy wykorzystuje medialnie swoich pacjentow i to na dodatek swoich dobrych znajomych.
Panie Henryku jestes bezczelnym czlowiekiem. Wstydzimy sie ze taka osoba nalezy do sluzby zdrowia w naszym miescie!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan doktor się tłumaczy .

Ludzie o co tu chodzi bo nie wiem - może obrażacie gościa nie słusznie a to było by obrzydliwe.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan doktor się tłumaczy .

przeczytaj sobie "anelka" dokaldnie wszystkie posty bedziesz wiedziala czemu czlowieka sie obraza SLUSZNIE!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan doktor się tłumaczy .

wytłumaczcie mi gdzie w tym artykule w GW napisane jest,że ten Pan oszukał tych chłopców.Obejrzałam to na Ipli,i on tam wyraźnie mówi przed losowaniem,że wygraną chce przeznaczyć na budowę kliniki,a część kaski przeznaczy dla tych chłopców.Uważam,że ten Pan sprytnie sobie pograł,ale nie oszukał nikogo,więc nie rozumiem was

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan doktor się tłumaczy .

jak to wytlumaczyc: mial dac kase chlopakom i w poniedzialek mieli byc juz na opoeracji mamy sobote a chlopaki siedza w domu...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan doktor się tłumaczy .

Ludzie,czy wy jesteście naprawdę aż tak naiwni.To on brał udział w tym konkursie i to on wygrał.Czy naprawdę myśleliście,że on przeznaczy 100% czy 50% kwoty na te biedne dzieci?Obejrzyjcie sobie dobrze na Ipla-37.03 minuta programu K.Ibisz mówi:"...chce założyć klinikę dla chorych dzieci,by pomóc dwóm bardzo cierpiącym chłopcom..."

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan doktor się tłumaczy .

wlasnie! by pomoc dwom bardzo cierpiacym chlopcom! "maslanka przeczytaj sobie uwaznie posty albo najlepiej obejrzyj jeszcze raz ten odcinek"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan doktor się tłumaczy .

Uczciwie byłoby gdyby pan doktor i wszyscy którzy zabrali głos w tej sprawie, przed emisją programu, określili o jaki procent wygranej chodzi dla Adriana i Kuby. Większość ludzi zaangażownych w pomoc czuje się zmanipulowana przez głównego uczestnika. To na państwo Mańczak spadł ciężar nagłośnienia sprawy(nie na wybitną specjalistkę od marketingu). Miałem okazję być świadkiem apelu pani Mańczak, do dla nich wysyłałem sms-y, przekonany, że połowa wygranej trafi dla jej synów.
Naprawmy swoją naiwność i przeznaczmy 1% podatku dla nich.

FUNDACJA DZIECIOM ,,ZDĄŻYĆ Z POMOCĄ"
NR KRS 0000037904
W POZ. 128 NALEŻY WPISAĆ

LECZENIE I REHABILITACJA MAŃCZAK ADRIAN nr. ewid. 3168

(lub MAŃCZAK JAKUB nr ewid. 3169).

Panu doktorowi i obrońcom próbującym tłumaczyć jego ,,wspaniałomyślność" też polecam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan doktor się tłumaczy .

Nic dziwnego w tej parafi tez reka ręke myje na 1000000000% czarnuchy rządzą niestety złodzieje . Chcesz być bogatym mieć luksusy idz na księdza

~cienona

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan doktor się tłumaczy .

hamstwo i hańpa

Tempiem głópote na foróm



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan doktor się tłumaczy .

Autor: maślanka123 (---.lomza.mm.pl)
Data: 29-01-11 23:39

Ludzie,czy wy jesteście naprawdę aż tak naiwni.To on brał udział w tym konkursie i to on wygrał.Czy naprawdę myśleliście,że on przeznaczy 100% czy 50% kwoty na te biedne dzieci?Obejrzyjcie sobie dobrze na Ipla-37.03 minuta programu K.Ibisz mówi:"...chce założyć klinikę dla chorych dzieci,by pomóc dwóm bardzo cierpiącym chłopcom..."




A czy powiedział w programie, że chce pomóc swoim dzieciom, wykształcić je aby poszły w jego ślady? Czy powiedział, ze ma marną pensyjkę lekarską, a te pieniądze mu pozwola spełnic jego marzenie o wykształceniu swoich dzieci? On powiedział coś innego, że chce pomagać chgorym dzieciom.... i dlatego wygrał, bo gdyby powiedział, ze ma bezrobotną żonę, dzieci na utrzymaniu, które chce kształcić to by g....o dostał, bo nikt by na niego nie głosował. To jest róznica w wygraniu tego programu. A teraz za te pieniążki chce kształcić własne dzieci. Ok, ale gdyby to było jasno zaznaczone w deklaracjach w programie, gdy ludzie głosowali.... Pieniądze są jego, zrobi z nimi co zechce, ale moralność mówi co innego. Zresztą, życie osądza, nie my.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan doktor się tłumaczy .

żeby go gnoja los doświadczył gorzej niż tych chłopców

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan doktor się tłumaczy .

jasiu śmietana. Zachowaj swój analfabetyzm w swoim pokoiku. Nie odzywaj się czasem (przynajmniej w ważnych sprawach) bo przecież nie masz nic do powiedzenia. Udzielasz się i po co? Jesteś debilem i analfabetą i myślisz, że jesteś zabawny i dowcipny? Załóż sobie temat i niech podobni tobie polemizują z tobą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan doktor się tłumaczy .

Masz rację. Nic do końca nie powiedział i nie zaprzeczył. Być może wybitna, bezrobotna specjalistka od marketingu tak mu doradziła. Skoro nie zachował się feer niech zbiera owoce swego postępku i niech słucha i czyta o sobie.
Nie dla niego wysłałem swoje sms-y.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan doktor się tłumaczy .

juljan - dlaczego mam takie samo odczucie jak ty?:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan doktor się tłumaczy .

Ktoś wie jak się rozwija sprawa doktora "horrora"?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan doktor się tłumaczy .

Wiecie co mnie śmieszy !!! To że nikt nie wie jaka jest prawda a każdy zmyśla !!!
Ani pan doktor ani rodzina chorych chłopców nie przekazywała żadnych danych a tema kto komu i za ile !! Każdy sieje plotki!!! Ktoś się dowiedział że Pan Henryk miał problemy z dogadaniem się co do kwoty którą przekaże a wy wszyscy już ploty siejecie że on nic nie chce dać albo 50 tys i w ogóle !!!!
Ogarnijcie się bo robicie z siebie idiotów!!!!
Jedyne w czym jest problem to ile Pan doktor przekaże dla chorych dzieci ile dla 2 pozostałych rodzin ile dla siebie !!! W tym temacie wszystkie 4 rodziny cały czas się dogadują.
Wyzywacie ludzi od oszustów a nie wiecie kim ta osoba nawet jest !!!
Niech ktoś idzie do ks. proboszcza parafii boboli i się dowie. Pan Henryk wraz z rodziną są mocno wierzącą w boga rodziną od kilku lat należą do ruchów ewangelizacyjnych a w szczególności do domowego kościoła którym zajmuje się ks. Adam z parafi św. krzyża chyba .

PRoblem kasy należy do tych rodzin nie do was i nikt nie dał wam prawa by bez karnie poniżać drugiego człowieka.

Czytając nasze forum łomżyńskie widać jedno na tym forum są sami imbecyle zdemoralizowani nastolatkowie i nie wykształcone dna społeczne !!!

Zróbcie coś w kierunku swojej inteligencji !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan doktor się tłumaczy .

Czyżbyś tez należał do dna społecznego? Mam wrażenie, że przed chwilą zrobiłeś to samo o co wszystkich na forum oskarżasz. Niegrzecznie.

Nie wszyscy nie wiedzą o czym mówią. Niektórzy z nas nie rozsiewają plotek.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan doktor się tłumaczy .

Zaraz, zaraz. To był program publiczny i apel też był publiczny, i zbiórka publiczna, więc chyba jasne jest, że ludzie chcą wiedzieć co z pieniędzmi się stanie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan doktor się tłumaczy .

99% wypowiedzi opluwa K i jego dzialalnosc nikt nie napisal nic o panu D jaki on wspanialy czy moze nie, jakim fachowcem jest moze robota nie zostala wykonana jak nalezy

a z drugiej strony ,nie spisac umowy na taka kwote jest moim zdaniem lekkomyslnoscia

i jeszcze jedno ,ktos kto robil jakie kolwiek remonty w domu lub budowal niech powie czy dostal pelna fakture na robocizne lub czy ja dostal w ogole od wykonawcy

ludzie pisza umowy na wykonanie uslugi budowy domu na 30-40tys a pozniej nikt na to faktury na robocizne nie dostaje bo oczywiscie jakby co jest to kwota netto

wiekszosc osob tutaj potrafi szybciutko wydac wyrok

Andrzej W.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan doktor się tłumaczy .

Ludzie!!! Zawiść przez was przemawia.Skoro uważacie,że ten pan tak podle postąpił wobec tych chłopców,to zróbcie coś w tym kierunku.Czujecie się oszukani,złóżcie doniesienie do prokuratury.Jak popełnił przestępstwo,to za nie odpowie,a jak nie,to nie linczujcie człowieka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan doktor się tłumaczy .

http://www.youtube.com/watch?v=M7aV2O_0pxI

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan doktor się tłumaczy .

on nie powinien z więzienia za to wyjśc co zrobił

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan doktor się tłumaczy .

Ucichło... a nie powinno...
O chamstwie i bezczelności pamiętać należy... wręcz piętnować...
Niech Pan "doktor" K. wie, że o nim pamiętamy... zapomnieć nie zamierzamy...
Podbijam !!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan doktor się tłumaczy .

Dokładam się :)

Pan doktor nie daje znaku życia :(
Nie kontaktuje się w ogóle z Mańczakami , wygląda to tak jakby nie było sprawy:)


Taktyka na przetrwanie :):):):):):):)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan doktor się tłumaczy .

Ja proponuje by każdy z nas mieszkancow miasta, gminy powiatu, wojewodztwa co go ta cala sprawa wkurwia poszedł do pracy do pana lekarza wszedł popatrrzył na niego i powiedział ze przychodzi tylko na skurwiela popatrzyc co na czyjejs biedzie sie dorobił. ******** pan lekarz ma i sie nie dziwmy od poczatku w **** wszystkich zrobił. A pierdolenie o ewangelizacji o działaniu w ruchach chrzescijanskich...hehe jego bogiem są pieniądze jak większości kleru.
Po **** naszemu biskupowi BMW serii 7?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan doktor się tłumaczy .

Zazdrość kipi w ludziach za każdy grosz. Żal...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan doktor się tłumaczy .

Autor: qawqaz (82.139.163.---)
Data: 14-03-11 23:20

Ja proponuje by każdy z nas mieszkancow miasta, gminy powiatu, wojewodztwa co go ta cala sprawa wkurwia poszedł do pracy do pana lekarza wszedł popatrrzył na niego i powiedział ze przychodzi tylko na skurwiela popatrzyc co na czyjejs biedzie sie dorobił. ******** pan lekarz ma i sie nie dziwmy od poczatku w **** wszystkich zrobił. A pierdolenie o ewangelizacji o działaniu w ruchach chrzescijanskich...hehe jego bogiem są pieniądze jak większości kleru.
Po **** naszemu biskupowi BMW serii 7?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan doktor się tłumaczy .

O proszę. Tak to miało być??????????




Lekarz nie wywiązał się z obietnicy! Mańczakowie proszą o wsparcie
http://mylomza.pl/home/lomza/item/694-lekarz.html

Adrian, starszy syn państwa Mańczak, ma już wyznaczony zabieg usunięcia przerośniętego naskórka. Operacja odbędzie się 15. maja w klinice w Austrii. Rodzina prosi o pieniądze, bo tych ciągle brakuje. Tymczasem Henryk Korolczuk, lekarz, który w styczniu wygrał dla dzieci pieniądze w programie "Milion od zaraz" w Telewizji Polsat, do tej pory nie przekazał państwu Mańczak nawet złotówki!

- Widujemy pana doktora na ulicy, w sklepie. W kościele siedzi na nabożeństwach w pierwszej ławce. Przystępuje do komunii - mówi jednemu z łomżyńskich portali Krystyna Mańczak, mama chłopców.

Lekarz udaje jednak, że nie zauważa rodziny, której w styczniu deklarował pomoc. Na leczenie chłopców do tej pory nie przeznaczył nawet złotówki. Chociaż na początku cała wygrana (330 tys. złotych) miała być przeznaczona dla Adriana i Kuby, lekarz zmienił kwotę na 50 tys. Dla rodziny byłaby to i tak ogromna pomoc. Ostatecznie jednak Korolczuk nie dał rodzinie nawet grosza.

Majowa operacja Adriana w austriackiej klinice będzie kosztowała 8 tys. euro. Rodzina ciągle nie ma jeszcze wszystkich pieniędzy, bo po zabiegu nastolatek będzie musiał zostać na co najmniej dwutygodniową rehabilitację.

Osoby, które chcą pomóc państwu Mańczak, moga wpłacić pieniądze na konto utworzone specjalnie na zabieg dla Adriana: 41 1240 1037 1111 0010 1321 9362 Bank Pekao S.A., Oddział I w Warszawie,z dopiskiem „Adrian Mańczak, nr ewidencyjny 3168”.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan doktor się tłumaczy .

Szkoda, że nie będzie mnie w Łomży przez jakiś czas. Sam poszedłbym podczas mszy do tego kościoła i głośno podziękował dla doktora potwora. Ksiądz na pewno tego nie zrobi ,bo razem z doktorkiem w Kisielnicy balowali za ten chajsik

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan doktor się tłumaczy .

W którym kościele można spotkać tego "doktora"?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan doktor się tłumaczy .

W sławetnym i czułym na ludzką krzywdę KRZYŻU :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan doktor się tłumaczy .

No i gdzie są teraz obroncy pana doktora? Przecież to świństwo! Wygrał na krzywdzie ludzkiej.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan doktor się tłumaczy .

Polak potrafi...........żerować na cudzej krzywdzie.

-------------------------------
polska rzeczywistość

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan doktor się tłumaczy .

Jak tak można, wzbogacił się na chorych dzieciach a teraz ma ich gdzieś...

http://superlomza.pl/Community/69414,Blog_Wpis,Rodzina_Manczakow_z_Lomzy_nie_ma_pieniedzy_na_zabieg_Adriana_w_klinice_w_Austrii__Panie_doktorze_pom.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan doktor się tłumaczy .

ludzka podłość nie zna granic... Mam szczerą nadzieję, że te pieniądze przyniosą mu nieszczęście. Jeśli go spotkam, to nie omieszkam mu powiedzieć prosto w twarz kim dla mnie jest.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan doktor się tłumaczy .

Tu znalazłem zdjęcie tego typa:

http://superlomza.pl/Community/64350,Blog_Wpis,Henryk_Korolczuk_lekarz_z_Lomzy_zwyciezca_telewizyjnego_show_Milion_od_zaraz_Nie_mam_jeszcze_ani_zlo.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan doktor się tłumaczy .

Jak w pierwszej ławie w kościele to pewnie z PIS. Pewnie kumpel Pornoboya Adamosxx'a.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan doktor się tłumaczy .

ktoś wykasował mój wpis z godzin rannych więc powtarzam, proboszcz wziął kasę i ma to gdzieś , żeby chama napiętnować.
niech siedzi w pierwszej ławce jak się z klerem dzieli.

tak jak wielu doktorów jesteś dla mnie bydlakiem, konowałem, i świnią.
A proboszczu jak ci teraz za kasę się sku....eś.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan doktor się tłumaczy .

Taka robota i powołanie proboszcza. Za pieniądze ksiądz się modli za pieniądze lud się podli.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan doktor się tłumaczy .

Oto jak pieniądze zmieniają nawet najlepszych ludzi, szatan się nimi (pieniędzmi) posługuje, by wśród ludzi narobić zamętu i skłócić. O to mu chodzi, nie dajmy się. Po świętach Zmartwychwstania mamy dowód, że dobro zwycięży, dajmy szansę panu doktorowi, nie linczujmy go w żaden sposób. Zło dobrem zwyciężać, takie wskazówki na nasze życie zostawił nam bł. ksiądz Jerzy Popiełuszko i wkrótce błogosławiony Jan Paweł II.
Łomżyniacy nie dajcie się złu. Ufajmy,że ludzie są dobrzy, tylko słabi. A.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan doktor się tłumaczy .

Ale Mańczakom czas ucieka. Oni nie mają czasu i nie mają pieniędzy. Nadzieja też im już uciekła. Odeszła wraz z informacją sprzed miesiąca, że doktor dostał już pieniądze.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan doktor się tłumaczy .

ale nie dostał pieniędzy to bujda była . Inni także dostali dopiero równo po 9 miesiącach , ale doktorek mógł nie obiecywać a teraz się wymigiwać !!!

Co pieniądze robią z ludzi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan doktor się tłumaczy .

http://www.7420milionodzaraz.pl/sites/www.milionodzaraz.polsat.pl/pdf/regulamin_programu.pdf


Jak po 9 miesiącach, skoro w regulaminie jest w terminie 90 dni od daty emisji. (par 13 pkt 3)?


Jacy inni?? Po jakich 9 miesiącach??? Co ty gadasz?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan doktor się tłumaczy .

Żeby mu w drewnianym kościele cegła na ten zakłamany łeb spadła

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan doktor się tłumaczy .

http://superlomza.pl/Community/64350,Blog_Wpis,Henryk_Korolczuk_lekarz_z_Lomzy_zwyciezca_telewizyjnego_show_Milion_od_zaraz_Nie_mam_jeszcze_ani_zlo.html
I gdzie są pieniądze na chore dzieci pytam się gdzie pieniądze .Proszę przekazać wygraną na cierpiące dzieci .Hypokryzji ,zakłamaniu ,obłudzie mówie stanowcze NIE .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan doktor się tłumaczy .

a może powinniśmy , wszyscy którzy brali udział w tym oszustwie złożyć zbiorowy pozew , o zwrot pieniążków za SMS w związku z ujawnionym oszustwem. Chyba na tym forum jest jakiś prawnik który by to poprowadził i złożył doniesienie.

Ujawnione fakty wyraźnie wskazują, że doktor działał w sposób zorganizowany i celowy, i posługując się potrzebującą rodziną wyłudził od widzów całej polski pieniądze.


inka 12 modlitwy i dobre słowo nie pomogą tym dzieciom !!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan doktor się tłumaczy .

podbijam bo to ważne

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan doktor się tłumaczy .

Do tej pory to juz chyba pieniadze doktor ma...
Czy pomogl chociaz w czesci wygranymi pieniedzmi?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan doktor się tłumaczy .

no sprawa jakoś ucichła..... podobno coś tam im przelał na konto, 10 tys czy cos

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org