sobota, 20 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
najlepsza konsola do gier

jak w temacie ;nintendo wii,ps3,ibox

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza konsola do gier

najlepszy jest PC ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza konsola do gier

PS3 bije resztę na głowę.A PC dobry jest do pracy!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza konsola do gier

Ja mam ps3 ... takie gry jak GoW 3, Killzone, LBP, Uncharted czy Infamous mowią same za siebie na piecu nie gram bo nie lubię do iksa nic nie mam ale wole exy z ps3

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza konsola do gier

Xbox 360 the best chociaż Ps3 też jest bardzo fajne. Posiadałem obie konsole najpierw X360 potem Ps3 , ale zdecydowałem się na powrót na 360 chociaż Ps3 coraz bardziej się rozkręca. Idealne wyjście to posiadanie X360+Ps3.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza konsola do gier

Haha X360 the best niezły joke :) Dawno się tak nie uśmiałem... ;D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza konsola do gier

posiadałem PS3 i Xbox360, zostawiłem sobie Xboxa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza konsola do gier

Mam xbox360 i daje radę. PS3 też fajna konsola. Nikt Ci nie powie, która jest najlepsza bo zawsze będą sprzeczki. Wybór należy do Ciebie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza konsola do gier

My w domu nie mamy konsoli, a interaktywną podłogę -
funtronic.eu. Nie chciałabym żeby dzieci grały w jakieś gry na konsoli, woleliśmy nabyć ten sprzęt - dla dzieci też atrakycjny, a ruszają się, bawią i nie ma tego \"wirtualnego\" świata, a nadal jest interaktywnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza konsola do gier

Powiem tak - najlepiej gra się na PC, a jeśli miałabym coś kupować to kinekta :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza konsola do gier

Ja nie mam żadnej konsoli. No ale w sumie nie gram jakoś dużo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza konsola do gier

Ja najbardziej lubię PS4 ale uwielbiam tez grać w fajne gry na telefonie, najlepiej jakieś logiczne w których trzeba trochę pomyśleć :) Teraz znalazłam świetną grę słowną https://play.google.com/store/apps/details?id=com.dracnes.slownauczta i polecam ją każdemu, bardzo wciąga i ciężko się od niej oderwać :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org