niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Ketonal a karmienie piersia

Hej! Wyrwalam osemke i strasznie mnie boli, biore ketonal co 8-10h... czy moge karmic piersia? Jak nie to co moze mojemu dziecku grozic gdy karmie? Wiecie cos na ten temat? Czytalam na necie, ze wiekszosci kobietom podaje sie go po porodzie i karmia...

PL

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ketonal a karmienie piersia

porady lekarskie na forum??? stuknij się w łeb, niby dorosła matka

zadzwoń do swojego lekarza

onaion

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ketonal a karmienie piersia

he na forum sie wiecej dowiem niz od lekarza!!!

PL

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ketonal a karmienie piersia

ja po porodzie po cc bralam ketonal przez 3 dni i karmilam piersia. staralam sie go brac tylko wtedy kiedy z bólu nie moglam usiasc. .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ketonal a karmienie piersia

to jakiego lekarza masz????
ja życie swojego dziecka nie uzależniałabym od forum

trzeba być tępym żeby takie pytania zadawać

poza tym, ból przejdzie szybciej niż myślisz

onaion

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ketonal a karmienie piersia

no możesz ryzykować, może nic się nie stanie
ale
kazdy organizm jest jest inny, nie wiadomo jaka będzie reakcja

i co będzie jeśli się stanie???? zastanów się!

onaion

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ketonal a karmienie piersia

Pieprzycie ma dziewczyna rację tylko zajrzyj na forum troszkę większe i tematyczne i wszystkiego się dowiesz dokładnie. np:http://commed.pl/ketonal-forte-vt3217.html



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ketonal a karmienie piersia

Juz jedna ósemke mialam wyrywana i wiem, ze bol szybko nie przejedzie, bo to zdrowe zeby byly... ja tylko chce sie dowiedziec od innych mam jakie mialy doswiadczenia, nic nie wiesz na temat to morda w kubel.

PL

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ketonal a karmienie piersia

ketonal to silny i skuteczny lek , długo utrzymuje się w organizmie u wielu starszych osób kuracja kończy się zejściem.Wszystkie lekarstwa przeciwbólowe pozostawiają znak na naszym układzie krążenia.
Jak ktoś ma umrzeć z bólu niech się pasię ,zawsze to parę dni dłużej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ketonal a karmienie piersia

ja tam mogę się nie wypowiadać

skoro to taki super lek to na pewno nie zaszkodzi, twoję życie i twojego dziecka, obym się myliła

bo ból zęba przejdzie ale jeśli maluchowi się coś stanie - ból zostanie na zawsze
ot i tyle w temacie, musisz sama decyzję podjąć, tu forum nic nie pomoże
skoro dorosłaś do bycia matko, dorośnij i do pozostałych decyzji

a propos, kogo winą byś obarczyła, siebie, ludzi z forum, a może admina że pozwala na wpisy osób nieupoważnionych, nie mających nic wspólnego z medycyną

twój wybór
pozdrawiam

onaion

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ketonal a karmienie piersia

http://www.urwis.pl/forum/viewtopic.php?t=3231

onaion

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ketonal a karmienie piersia

tylkol
Rozumiem twoją troske obawy o dziecko. Troche zasilny lek ten ketonal w dużej dawce wpływa na sprawność psychomotoryczną. Wiem bo bardzo dużo dawke przyjąłem przy zapaleniu płuc ból jest nie porównywalny z bólem z wyrwanego zeba.

Nie zwracaj uwagi na tych baranów "kto pyta nie błądzi"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ketonal a karmienie piersia

onaion ty nawet ortografii nie opanowałaś, więc może i z radami się wstrzymaj. Sądząc po błędach osiągnęłaś jak na razie maksymalnie poziom gimnazjum, także myślę, że o dzieciach, karmieniu piersią i zażywaniu leków też nic nie wiesz. Poza tym póki co jedyne co robisz to niepotrzebnie krzyczysz...

___________________________________________________________

Nie ma miłości, są ciężarówki ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ketonal a karmienie piersia



sam spójrz na swoją ortografię, błędy jak się szybko pisze każdemu mogą się przytrafić, ot i cała filozofia

po drugie, stawiaj przecinki, bo bełkot wychodzi no i struktura gramatyczna też pozostawia do życzenia
po trzecie nie krzyczę!

bo Pani zrobi jak uważa
to tylko troska o dziecko, po wtóre telefony mało kosztują, można zadzwonić po konsultacje...ewentualnie na pogotowie

onaion

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ketonal a karmienie piersia

wszystkie leki, które zażywasz przechodzą do pokarmu. Najmniej szkodliwy jest paracetamol i ibuprofen i też w razie ostrego bólu. Ja osobiście nie odważyłabym się na Ketonal.

h

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ketonal a karmienie piersia

Tak tylko, ze jeden lekarz mowi, ze absolutnie nie mozna a drugi jeszcze moze recepte wypisac:-) A troske o moje dziecko zachowaj dla swojego...

PL

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ketonal a karmienie piersia

dziwna jesteś " troskę o moje dziecko zachowaj dla swojego", a może miałabym napisać, że gówno mnie to obchodzi, to twoje życie i twoje dziecko, czy to źle, że ktoś obcy pomyślał o twoim dziecku?

właśnie mamy takie czasy, ludzie troszczą się sami o siebie, a na drugiego człowieka nawet nie spojrzą

"śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą"

onaion

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ketonal a karmienie piersia

tylkol
Masz racje czasami trzeba samemu podjąć decyzje każdy lekarz ma coś zawsze dopowiedzenia. Jeden mówi tak drugi ma sprzeczną opinie.I tylko jedna myśl przychodzi do głowy "Pacjencie, lecz się sam!"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ketonal a karmienie piersia

Autor: onaion (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 22-01-11 14:57

dziwna jesteś " troskę o moje dziecko zachowaj dla swojego", a może miałabym napisać, że gówno mnie to obchodzi, to twoje życie i twoje dziecko, czy to źle, że ktoś obcy pomyślał o twoim dziecku?

właśnie mamy takie czasy, ludzie troszczą się sami o siebie, a na drugiego człowieka nawet nie spojrzą

"śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą po ketanolu"

onaio Co ???



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ketonal a karmienie piersia

Na www.przychodnia.pl przeczytałam,że nie zaleca się podawania ketonalu podczas karmienia piersią.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ketonal a karmienie piersia

onanio wypier... i nie udzielaj sie skoro zgubiłeś rozum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ketonal a karmienie piersia

stefek burczymucha - zajmij się sobą

onaion

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ketonal a karmienie piersia

zapytaj moze tutaj --> http://dziecko24.pl/
porada pediatryczna online, odp w ciagu godziny, osobiscie nie sprawdzalam ale znajome korzystaja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ketonal a karmienie piersia

oanion skoro nie masz nic do powiedzenia mądrego to spadaj
i pojdz do poszukać rozumu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ketonal a karmienie piersia

tylkol napisała:"Juz jedna ósemke mialam wyrywana i wiem, ze bol szybko nie przejedzie, bo to zdrowe zeby byly... "

PLKochana, jeśli to był jak napisałaś zdrowy ząb i nie pierwszy, który wyrwałaś mogłaś odczekać parę miesięcy. Postąpiłaś bardzo delikatnie mówiąc "niefajnie"...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ketonal a karmienie piersia

No odczekalam pare m-cy i to ma oznaczac, ze wyrwanie drugiego nie bedzie bolec? Smieszne!

PL

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ketonal a karmienie piersia

Ketonal jest w miarę bezpieczny. Dzidziakowi kły nie wyrosną !



________
Malachit



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ketonal a karmienie piersia

Idealnie się sprawdzą dla was butelki do karmienia niemowląt one zachowują wartości odżywcze mleka mają świetny kształt który ułatwia dzieciom spożywanie mleczka. To bezpieczny testowany produkt od znanego producenta gadżetów i akcesoriów dla najmłodszych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ketonal a karmienie piersia

Ja bym nie ryzykowała, ketoonal to bardzo silny lek przeciwbólowy i dziecko raczej nie powinno się karmić z piersi osoby przyjmującej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org