poniedziałek, 28 października 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
I liga w Łomży ????

Do 2010 roku ma w łomży grać I liga tenisa stołowego. Wczoraj rozmawialem na ten temat z jednym z załozycieli tego klubu Michałem D. (niegdys czołowym zawodnikiem na skale polsko tego sportu) ktory przedstawil mi plan swego dzialania i planow zwiazanych z prowadzeniem tego klubu . Po spotkaniu ktore spedzilismy w jednym ze znanych lokali w łomży pogratulowalem pomysłu przyjolem maly zakładzik zwiazany z I ligo i zyczyłem powodzenia w ciezkiej pracy ktora przed nim . Moze chociaz w pinponga bedziemy cos reprezentowac .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I liga w Łomży ????

chory jestes??? a moze ci sie nudzi?? kolejna niewiarygodna informacja napisana przez dzieciaka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I liga w Łomży ????

taaa... może jeszcze w piłce nożnej będziemy mieli pierwszą ligę....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I liga w Łomży ????

kibol ty sie wcale nie odzywaj dorosly czlowieku twuj nik sam mowi za siebie sie ciesz ze lomza nie weszla do 2 ligi bo bys mosial znowu do zeki skakac przed kibicami z jagielloni

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I liga w Łomży ????

Ohhh ile błedów ortograficznych =//



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I liga w Łomży ????

W każdej dyscyplinie sportu możemy mieć extraklasę , przecież to tylko kwestia kasy. Skąd ten pan ją wezmie?. Utalentowani bracia Zdzieniccy wraz z ojcem (trenerem) wyemigrowali do Białego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I liga w Łomży ????

Liga liga liga jaka liga ..HM................. Mam zawodnika ktory wypije sporo Vodki moze jakis meczyk??????????/ ...........Spiero ma informacje z pierwszej reki (wiem bo sam wiem to z pierwszej rąsi) trzymta sie i nie dygajta powiatowe inteligienty :))))) buihahhaha buhahahha(pozdro dla grzmota)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org