poniedziałek, 21 października 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Mechanik do pomocy przy zakupie auta.

Szukam dobrego mechanika, który znałby się na amerykańskich autach.
Chcemy kupić Grand Cheroke z 2000 r. i potrzebujemy konsultacji kogoś kto się na tego typu autach zna.
Auto stoi w Stawiskach. Jeśli znacie kogoś, kto byłby w stanie pojechać z nami i obejrzeć auto, to dajcie namiary. Oczywiście nie za darmo :)
Godzina oględzin to ok 13-14.00 29 grudnia (środa).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik do pomocy przy zakupie auta.

Pod Gruszą mają dobrych fachowców, szukaj w dziale tanie wina



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik do pomocy przy zakupie auta.

To chyba rocznik 99 nie 2000? Niby nic ale jednak... ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik do pomocy przy zakupie auta.

...zgadza się :) 1999r
...śpiąca już jestem ;)
Ale nadal będę wdzięczna za pomoc.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik do pomocy przy zakupie auta.

Zapraszam pod Gruszę tam mechaników jak psów



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik do pomocy przy zakupie auta.

nie wiem co to za auto ale pewnie ma mniej niz 200 tyś km hehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik do pomocy przy zakupie auta.

kup lepiej Astona Martina



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik do pomocy przy zakupie auta.

A może jakieś poważne propozycje? :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik do pomocy przy zakupie auta.

ewentualnie ja bym brał Koenigsegg Trevita troche kosztuje ale wiadomo jakie pieniądze taki komfort jazdy, za luksus płacisz i masz od razu all inclusive a nie tanie chińskie podróby w wyposażeniu tego granda cheroke:) Ostatnio cham z Sierzput Starych kupił go to długo nie najeździł bo te samochody mają już wadę produkcyjną



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik do pomocy przy zakupie auta.

Radzę Ci szukać auta nie kierując się tym, że można kupić blisko i szybko. Widzę, że szukacie czegoś większego z napędem na 4 koła ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik do pomocy przy zakupie auta.

Arabski Ty sam masz wadę produkcyjną.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik do pomocy przy zakupie auta.

Wyposażenie nas mało interesuje. Ważne, żeby to auto było sprawne technicznie. A auto ma służyć jako odsnieżarka-doczepimy pług z przodu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik do pomocy przy zakupie auta.

Bynajmniej nie szukamy blisko...bo bisko nas nic nie ma;/ Jesteśmy z Łodzi...więc kawałek mamy do pokonania.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik do pomocy przy zakupie auta.

Zenit a ty zapewne masz starego roz*ierdolca który stoi już 4 lata w garażu bo nie stać cie na wahe biedaku



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik do pomocy przy zakupie auta.

Widziałem ostatnio na allegroszu malucha z doczepionym już pługiem, serio ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik do pomocy przy zakupie auta.

Taki maluch to na naszym parkingu sobie z najmniejszą ilością śniegu nie poradzi ;/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik do pomocy przy zakupie auta.

Arabski tu Cię zaskoczę - mam samochód, który daje mi ogromną frajdę z jazdy, i miesięcznie robię więcej kilometrów niż Ty przez cały swój marny żywot. Auto nie jest stare i dodam, że sam na nie zapracowałem bo nie spędzam 24 godzin dobowo na forum jak Ty kolego :) Chcesz coś dodać ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik do pomocy przy zakupie auta.

http://otomoto.pl/maserati-granturismo-s-4-7i-v8-boite-f1-C16671738.html to jest prawdziwy samochód, i tylko dla poważnych osób



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik do pomocy przy zakupie auta.

Vanilla w sumie nie moja sprawa, ale czy warto wydawać około 20 tyś. na auto, które ma służyć do odśnieżania parkingu? :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik do pomocy przy zakupie auta.

Jeśli się wydaje na odśnieżanie w miesiącu koło 8 tys zł to WARTO :) Już to sobie przekalkulowaliśmy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik do pomocy przy zakupie auta.

Zenit to co to za samochód co robi dużo kilometrów pewnie jakiś na LPG z butlą w kanciapie bo na benzyne Cię nawet nie stać, nie wierze by cię było stać na jak to powiedziałeś (nie stary) samochód, pewnie wziąłeś kredyt na starych na karawan z doczepionym pługiem bo nie stać Cie nawet na tego marnego golfa III i teraz bujasz że masz fure:D, dobra dobra takich żeźimieszków jak ty to ja znam :D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik do pomocy przy zakupie auta.

To już rozumiem :) Nie jestem właścicielem tego autka, o którym pisałaś w pierwszym poście ale znam właściciela jak i autko, mogę Ci śmiało polecić nie było z nim problemów. A mechanika na pewno znajdziesz znam nawet jednego ze Stawisk :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik do pomocy przy zakupie auta.

Zbysiu stać mnie i na benzynę, i na auto a w dodatku mimo mojego młodego wieku rodzice nie musieli mi dokładać nawet złotówki, zarabiam sam na siebie, i wcale się nie bujam, nie mierz innych swoją miarą :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik do pomocy przy zakupie auta.

Czyżby tylko jedna osoba sprzedawała auto z tego miasta?? :) A znasz przebieg tego autka?? Bo właściciel jest zakręcony .... ;/
Co możesz powiedzieć o tym aucie? I dla sprawdzenia, czy mówimy o tym samym aucie...kto jest właścicielem?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik do pomocy przy zakupie auta.

A tak na serio, na poznańskiej jest mechanik zajmujący się amerykanami, firma saam albo jakoś tam. Udaj się do niego, może pojedzie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik do pomocy przy zakupie auta.

Takie autko akurat sprzedaje jedna osoba ;) No przebiegu niestety nie znam, Nie będę raczej podawał tu danych właściciela, troszkę mi nie wypada tak publicznie. I nie chcę Cię namawiać czy robić reklamy znajomemu ;) Najlepiej jak sami obejrzycie autko i ocenicie na stacji diagnostycznej :) Wtedy nie będzie wątpliwości.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik do pomocy przy zakupie auta.

Jak na moje oko (specjalista nie jestem) to wymieniane miał elementy z przodu, więc jest możliwość że był uszkodzony. Lepiej zabierz kogoś ze sobą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik do pomocy przy zakupie auta.

No raczej auta za taką kwotę nie kupuje się w ciemno :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik do pomocy przy zakupie auta.

Problem w tym, że właściciel nie chce jechać na stację diagnostyczną :(

Marcin135: a gdzie jest ta ulica? W Stawiskach?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik do pomocy przy zakupie auta.

W Łomży, a jeśli nie chce dać podpiąć auta to ja już bym go sobie darował.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik do pomocy przy zakupie auta.

jak nie chce jechać to ukrywa stan, jeśli nie pojedzie to znaczy że samochód nic nie warty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik do pomocy przy zakupie auta.

saam.pl

dużo szukania nie było na googlach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik do pomocy przy zakupie auta.

Właściciel twierdzi, że nie ma czasu na jeżdżenie po stacjach diagnostycznych...;/
I teraz na dwoje babka wróżyła..albo mówi prawdę, albo kłamie...
Przejechać się 300 km w jedną stronę to nie problem...ale wolałabym wrócić z dobrym autem..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik do pomocy przy zakupie auta.

Stację diagnostyczną to właściciel auta ma praktycznie pod nosem, nie zajmie mu to dużo czasu, jeśli nie ma nic do ukrycia to pojedzie. Logiczne jest, że ktoś, kto kupuje auto za tak dużą kwotę chce mieć czarno na białym czy jest sprawne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik do pomocy przy zakupie auta.

ja zawsze robiłem tak - zostawiałem dowód do swojego auta i mój samochód u sprzedającego, a sam brałem samochód który chciał sprzedać i jeździłem tam gdzie mi się podobało i wszyscy byli zadowoleni.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik do pomocy przy zakupie auta.

Szczerze to tyle tego jest na rynku,a Ty musisz aż tu jechać?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik do pomocy przy zakupie auta.

Te auta są wszędzie ...tylko nie w Łodzi ...ani nawet 150 km od Łodzi ;/
Dzięki za saama :)
Jutro się okaże - jeśli właściciel nie zgodzi sie na sprawdzenie auta, to nie pojedziemy.
:(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik do pomocy przy zakupie auta.

są w Bialymstoku, jest w Zambrowie...

idę spać,
dobranoc.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik do pomocy przy zakupie auta.

Serdeczne dzięki za rady i pomoc.
Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik do pomocy przy zakupie auta.

Nie chce dac samochodu na stacje diagnostyczna ?
To sie czegos boi i tyle ....
Czyli auto gowno warte ...

Quad Yamaha Grizzly i odsniezasz chlopie Albo jakiś ciagnik

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik do pomocy przy zakupie auta.

jak byś chciał coś większego to mam do sprzedania nissana z 2005r.
A powarznie to pomyśl po jaką cholerę ci grand kup sobie lepiej suzuki samuraja jest taniej auto mniejsze i bardziej zwrotne i o połowę tańsze, i o 100% bardziej niezawodne

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik do pomocy przy zakupie auta.

Suzuki Samuraj chyba nie jest na ramie, a do czegoś trzeba przyspawać pług. Poza tym na zaspy u nas na parkingu może być za słabe.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik do pomocy przy zakupie auta.

jak nie chce jechać, i mówi że nie ma czasu to p...... głupoty. Pewnie jest jakaś wada, i chce komuś przyprawić 'garba'. To się jego zapytaj czy chce sprzedać ten samochód czy nie, jeżeli tak to trzeba się poświęcić. Wielki PAN NIE MA CZASU.

http://yarrok.blogspot.com/2008_04_24_archive.html
http://moto.money.pl/ceny-paliw/



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org