środa, 26 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
GTA SAN ANDREAS ! ! ! !

poszukuje osoby ktora posiada gta SA na 6 plytach cd poniewaz potrzebuje pewnego pliku z 6 plyty o nazwie "GTA_SAN_ANDREAS.CRC" byl bym bardzo wdzieczny za przeslanie. dziekuje. pozdrawiam. moj e-mail: macio1990@op.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GTA SAN ANDREAS ! ! ! !

Ja jutro moze bende miał na kompie to bo do kolegi ide z dyskem :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GTA SAN ANDREAS ! ! ! !

tzn ja mam ta gre tylko 6 plytka sie zle chyba przegrala ten plik ale jest w trakcie poszukiwan na necie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GTA SAN ANDREAS ! ! ! !

Piraci za dychę.

Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GTA SAN ANDREAS ! ! ! !

a nie lepiej szukac wersji dvd ?

R
-------------------
"Lepsze jest wrogiem dobrego"
"Brak inwestycji w naukę to inwestycja w ignorancję"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GTA SAN ANDREAS ! ! ! !

raver: nawet gdyby znaleźli, to który z nich będzie umiał obsłużyć DVD Shrinka? ;-)

Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GTA SAN ANDREAS ! ! ! !

Mrs często jestem na tym forum ot wpadam poczytać to co inni piszo i to, co ty piszesz o innych to już lekka przesada ty lepiej załóż sobie jakieś prywatne forum a z tego wypad jedziesz wszystkim po kolei jak byś się uważał za włąsciela tego forum nie podoba ci się, co inni piszą i jak piszą to wypad nikt cię tu nie trzyma.

Ps. jeszcze trochę a na tym forum nie długo nikt się nie odezwie, bo zostanie zje......... ny na dzień dobry.

Pozdrawiam ludzi tolerancyjnych.

Buców nie pozdrawiam

Sorki że nie na temat

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GTA SAN ANDREAS ! ! ! !

No to prawda to co napisał(a) jestem - bo MrS tylko komentuje innych a moze na jakis czas napisze coś na temat ehh MrS kto kupuje orginalne gry ? jak ludzie mają w szkołach pirackie Windows-y to co mówic o grach dla nastolatków ? ja mam sporo gier orginalnych ale z gazet zazwyczaj.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GTA SAN ANDREAS ! ! ! !

Ja chyba bede mial SA na DVD

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GTA SAN ANDREAS ! ! ! !

ja to moge przerobic i na dvd tylko potrzebuje ten plik zeby scalic wszystkie 6 plyt w calosc.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GTA SAN ANDREAS ! ! ! !

maciek1990 jakiego pliku crc? Pewnie podczas wypakowywania wyskakuję Ci błąd "GTA_SAN_ANDREAS.CRC" co oznacza, że archiwum jest uszkodzone. A tak btw nie widziałem jeszcze działającej wersji na 6CD...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GTA SAN ANDREAS ! ! ! !

ja mam gre na dysku i zajmuje mi prawie 4 Gb......;]

-=Na ZaWsZe ŁoMżA Na ZaWsZe ŁKS=-


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GTA SAN ANDREAS ! ! ! !

A ja tu obstane za MrS
1. jak masz pirackie gry, to sie publicznie tym lepiej nie chwal, bo nie dawno byla glosna akcja jak zrobili typowi wjazd na chate. PRYWATNIE ! nie firmie ;]
2. Co to ku*** za temat jest w ogole ? Co to jakies forum o gierkach czy co ? 4lomza - sama nazwa mowi o czym tu sie powinno gadac

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GTA SAN ANDREAS ! ! ! !

Nazwa 4lomza mi się kojarzy z ( budują 4 wioske Łomżyńską ) :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GTA SAN ANDREAS ! ! ! !

Nie łatwiej iść z dyskiem i się ma calutko gre ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GTA SAN ANDREAS ! ! ! !

Ja tez obstanę na MrS, jeśli już piszesz że masz grę i publicznie się przyznajesz do piractwa, to pisz konkretnie, a nie jakieś opowiastki, ze "ja miale to , a ja tamto"
Red Ty to masz te skojarzenia - 4 wioskę łomżyńska - może powinieneś pracować jako kierownik kreatywny i wymyslają hasla promowac region, wtedy by byly tlumy turystow, zobaczyc co za czlowieczek takie bzdury wymysla.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org