czwartek, 20 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
pobieraczek

pobieraczek.pl wasze opinie ktos zakladal tam konto

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pobieraczek

to oszuści, przekręty robią jakich mało, poczytaj o tym na google

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pobieraczek

hunter mialem 15 minut ale po przeczytaniu w internecie na ich temat zrezygnowałem z umowy po miesiacu przyszło na poczte że przyjeli odmowe kolejni naciągacze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pobieraczek

przyjdzie ci po jakims czasie ze musisz zaplacic kolosalna sume pienedzy za nic ale nie przejmuj sie bo nie musisz placic szukaja tylko ludzi ktorzy dadza sie przestraszyc i zaplaca beda straszyli sadem ale przeciez sami sa piratami wiec moga sie sami osrac, szukaja naiwnych ludzi i tyle. OSOBSCIE NIE POLECAM!! BANDA OSZUSTOW!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pobieraczek

nie plac napisz, ze rezygnujesz ( podanie) chyba ze minęło 3 miesiące to masz problem bo w ciągu 3 miesięcy można zrezygnować. Ogólnie to to tam nic nie ma do ściągnięcia wiec szkoda kasy. Pozdrawiam

Igusia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pobieraczek

Nie ma żadnych podstaw prawnych do ściągana należności. Nie podałeś ani numeru PESEL, oraz numeru dowodu osobistego- nie ma podpisanej umowy. W taki spoósb mozna wrobić każdego nielubianego kolege bądz sąsiada znając jedynie jego adres oraz imię i nazwisko, a to przecież absurd. A ponadto tak jak napisał kolega "mietekk" sami są piratami i było by to troche niemądre z ich strony. Szukają nawinych luidz ,którzy przestraszą się słów (umowa, sąd, komornik) !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pobieraczek

expres reporterów
http://www.youtube.com/watch?v=jfwOZUmjzG0&feature=related

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pobieraczek

mnie też okradli.90 parę zeta musiałam zabulić,nawet nie wiem za co bo nic nie udało mi się ściągnąc !

UWAŻAJCIE !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pobieraczek

Olej ich, nie wysyłaj im żadnej kasy. Ja na maila dostałam kilka miesięcy temu przedsądowe wezwanie do zapłaty, nic z tym nie robiłam i jest cisza. Nie mają prawa żądać od ciebie pieniędzy. Szukają buraków którzy zapłacą

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pobieraczek

Jak można dostać podsadowe wezwanie, które jest ważne prawnie skoro na nim jest napisane "w ciągu 7 dni od otrzymania wezwania" .A skąd oni maja wiedziec kiedy minie 7 dni. Ludzie nigdy sie na takie bzdety nienabierajcie. Z dni obowiązuje ale jedynie w listach poleconych i tylko na podstawie umów podpisanych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pobieraczek

nawet jak Ci obciągną druta, to im nie płać
dziwne, że te cwele jeszcze żyją na świecie :) oni siedzibę nawet mają w jakiejś piwnicy śmierdzącej i tam trolują, już dawno ktoś tam powinien poświęcić granatem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pobieraczek

nie palc im mi tez to przysylali

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org