niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Hurtownia z zabawkami - Prymus

Witam !!! Ostatnio odwiedziłem hurtownię Prymus chcą kupić zabawki dla dzieci. Słowo hurtownia to chyba właściciele niewiedzą co oznacza, bo spotkałem się z cenami, które mnie powaliły. Ceny są 2 razy droższe jak w innych sklepach, w dodatku jest narzucana wysoka marża do cen, które już są na artykułach, co w ogóle wprowadza w błąd klienta, Gorąco nie polecam tego miejsca, bo jest to wielka strata czasu i pieniędzy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hurtownia z zabawkami - Prymus

na kazanskiej w ''zwyklym sklepie ''jest taniej niz w hurtowni kpina normalnie !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hurtownia z zabawkami - Prymus

Ceny tam są strasznie wysokie, dla porównania dla siostrzenicy samolot barbie 440 zł natomiast w Selgrosie lub przez internet 280-300 zł, normalnie oszaleli tam z cenami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hurtownia z zabawkami - Prymus

Bo to jest "hurtownia" dla bogaczy.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hurtownia z zabawkami - Prymus

Tez niedawno pokusilam sie zbey tam wejsc jak zobaczylam zwykla lalke barbie za 260zl to myslalam, ze mi kopara opadnie! Co za ceny polowe taniej wyjdzie kupic co kolwiek przez internet juz z oplacona przesylka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hurtownia z zabawkami - Prymus

To jest bardzo dobra hurtownia do tego aby iść obejrzeć jak wygląda zabawka na żywo, a potem zamówić na allegro:)

Doszedłem do konkluzji iż ewenement jest ewidentnym paradoksem konstruktywnej rekapitulacji skolidowanej na adekwatnych arkanach pryncypialnej dystrybucji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hurtownia z zabawkami - Prymus

w scoobym tak samo
za to w realu i carrefour ceny bardzo kuszące. warto dogadać się z jakimś znajomym i wybrać na zakupy płacąc na spółkę paliwo - oszczędzić można na kolejną porządną zabawkę, w Łomży ceny niektóre nawet 100% wyższe są :\

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hurtownia z zabawkami - Prymus

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hurtownia z zabawkami - Prymus

w takim sklepie gdzie ceny zabawek sa drozsze, wyplaty pracownikow sa lepsze, nie dajcie nabierac sie w butelke

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hurtownia z zabawkami - Prymus

szczebiotka, nie rób sobie jaj...
w każdym sklepie/hurtowni jeżeli ceny są wyższe, różnica idzie do kieszeni właściciela. Tak jest wszędzie, nie tylko w Łomży.

A Łomża to taka trochę większa wieś.
Brak konkurencji, brak szerokiego asortymentu towarów - powoduje wysokie ceny.
Wyjazdy na zakupy do miast typu Warszawa lub nawet Białystok, zakupy przez sieć - może spowodować obniżenie cen.
Z lokalnego podwórka - dobrym przykładem traktowania klienta jako idioty są akcje cenowe typu "zakupy bez Vat" w media expert...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hurtownia z zabawkami - Prymus

Nasza szara rzeczywistość... biznesmeny z Łomży...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hurtownia z zabawkami - Prymus

jest w Łomży kilka "hurtowni" na 30m kwadratowych.

na szczęście ludzie mądrzeją.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hurtownia z zabawkami - Prymus

franio daj namiary na te hurtownie na 30 m2



________
Malachit



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hurtownia z zabawkami - Prymus

Proszę


I naucz się, co to przenośnia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hurtownia z zabawkami - Prymus

Piszesz ale odpowiedzialności za słowa to już nie.
Wiem, najlepiej zasłonić się "przenośnią" czyli z dupą w tył.



________
Malachit



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hurtownia z zabawkami - Prymus

W ogóle to śmieszy mnie sprzedaż papierosów w "HURTOWNI" sklepie z zabawkami dla dzieci. Nie zdziwię się jak nie długo właściciele zaczną walczyć o koncesję na sprzedaż PIWA I GORZAŁY!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hurtownia z zabawkami - Prymus

W Białymstoku jest hurtownia zabawek ceny są zdecydowanie niższe niż w Prymusach. Adres: ul . Handlowa 1

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hurtownia z zabawkami - Prymus

Prymus ? a kiedy to to było hurtownią? Hurtownia sprzedaje towary hurtowo dla odbiorców prowadzących działalność w tym wypadku handlową. Nie prowadzi sprzedaży detalicznej.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hurtownia z zabawkami - Prymus

prymus to straszna lipa uwazają sie za hurtownie bo dla detalistow doliczają przy zakupie 10 % a dla hurtowników nie... to się nazywa hurtownia

w scoobym o wogole jaką masz cenę taką płacisz = kosmos

/drogo drogo drogo !

jedyna normalna hurtrownia w łomży to ASTRA na nowogrodzkiej
polecam !

prymus to ma chociaż wygląd jakiś to jest jedyny plus tego ''sklepu'' znajduje sie z złym miejscu prawie na wylocie z łomży kariery im nie wróże, ceny z innej planety, wyglądam najlepsza z cenami najgorsza

-_-

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hurtownia z zabawkami - Prymus

byłam dziś w scoobym i samolot barbie kosztuje 390 zł także o wiele taniej niż w prymusie, co mnie zdziwilo aczkolwiek pozytywnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hurtownia z zabawkami - Prymus

W Scooby'm zabawki są naprawdę super, same z górnej półki więc nie ma się co dziwić z cenami, to chyba oczywiste za reklamę się płaci. Ogólnie podoba mi się ten sklep (bo nie oszukujmy się hurtownia to to nie jest) zawsze miła obsługa, duży wybór asortymentu, jest tylko jeden - jaki posiada jest tam strasznie zimno.
ogólnie na +

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hurtownia z zabawkami - Prymus

wydaje mi sie ze jak ostatnio bylem w scoobym to bylo ogrzewanie wtamtym roku chyba jeszcze nie mieli tak chociaz pamietam i zawsze tam pomoga cos dobrac(mila obsluga) ale by mogli odsniezac parking

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hurtownia z zabawkami - Prymus

mi się wydaje że nie mają bo personel chodzi w kurtkach, obsługa miła chociaż czasami namolna po dwa razy się pytają czy potrzebuje ktoś pomocy tak czy inaczej milsza niż w prymusie i wybór zabawek też ;-]

-_-

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hurtownia z zabawkami - Prymus

a ja lubię scoobiego i dziewczyny z niego ;) i chętnie je ogrzeje.
Lubię tam kupować zawsze mogę liczyć na jakiś rabat i radę co do wyboru odpowiedniej zabawki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hurtownia z zabawkami - Prymus

Też dziś miałem przyjemność tam zawitać kolejny raz i stwierdzam że za każdym razem jest gożej!! Jakies 80% produktów nie posiada cen, w sumie zgodnie z naszym prawem to obowiązek, tam jednak jest inaczej. Nie ma cen, nie ma kodów, to żałosne! Ostatecznie poszedłem w nerwach obok, do marketu budowlanego i mimo że asortyment znikomy, zrobiłem zakupy tam. Dokładnie wiedziałem za co ile zapłacę a dla mnie osobiście to jednak też jest ważne. Bez względu na to czy chcę kupić coś drogiego czy taniego, to jednak lubie wiedzieć ile to kosztuje a nie całą drogę do kasy mam się nad tym zastanawiać i myśleć czy za tą kwotę nie znajdę jednak czegoś lepszego. Tylko właśnie, żeby coś porównywać trzeba nie tylko widzieć jak wygląda ale przede wszystkim wiedzieć ile to kosztuje!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hurtownia z zabawkami - Prymus

jeżeli chodzi o Astre to ostatnio robiłem tam zakupy cene na stojaku 99pln, przy kasie kartka że trzeba doliczyć 10% , i nagle zoooooooonk do zapłaty 138,79pln

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hurtownia z zabawkami - Prymus

Witam! Ja już napewno nic wiecej tam nie kupie ,pomijając ceny osoby sprzedające wiecznie nie zadowolone z właścicielko na czele !!!!!Jest nie przyjemnie ,nie dbają o kupujacych .Mili Państwo odradzam tam zakupy !!

zw

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hurtownia z zabawkami - Prymus

4 dni temu miałem wątpliwą przyjemnosc rozmowy z włascicielem http://centrumzabawek.pl/ z Poznania, po 2 tyg oczekiwania na całkiem spory transport stwierdziłem, że po raz ostatni podjąłem się współprace z tą firmą.
Stanowczo nie polecam

Łomżanin od urodzenia, mieszkam tu i pracuję i co najważniejsze nigdzie się nie wybieram ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hurtownia z zabawkami - Prymus

Ja również nie polecam "hurtowni" prymus. Gdy pierwszy raz kupowałam droższą zabawkę swojemu dziecku nie zastanawiałam się nad ceną w taki sposób, uważałam, że wszędzie będzie droga a różnica 20 zł to nie różnica no ale cóż myliłam się. W Prymusie zapłaciłam 209 zł. W niedługim czasie wybrałam się na zakupoy do Auchan, ta sama zabawka kosztowała tam 139zł.
Byłam w lekkim szoku, ponieważ każdy sklep musi zarabiać i nikt nie sprzeda towaru za cenę zakupu. Różnica 20 zł byłaby zrozumiała, wielkośc sklepu ma znaczenie, zamówienia co wiąże się z cenami proponowanymmi przez hurtownika ale nie tak duża różnica w marży. W Łomży jedyny sklep z zabawkami do jakiego zaglądam to część sklepu Tesco. Poza tym dziękuje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hurtownia z zabawkami - Prymus

Niby hurtownia a ceny wyższe niż w sklepach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hurtownia z zabawkami - Prymus

Hurtownia nie musi mieć niskich cen dla detalistów. Trzeba było powiedzieć, że chcecie "TiRa" zabawek to byście dostali lepsze ceny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hurtownia z zabawkami - Prymus

Hurtowania jak się kupuje hurtowo, a nie jeden traktorek i lalkę...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hurtownia z zabawkami - Prymus

ja nie polecam tej hurtowni, ma wysokie ceny

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hurtownia z zabawkami - Prymus

Zmasowany atak nowych forumowiczów.
Doliczyłem się trzech i wszyscy kupują w scoobim :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hurtownia z zabawkami - Prymus

Pierwsze slysze, zeby w hurtowni mozna bylo kupowac w detalu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hurtownia z zabawkami - Prymus

maja1 oczywiście, że można, ponieważ istnieje coś takiego jak sprzedaż detaliczna i hurtowa, dla osób prywatnych i np dla firm :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hurtownia z zabawkami - Prymus

Ja podobnie jak Marta kupowałam ostatnio hurtowo zabawki w Białymstoku na ul. Handlowej 1.
Duży wybór i ceny podobne do cen z Allegro :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hurtownia z zabawkami - Prymus

Tutaj centrumzabawek.pl ceny znacznie wyższe, ale jakosc też. Stosunek cena/jakość bardzo korzystny.

Łomżanin od urodzenia, mieszkam tu i pracuję i co najważniejsze nigdzie się nie wybieram ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hurtownia z zabawkami - Prymus

I Prymus i Scobby są bardzo drogie- ceny z kosmosu.Już lepsze są ceny zabawek w sklepie z zabawkami w venedzie lub w tesco. np w scobym cena lalki 139 zł a w venedzie ta sama lalka 109 i podobnie z wieloma innymi rzeczami.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hurtownia z zabawkami - Prymus

Bo to jest zwykły sklep detaliczny z marsami z kosmosu i tylko się tak ładnie dla naiwnych ludzi którzy na ceny nie patrzą \"Hurtownia zabawek\" nazywa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hurtownia z zabawkami - Prymus

szkoda że w tej hurtowni bemag jest sprzedaz tylko dla przedsiębiorców :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hurtownia z zabawkami - Prymus

.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hurtownia z zabawkami - Prymus

wg mnie dobry sklep to taki którzy ma spory asortyment w bardzo przystępnych cenach tak jak np super-zakupy.com.pl, każdy znajdzie coś dla siebie i to bez wychodzenia z domu :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hurtownia z zabawkami - Prymus

My zawsze kupujemy w Zielone Zabawki - mają tam kreatywne i edukacyjne zabawki, żadne spinery i ten cały chłam. Ostatnio kupywaliśmy jako prezent imieninowy układanki drewniane - www.zielonezabawki.pl/kategoria/kategorie/puzzle-i-ukladanki-dla-dzieci

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hurtownia z zabawkami - Prymus

Ceny cenami, a w której to hurtowni bylo bodajże CBŚ czy CBA w sprawie sprzedawanych podróbek Lego, nie dość, że drogo to i nieoryginalne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hurtownia z zabawkami - Prymus

W tej właśnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hurtownia z zabawkami - Prymus

Jeśli ktoś potrzebuje powiedzmy prezent na już, no to może jeszcze by się zmusił do takich zakupów, ale jeśli wie się parę dni wcześniej o tym, że trzeba kupić zabawkę, to przecież najlepiej przez sieć kupować.
Nawet gdyby wybrać kuriera za dychę, który dostarczy przesyłkę na drugi dzień, to nadal jest to opłacalne. Ja zabawek już dawno nie kupuję w stacjonarnych sklepach tylko na modino.pl. Wybór zabawek bardzo duży, zawsze dzieciakom coś do gustu przypadnie. A jeśli nie to można zwrócić w ciągu 2 tyg bez żadnego problemu.

W życiu bo­wiem is­tnieją rzeczy, o które war­to wal­czyć do sa­mego końca.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hurtownia z zabawkami - Prymus

Jeśli szukacie quadów dla dzieci - idealnym rozwiązaniem będzie https://akumulatorowce.pl/akum-quady-dla-dzieci - ceny bardzo przystępne i dziecku można sprawić rewelacyjną niespodziankę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org