piątek, 27 września 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
ŁKS w barażach...

jak narazie ŁKS wygrywa 1:0 z Kozienicami, a OKS wygrywa ze Zniczem. Nakoncowy wynik musimy jeszcze poczekać...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁKS w barażach...

I PO BARAŻACH I II LIDZE. ŁKS BROWAR ŁOMZA - MG MZKS KOZIENICE 1:0 A OKS 1945 OLSZTYN - ZNICZ PRUSZKÓW 1:2.

BUNKIER

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁKS w barażach...

Znicz wygrał 3:1.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁKS w barażach...

QRDE!!!!!!!!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁKS w barażach...

4HuGo przepraszam za pomyłkę ;) naturalnie że 1:3 za szybko pisałem po meczu.

BUNKIER

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁKS w barażach...

Jak Znicz dostanie w barażach Piast gliwice to będziemy mieli czego żałowac .... http://sport.onet.pl/1112193,wiadomosci.html
Re5pect 4 ALL



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁKS w barażach...

zwycięstwo smakuje dla mnie jak porażka. cóż ale 3 miejsce to świetny rezultata jak na beniaminka 3 ligi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁKS w barażach...

no,ale takiego dopingu jaKi byl na stadionie tuz po strzeleniu bramki przez ŁKS to jeszcze nie słyszalem,pozdro

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁKS w barażach...

Znicz na górze to znaczy śmierć, ale po śmierci następuje zmartwychwstanie więc życzmy i ŁKS-owi takiego czegoś aby pozwoliło mu powstać, odrodzić się i dalej piąć się ku górze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁKS w barażach...

Znicz zagra z Ruchem Chorzów w barażach. Napewno nie przejda do II ligi...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁKS w barażach...

ŁKS też by nie wygrał z Ruchem Chorzów... Ludzie o jakiej drugiej lidze wy myślicie z takim stadionem...Najpierw trzeba mieć stadion spełniający warunki uzyskania licencji, a dopiero potem trzeba mysleć o II lidze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁKS w barażach...

A myślisz Marian, że pieniądze na nowy stadion kiedy przyjdą? -Jak ŁKS wywalczy awans do II ligi. Co z tego że to Ruch Chorzów. To już nie to samo co grało kilka lat temu w I lidze. Myślę, że ŁKS mógłby powalczyć z nimi o II lige, gdyby nie oczywiście sprzedawane mecze przez Warmię oraz kupowane przez Drwęcę.

Jestem ciekaw kiedy w koncu PZPN zainteresuje się naszą III ligą gdzie sprzedawanie meczy to codzienność.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org