sobota, 28 września 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Znów BLM

Dziś około 15 Pan na BLM corsą skręcił pod prąd z legionów w Sikorskiego na ten dla skręcających w lewo. Wyobrażacie sobie takie coś.? Oczywiście to był dziadek...

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znów BLM

Ani blachy ani wiek nie świadczą o kierowcy, zwłaszcza blachy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znów BLM

ja tez zuważyłem ,że kierowcy z rejestracjami BLM ... mówiąc bardzo oglednie jezdża co najmniej dziwnie. Zastanawiam czy wpływ na to ma wrodzone przyzwyczajenie do hasania ciągnikiem po polu i przenoszenie tych nawyków na ulice miasta. Wkurza mnie też parkowanie bezpośrednio pod szpitalem a miejscu gdzie obowiązuje znak B 36 i B 35 i to w taki sposób ,że powoduje to utrudnienia w ruchu. Co więcej zauwazyłem ,że w większości to mężowie pań pracujacych w szpitalu w ten sposób postepują.

Riposta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znów BLM

Ja mam samochód na BLM i tak samo jak panowie z samochodów BL zdawałem prawko w Łomżyńskim WORD więc umiejętności mam takie same skoro egzamin zdałem za pierwszym razem latam po cały kraju i nie tylko i nie raz widziałem w Łomży jak ludzie na numerach BL wyczyniali lepsze cuda niż ci na BLM także nie każdy jest taki sam i nie można ludzi brać jedną miarą także BLM pozdrawia BL

Piter122


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znów BLM

ja też mam rejestrację BLM ale jakos ciągnikiem nie hasam, co sądzisz że jak masz inną rejestrację to jesteś lebszy ha ha ha . Ja jestem ze wsi i się tego nie wstydzę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znów BLM

wy tu o głupotach a RUDY ceny podnośi w tym benzyny...he

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znów BLM

"jesteś lebszy"
Dziękuje. Więcej pytań nie mam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znów BLM

Alee pier***** smuty.... żal to czytać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znów BLM

Krytykujecie BLM a dla mnie gorsze są małolaty z blachami BL , którzy jeżdżą jakby ulice były torem wyścigowym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znów BLM

"jesteś lebszy"
Dziękuje. Więcej pytań nie mam.
hehehe



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znów BLM

Małolaci to szaleni kierowcy i za wszelką cenę chcą okiełznać samochód, a kierowcy czy BL czy BLM są równi tylko niektórzy są niedzielnymi kierowcami pozdrawiam właśnie ich za ich styl jazdy hihihihi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znów BLM

Ja nie określam ludzi z BLM, tylko mówię że wczoraj pan dziadek wjechał prosto pod prąd haha

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znów BLM

To proponuję pojechać do Warszawy i zobaczyć jak tam jeżdżą wspaniali kierowcy BLów, zobaczycie sami jakie "jajca" potrafią odstawiać, jeszcze raz powtarzam, że tablice rejestracyjne nie mają nic do tego jak ktoś jeździ

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znów BLM

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znów BLM

Jak już jesteśmy w temacie BLMów i innych to sam przed chwilą widziałem jak samochód BL wjechał w zaspę przy stokrotce, ha ha ha BL

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znów BLM

Niestety, jak obserwuję to BLM-y i inne okoliczne trzyliterowce nagminnie nie używają kierunkowskazów i najcudaczniej parkują przy Kauflandzie - przeważnie na pasach ruchu ...

_________________________________________________________________
http://www.michalkiewicz.pl/
https://myslpolska.info/
http://kresywekrwi.blogspot.com/?m=0

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znów BLM

wiece ze tam gdzie jest duze natezenie ruchu kazdy jezdzi tak jak mu jest wygodniej... pojedziecie kiedys do duzego miasta to zobaczycie o co chodzi po lomzy mozna sie bawic w przepisy a w wiekszym miescie masz gdzies zdazyc i nie interesuje ciebie czy pojedziesz bus pasem czy ominiesz kogos z prawej strony z kierunkiem lub bez nie robcie z siebie taich kierowcow bo pewnie macie nakrecone z 10 tysiecy km i udajecie alfy i omegi
ale co ja wam bede pisala.. jak wam tata mowil inaczej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znów BLM

Właśnie i przez takich co łamią przepisy bo im się śpieszy albo myślą, że lepiej jeżdżą lepiej od innych mamy wysoki wskaźnik zabitych na drogach. Pół biedy jak idiota się sam zginie, gorzej jak zabiera ze sobą innych.
Sam doświadczyłem podobnego przypadku jako pasażer, gdy prawidłowo skręcaliśmy w prawo czub jadący pasem dla autobusów wjechał nam w drzwi.
Genialne !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znów BLM

Madziulka1991

Uwierz mi, że kierunkowskazy to NIE zabawa. Przez takich kretynów, którzy nie używają kierunków sam bym miał kilka nieprzyjemnych zdarzeń (i oczywiście byłaby to moja wina, bo jak komuś udowodnić czy kierunek miał włączony czy nie, no chyba że masz sporo świadków). Ale jak włączyć kierunkowskaz jak trzyma się w ręku komórkę??? Nie da sie! proste. Jeśli chodzi o kierunki to wkur....ia mnie jak ktoś jedzie 500m z włączonym kierunkowskazem bo chce skręcić, a po drodze mija np. dwa skrzyżowania (bo wydaje mu się, że lepiej wcześniej niż za późno). Weź człowieku zgadnij co taki kierowca zrobi? Pomiam już fakt nagłego hamowania, kierunek i w lewo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znów BLM

Najlepiej byłoby gdyby każdy kierowca jeździł co najmniej 10 lat tirami a dopiero po 10 latach można było robić prawko na osobówkę

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znów BLM

Madziulka1991 co ty możesz wiedzieć o kierowaniu, ile ty przejechałaś? o jakim dużym mieście piszesz, o Konarzycach??? nie dotyczy i Boss230 mają 100% racji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znów BLM

Parkowanie buraka z wiochy przykład

.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znów BLM

[foto]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c0299044f069b2eb.html[/foto]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znów BLM

A kij dmuchał



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znów BLM





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znów BLM

Nieźle. Oczywiście BLM

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znów BLM

to nie kwestia numerów rejestracyjnych tylko kultury,a że nie wszyscy ja mają, to już inna sprawa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znów BLM

To jest kwestia ignorancji "Ja najważniejszy a inni się nie liczą" i ograniczenia umysłu

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org