czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
LOKATA

Witam.Mam pytanie.Jaka lokata jest najlepsza i gdzie moglbym ją założyć??POMOZE KTOS?

By haker

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: LOKATA

u mnie ale % ujemny!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: LOKATA

To mi doradzil ^^

By haker

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: LOKATA

Pomoze ktos??

By haker

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: LOKATA

słuchaj miałem w pko 3k na 6 miechów na ...niby... stałym oprocentowaniu 6% to mi wyszło 24zł procentu.he

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: LOKATA

LOKATA do k nedzy LOKATA! By haker dobrze masz nasrane w tej glowwie!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: LOKATA

Dobre oprocentowanie lokat jest w SKOKu Stefczyka na rogu Legionów i Długiej. Lokata dzienna na 3 miesiące coś ok. 5,19%. Nieraz mają też promocyjne lokaty w Alior Banku, ale to musiałbyś się pofatygować i sprawdzić, czy akurat teraz mają jakąś promocję.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: LOKATA

zakokutuje w banku ale nie w tym ani w zadnym, wszystko wsadze pod poduszke albo w skarpety ,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: LOKATA

Takie lokaty to złodziejstwo. Lepiej zainwestuj w fundusze!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: LOKATA

ahhahaahhahahahaahha lokaty na 8 lat hahahhahahah nigdy jej nie odzysakasz ahahhahahahahah czekaj tatka latka i tak stracsz to co wlozyles na konto lub w akcje ahhahhahahah paroby chececie miec ulgi od podadkow ahhahaha nalezy wygrac 4000 euros procentu rocznie , jezeli mniej to dobrze jezeli wiecej to placisz eech

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: LOKATA

szczebiotka - idiotka ??????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: LOKATA

Obecnie oprocentowanie jest bardzo niskie....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: LOKATA

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: LOKATA

Lokaty obecnie wcale się nie opłacają więcej zyskasz jak tą kasę zainwestujesz grając w totka :)



_____
Strona



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: LOKATA

Nie opłaca się trzymanie kasy w skarpecie. Obecnie mamy do czynienia z bardzo dużą inflacją tak więć trzymając kasę w ten sposób jedynie tracisz. Lokaty są nisko oprocentowane z uwagi na niskie stopy procentowe ale nadal mozna znaleźć kilka perełek.
Zobacz na ten ranking - jest tutaj zestawienie ofert lokat na ten miesiąc.

Obecnie najlepszą ofertą jest oferta nest banku witaj na 4 miesiące. Z oferty skorzystać można w ciągu 30 dni od założenia konta osobistego. Promocyjne oprocentowanie dostępne jest dla osób, które w okresie do 60 dni od założenia lokaty zapewnią wpływy na Nest Konto w kwocie min. 1 000 zł tytułem wynagrodzenia, emerytury, renty lub świadczenia Rodzina 500+.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: LOKATA

Lokaty się teraz nie opłacają... Jeśli już chcesz gdzieś oszczędzać, to pomyśl o koncie oszczędnościowym. Z tego, co ostatnio oglądałam, to najkorzystniejsze jest w Millennium i PKO.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: LOKATA

Nie wiem czemu, ale jakoś nie mam zaufania do lokat. Może dlatego, ze jakieś szalone pieniądze się an neij nie gromadzą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: LOKATA

Szanowni Państwo, Nest Bank ma dla swoich Klientów kilka możliwości oszczędzania. Jedną z nich jest konto oszczędnościowe Nest Oszczędności, które pozwoli zabezpieczyć przyszłość rodziny poprzez bezpieczne pomnożenie kapitału. Każdy nowy Klient może liczyć na oprocentowanie 2,25% w skali roku do 50 tys. złotych (powyżej tej kwoty oprocentowanie wynosi 2,0% w skali roku). W naszej ofercie jest także konto Nest Rodzinne Oszczędności, które nie wiąże się z ryzykiem inwestycyjnym i kosztami administracyjnymi (w tym z opłatami za wcześniejsze zakończenie oszczędzania). Korzystając z Nest Oszczędności mogą Państwo uzyskać, oprócz tradycyjnych odsetek, dodatkową Premię za długość okresu oszczędzania i liczbę posiadanych dzieci. Oferujemy także szeroką gamę lokat bankowych dla Klientów Nest Banku oraz dla osób, które nie mają u nas konta bankowego. Więcej na stronie banku: nestbank.pl/dla-ciebie-i-rodziny/oszczednosci-lokaty

Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

Pozdrawiam,
Opiekun Klienta Nest Bank
nestbank.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: LOKATA

A co Ja akurta lubię lokaty krótkoterminowe. Np. w toyota bankyu ma lokatę, oprocentowanie wynosi 2.4% w ciągu 180 dni. Krótki okres czasu ale z całkiem niezłym oprocentowaniem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: LOKATA

Ile trzeba mieć, żeby te pieniążki były jakoś znaczące z oprocentowania? 1mln zł? 1-2% to śmiech. Nie każdy posiada 100 tyś zł, żeby parę zł z tego narosło. Przy 20-30 tyś mija się to z celem. Są lepsze sposoby (i bezpieczne), aby ulokować swoje oszczędności i wyjść do przodu spokojnie 20-30%. Ten 1% to można w dzień zrobić, a nie w miesiąc jak to łaskawie nam banki oferują.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: LOKATA

Dobre - Alvaro, mam milion, jak mi dasz 1% dziennie to ja tobie daję połowę tego procenta i obaj żyjemy sobie jak pączki w maśle.
Pisze serio.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: LOKATA

Poszczególne rankingi nie mająwszelkich rynkowych ofert, dlatego warto przejrzeć różne źródła. Ja korzystam z Toyota bank lokata, oprocentowanie zależne od wartości ulokowanych pieniędzy.
Podrzucam link, abyście mogli sami sobei doczytać informacje
https://www.toyotabank.pl/dla-ciebie/oszczedzanie/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: LOKATA

Poszczególne rankingi nie mająwszelkich rynkowych ofert, dlatego warto przejrzeć różne źródła. Ja korzystam z Toyota bank lokata, oprocentowanie zależne od wartości ulokowanych pieniędzy.
Podrzucam link, abyście mogli sami sobei doczytać informacje
https://www.toyotabank.pl/dla-ciebie/oszczedzanie/

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org