czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Prezent dla chlopaka na swieta

hej. zwracam sie z prosba:)
jak wszyscy wiedza niedlugo swieta. czas prezetow. :)
wiem ze to banalne pytac o zdanie i isc na latwizne w jakis sposob ale nigdy nie bylam dobra w kupowaniu prezentow.. wiec prosze o male podpowiedzi:) najlepiej was mezczyzn... co mozna byloby wreczyc na swieta tej ukochanej osobie?:)
jakie Wy prezenty wspominacie najmilej? :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla chlopaka na swieta

gałe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla chlopaka na swieta

Ile macie lat?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla chlopaka na swieta

ty taka jesteś głupia od urodzenia czy po prostu ostatnio coś ci padło jakieś problemy w domu abo wpracy



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla chlopaka na swieta

zrzuć kilka kg





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla chlopaka na swieta

Nie pytaj tu o takie rzeczy dziewczyno, stado kretynów udzieli Ci za chwilę kretyńskich odpowiedzi. Twój chłopak ma jakąś pasję ? Ja ucieszyłbym się najbardziej z czegoś, co związane jest z moją pasją, jeśli lubi piłkę, ucieszy się z fajnej piłki, lub gry komputerowej o tej tematyce jeżeli gra, jeśli lubi muzykę - dobrą płytę z gatunku, który słucha. Chyba, że Twój nie lubi praktycznych prezentów. Powodzenia :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla chlopaka na swieta

czesio ma racje
dobry sex to najlepszy prezent
i praktyczny



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla chlopaka na swieta

Zenit- dzieki ze sa jeszcze ludzie ktorzy potrafia odpowiadac powaznie na pytania. Teraz wiem co masz na mysli. :)

bo nie ma to jak liczyc na siebie. ;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla chlopaka na swieta

aja mysle ze powinnas stracic ta funkcje na forum i powienien ja przejac ktos bardziej rozwiniety psychicznie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla chlopaka na swieta

(do michaliny)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla chlopaka na swieta

koleszko zawsze możesz przenieść się ze swoim bólem na jakiś gejowski portal. załóż tam temat i sieprodukuj. na pewno pomogą.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla chlopaka na swieta

tak to jest gdy dzieci nudza sie w domu ;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla chlopaka na swieta

Dokałdnie somebody1212 ja np od swojej dziewczyny dostałem maszynkię do golenia i byłem zadowolony bo mi się przydaje nie wiem w jakim twój chłopak jest wieku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla chlopaka na swieta

mysle ze samo to juz ze cie ma jest w jakims sensie prezentem ;D

A zwracajac sie do twojej prosby to hmmmm , jego pasje cos zwiazanego z jego zainteresowaniami ....
Ja n bym chcial dostac taka troskliwa dziewczynke jak ty ;D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla chlopaka na swieta

23 lata ma.
pasja? hmm.. ciezko to okreslic bo to dosc zapracowany meczyzna.. hehe nie ma czasu na przyjemnosci zbytnio. lubi samochody, jak kazdy mezczyzna pewnie. :) a tak to.. wiem ze chcialby cos praktycznego. a ja chcialabym zeby te cos praktyczne bylo ale i zarazem orginalne.. takie nietypowe;)

przypomnijcie sobie czym Was zaskoczyly dziewczyny ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla chlopaka na swieta

wiesz co mu kup stringi meskie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla chlopaka na swieta

tu same pazie jeszcze cie zbijo z tropu
i źle wypadniesz w oczach ukochanego
możesz mu kupic jakis dobry alkohol



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla chlopaka na swieta

michalina weź się schowaj bo na małpy polują :



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla chlopaka na swieta

NIE JESTEM DZIECKIEM. ale jak czasami patrze na ironiczne wypowiedzi michaliny to ani sie smiac ani plakac. jak jasió...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla chlopaka na swieta

Samochod ;D hehe swirek

jakis zegarek , no cos praktycznego od serca xD

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla chlopaka na swieta

zla rada? to nie musisz sie stosowac paziu
chlopaksie ucieszy jak mu kupisz dobry alkohol naprzyklad jakas whiski ale nie polskie tylko np szkocie



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla chlopaka na swieta

portfel skorzany

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla chlopaka na swieta

szczesliwi czasu nie licza ;p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla chlopaka na swieta

mi chodziło o piłkę :)
jak lubi samochody to mu kup choinkę zapachową i odziej ją w bombki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla chlopaka na swieta

jakiś fajny zestaw płyt w Empiku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla chlopaka na swieta

zestaw CB jak nie ma

koziol0

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla chlopaka na swieta

fajny zestaw z MykDonaldola

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla chlopaka na swieta

czytałam odpowiedzi i myślałam że zaraz będzie pomysł na dmuchaną lalę z torbą pełną dobrego alkoholu i z dopiskiem na plecach ,,To na samotne wieczory kiedy nie będzie mnie obok ciebie" :) to fakt umiesz dziewczyno liczyć to licz na siebie bo naprawdę tu są niezli doradcy :) też mam ten sam problem mój facet zapracowany jego odpowiedź na moje pytanie ,,Co chcesz dostać? " brzmi ,,nie wiem" albo ,,Sama coś wymyśl" ale w tym roku dam mu nasz portret namalowany przez koleżankę. Ładnie maluję to mi zrobi taki nie drogo. Ps. nie kupuj łańcuszków bransoletek jak nie lubi w tym chodzić bo będą leżeć w domu. Wiem już coś o tym :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla chlopaka na swieta

Jak grzebie w samochodzie i lubi je tak bardzo to kup mu zestaw kluczy i narzędzi z seri ''zrób to sam'' na pewno się ucieszy :) a żeby nie siedział cały czas w samochodzie kup sobie jakiś fikuśny strój i wiesz :D i problem z głowy :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla chlopaka na swieta

Ja bym swojemu kupiła jakieś perfumy, najlepiej takie, które mi samej bardzo się podobają - żeby potem czerpać jeszcze większą przyjemność ze wspólnych chwil;). A jeśli już takie ma, albo myślisz, że nie będzie z tego prezentu całkiem zadowolony to kup mu jakiś drobny sprzęt do ćwiczeń (wyposażenia siłowni). Myślę, że jak mu sprezentujesz np. ściskacze do rąk z obciążeniem, albo jeśli masz więcej pieniędzy - stepper, np. z hellhound.pl (gdzie jest tego dużo), to będzie nie tylko on zadowolony, ale także Ty będziesz mogła skorzystać;).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla chlopaka na swieta

ej ściskacze do rąk to normalnie kosmos
pewnie koleszka padnie
ale jak cie potem ŚCIŚNIE !

na sto% się ucieszy z flaszki hehe kto śie nie cieszy



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla chlopaka na swieta

dzieki Wam za pomoc:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla chlopaka na swieta

ja kupuję spinki do mankietów z wygrawerowanym inicjałem ( ok 80zł ), jesli pali mozesz kupic posrebrzana zapalczniczke i cos wygrawerowac, ( 150zł ) myślała też żeby kupić pilot obsługi partnerki , ale to dodatkowo:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla chlopaka na swieta

kup mu pilot to Ci gęba zdrętwieje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla chlopaka na swieta

hehe a przypadkiem Twój chłopak na forum nie szuka pomysłu na prezent dla Ciebie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla chlopaka na swieta

nieee... haha on nie korzysta z internetu zbytnio bo nie ma czasu haha :D takze jakis mezczyzna ma ten sam problem jak ja.. :)

a propo... dziekuje za pomoc ale sama juz wymyslilam co mu kupie;) :) mam nadzieje ze to bd trafne... :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla chlopaka na swieta

Witam



Zatrudnie osoby do sprzatania domow w Londynie. Wiek najlepiej 18-28 ale nie jest to ograniczeniem. Doswiadcznie oraz znajomosc jezyka angielskiego nie jest tak wazna jak pracowitosc i uczciwosc.

Stawka na poczatek to £6.5 na godzine. Istnieje mozliwosc szybkiej podwyzki w zaleznosci od zaangazowania.

Zainteresowane osoby prosze o kontakt mailowy.



Pozdrawiam Danusia



Firma: danutamilewskaOsoba kontaktowa: danuta milewskaEmail: danusia.milewska@gmail.com

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla chlopaka na swieta

zegarek WWW.jubilerpieciak.pl.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla chlopaka na swieta

Coś praktycznego:
krawat
bielizna
ewentualnie jakieś słodycze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla chlopaka na swieta

Coś praktycznego i z wysoką wartością sentymentalną, polecam scyzoryki typu Victorinox, ewentualnie multitoole typu Leatherman. :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla chlopaka na swieta

Ja tam ucieszyłbym sie, gdyby dziewczyna stworzyła jakiś fajny album z naszymi zdjęciami, z opisami itd. Fajnie jakby zostało miejsce na kolejne fotki np. z naszych kolejnych podróży itd. :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla chlopaka na swieta

Podpowiem Ci coś wyjątkowego, co sprawi, że każdy prezent zostanie przyjęty z wdzięcznością. Natrafiłem na to przy okazji wybierania prezentu dla moich dzieci. Na stronie www.listymikolaja.pl zamówiłem listy od Mikołaja dla dziewczynek. Myślę, że będą zachwycone, to będzie dla nich dużym przeżyciem. Można spersonalizować list, podając na przykład imię pociechy, wzór kartki czy nawet dowolnie edytować treść listu! To super sprawa. I właśnie na tej stronie znalazłem nawet film od Mikołaja dla dorosłego. Myślę, że powinnaś się nad tym zastanowić, będzie miło i zabawnie.

Adi ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla chlopaka na swieta

Ja jako facet chciałbym dostać kamerkę do samochodu, albo np. jakiś karnet na basen lub siłownię. Nie lubię dostawać ubrań, zazwyczaj są one do mnie niedopasowane, wiec może lepiej wy też nie kupujcie ich swoim chłopakom.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla chlopaka na swieta

Kupiliście już w tym roku coś związanego ze świętami Bożego Narodzenia? :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla chlopaka na swieta

a klocki drewniane edukacyjne? https://lindenwood.eu/pl/klocki-drewniane/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla chlopaka na swieta

Klockami lubi sie bawić? :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla chlopaka na swieta

U mnie od pewnego czasu funkcjonuje podarowanie \" czasu\" czyli bilet do kina, teatru, wspólne wyjście na kręgle- cokolwiek co mozna zrobić razem lub na co zwykle samemu nie ma się czasu.

Chciałabym w tym roku podarować dla swojego faceta coś nietypowego, zastanawiam się nad skokiem ze spadochronem:
https://wiesci.com.pl/2020/11/skoki-spadochronowe-w-tandemie-dostepne-dla-kazdego-sprawdz-jak-skoczyc-ze-spadochronem/

Może ktos tutaj skakał oraz opisze swoje wrazenia?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla chlopaka na swieta

Etno trollu znajdź sobie normalną pracę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla chlopaka na swieta

Hej, jeśli chłopak lubi sport to tu znajdziesz coś dla niego: https://sklepiguana.pl/meskie-buty-do-biegania-e81507h-black-white-e81507h-black-white-peak

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla chlopaka na swieta

Mój chłopak uwielbia grać na PS, ale jego ulubiony fotel jest już w opłakanym stanie, dlatego postanowiłam kupić mu nowy fotel, który przy okazji będzie pasować do salonu.

beata.lisek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla chlopaka na swieta

Najlepiej mu kupić dobrą grę na konsolę. Tak ja to widzę.
________________________________-
Pomoc w pracy magisterskiej i licencjackiej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla chlopaka na swieta

moj jest maniakiem komputerowym wiec kupilam mu sluchawki i klawiature z genesisa :D jedno dostanie od mikolaja drugie pod choinke

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla chlopaka na swieta

hehehe trollle atakują dziadostwem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla chlopaka na swieta

JA mojemu chce dać prezent DIY. A dokładnie voucher na usługi fotograficzne, wykonywane oczywiście przeze mnie. Ma firmę, wiec mu się to przyda.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla chlopaka na swieta

Najlepiej mu kupić jakieś srebrne lub złote monety. Tak ja to obecnie widzę!
_______________________________
Praca inżynierska z Informatyki o Java

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla chlopaka na swieta

Jakie monety..? O czym ty gadasz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla chlopaka na swieta

Trafnym prezentem będą buty trekkingowe : https://www.sklepmartes.pl/587-mezczyzna-buty-buty-trekkingowe

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org