piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Prezent na walentynki

Hej, macie jakies pomysly co kupic chlopakowi na walentynki?Cos fajnego, zabawnego:) Z gory dzieki za pomoc:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent na walentynki

a ile chłopak ma lat ?

;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent na walentynki

Paczkę kondomów

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent na walentynki

dmuchaną lalkę albo sztuczną pipkę

areczek25

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent na walentynki

Myślę, że oboje na tym skorzystacie jak zrobicie sobie walentynkową sesję zdjęciową. Wspólny prezent w postaci np. obrazu lub też kalendarza ściennego z Wami. Mam nadzieję, że rok wytrzymacie jeszcze patrzeć się na siebie co miesiąc ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent na walentynki

Możecie też sobie nawzajem kupić dwie takie same koszulki z nadrukiem z tej okazji. Zaproponuj mu to:). Zobacz sobie na fiberya.com jakie ciekawe, a jednocześnie wykonane z dobrych materiałów mogą być takie koszulki. Pomysłów tu nie brakuje:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent na walentynki

dzieki wam za pomoc:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent na walentynki

zawsze też możecie sobie kupic niebieskie sondy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent na walentynki

Zbliżają się tegoroczne walentynki ;) Coraz większymi krokami. Mimo, że jeszcze jest trochę czasu to myślę, że warto już pomyśleć nad prezentem - tak aby nie odkładać tego na ostatnią chwilę.
Może być to na przykład coś ładnego do dekoracji wnętrza. Przepiękne wazoniki posiada w ofercie Witeks: http://witeks.pl/wazony - na stronie możecie sobie obejrzeć jakie ładne kolorowe szkło oferują.
Mają wiele punktów sprzedaży w całej Polsce tak więc jeśli jesteście z większego miasta z powodzeniem możecie sobie wybrać się do ich placówki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent na walentynki

etno to jest reklama, a na chu...j komu wazon



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent na walentynki

Może jakąś modną muchę ? Ta mi wpadła w oko https://recenogi.pl/pl/p/Mucha-knit-czarna-w-niebieska-jodelke/205 zamierzam kupić chłopakowi na urodziny bo ma niedługo :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org