wtorek, 25 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
dobry ginekolog

Hej dziewczyny, mam pytanko o dobrego ginekologa w Łomży. Możecie kogoś polecić? Dobry, sprawdzony i ... przystojny (nie staruch;) bo co jak jak co to też ma jakieś tam znaczenie :) aha no i chodzi mi bardziej o takiego z jakiejś przychodni- żeby wizyty były za free.
Dzięki i pozdro.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry ginekolog

Witam wpadnij do mnie ja cię zbadam od tyłu i przodu a przystojny jestem i to wszystko za free może nie do końca tak darmo bo coś mi zrobisz pozdrawiam

areczek25

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry ginekolog

świniak bez kultury dla takiego chama to szkoda dac koze a co mowic dziewczyne..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry ginekolog

areczek ma racje, z takimi trzeba krótko, tępa idio$ka ! 100 razy ten sam temat w 1 miesiącu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry ginekolog

i jeszcze przystojnego chce bo to jakies znaczenie....co za lala...... chyba na podryw tam idziesz bo taki starszy to juz ma dosc patrzenia na krocza przez swoje lata pracy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry ginekolog

za free to se przystojnego w Jeziorku poszukaj, no co za pusta pala, *** ze niedouczony lekarz wazne zeby mial facjate przystojna i co moze jeszcze sprawna pale,bo to tez jest wazne?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry ginekolog

idziesz dać dupy czy sie zbadać??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry ginekolog

niczego tu nie mozna sie dowiedziec.. od razu tylko atakuja. ech..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry ginekolog

Dr. Sokół

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry ginekolog

dziewczyno przeczytaj swo post: mlody, przystojny i za free no zal po prostu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry ginekolog

http://www.gangsters.pl/index.php?polec=123861

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry ginekolog

Autor: alusek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 17-12-10 10:38

Hej dziewczyny, mam pytanko o dobrego ginekologa w Łomży. Możecie kogoś polecić? Dobry, sprawdzony i ... przystojny (nie staruch;) bo co jak jak co to też ma jakieś tam znaczenie :) aha no i chodzi mi bardziej o takiego z jakiejś przychodni- żeby wizyty były za free.
Dzięki i pozdro.





Ale masz wymagania.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry ginekolog

dr.sokół lecz na nfz nie przyjmuje wiec jak chcesz iść do niego musisz zapłacić chyba że chcesz iść do starego i brzydkiego i pomarszczonego a na makowej przyjmuję dr.skrętek na nfz lecz nie jest przystojny więc decyzja należy do ciebie powodzenia

NINKA88

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry ginekolog

Dr. Pękała na Wyszyńskiego na nfz tylko do niego są duże kolejki

"Była piękna ciemna noc kiedy poznałem ją..."
Czy zna ktoś może autora i tytuł tej nutki byłałym zwdzięczna
Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry ginekolog

załęska na południu prv i na nfz przyjmuje....noo ale to kobieta;p

dr. pękała

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry ginekolog

Jak masz iść do dobrego to nie patrzy się czy to kobieta czy mężczyzna, polecam dr Załęską na ul.Ks.Janusza w nowych blokach przyjmuje na NFZ i prywatnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry ginekolog

Godny polecenie jest Dr Pękała przyjmuję w poniedziałki i środy. Nie ma teraz aż takich kolejek do niego. Wystarczy przyjść parę minut przed 8 żeby się zarejestrować.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org