sobota, 20 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Marihuana jest legalna

marihuana jest legalna skoro legalnie można kupić nasiona konopi...

JEDEN ZE SKLEPÓW TAK POLECA

SEEDS SHOP
Oferujemy Państwu najwyższej jakości nasiona konopii(nasiona marihuany). Jesteśmy firmą której głównym priorytetem jest "zadowolony klient" dlatego też dokładamy wszelkich starań aby osiągnąć ten cel. Sprzedajemy nasiona o wysokim standardzie przy czym staramy się aby ceny naszych produktów nie były wygórowane. Gatunki nasion dostępne w naszej ofercie nie są przypadkowe, są dobierane według kryteriów jakimi kierują się nasi klienci. Kolejną naszą zaletą jest to, że cały czas powiększamy naszą ofertę o nowe gatunki przez co nasi klienci mają możliwość większego wyboru co pozwala wybrać produkt bardziej dostosowany do ich wymagań.

NASZA OFERTA
Oferujemy państwu usługi najwyższej jakości, szybki kontakt, błyskawiczną pomoc w każdej sytuacji, służymy radą, a ponadto załączamy do przesyłki szczegółowy opis hodowlii zamówionej odmiany. Oferujemy także błyskawiczną przesyłkę: już w 24 godziny od złożenia zamówienia. Wybierając naszą oferte z pewnością nie pożałujesz swojego wyboru i zostaniesz mile zaskoczony.

DLACZEGO MY?
Dajemy gwarancje wysokiej jakości naszych produktów, nasiona sprzedawane na naszej stronie są produktami producentów: NIRVANA i DUTCH PASSION, nie zwykle cenionych na światowym rynku i powszechnie uznawanych za najlepszych producentów w tej branży. Skorzystaj z naszej oferty, a się nie zawiedziesz i z pewnością staniesz się naszym stałym klientem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marihuana jest legalna

szymus narkotiki nie dla dzieciuf ,.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marihuana jest legalna

daj namiar na to strone

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marihuana jest legalna

wystarczy wpisać w google SEEDS SHOP

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marihuana jest legalna

i bede hodował w domu heee z dwa kszaki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marihuana jest legalna

a ja lubie roslinki a zwlaszcza je podlewac

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marihuana jest legalna

http://seedshop.ultrahost.pl/index.php

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marihuana jest legalna

szymonek ja sie zajaram na tej stronie:)
juz bede kupywal

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marihuana jest legalna

Pure Power Plant Feminized 19,00zł



Kliknij aby powiększyć
Hybryda konopi nastepnej generacji uprawiana dla produkcji komercyjnej i jakosci cenionej przez koneserów. Power Plant bardzo szybko kwitnie i daje niezawodne, obfite plony super-zbitych paków inkrustowanych gesta powloka kleistych wlosków. Ta marihuana z przewaga skladników Indica posiada recesywny wplyw Sativa, który ozywia jej efekt, dodajac przyjemny odlot do niewiarygodnie mocnego odurzenia. Power Plant to fantastyczna, bezstresowa odmiana dla poczatkujacych hodowców. W rekach doswiadczonego hodowcy moze dac swiatowej klasy wyniki!


Cena dotyczy jednej(1) sztuki.

Informacje dodatkowe:
- przeznaczenie: hodowla w domu,
- wysokość: średnia,
- plony: 500g/m2,
- zawartość THC: 15-20%;


ta jest spoko polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marihuana jest legalna

ja się jeszcze zastanawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marihuana jest legalna

nie ma nadczym trzeba brc nie drogo ja juz zamowilem 6 sztuk petek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marihuana jest legalna

mi tam jest to obojetne czy bedzie to legalne. I tak nie pale, dla mnie to gowno;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marihuana jest legalna

a ja na tym zarabiam i to niezle heeh sieje i sprzedaje hurtem oczywiscie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marihuana jest legalna



wszystko stacza sie ,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marihuana jest legalna

:/

B)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marihuana jest legalna

Dzięki, dodam stronkę do moich zakładek :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marihuana jest legalna





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marihuana jest legalna

pogadaj z dzielnicowym to siedowiesz czy taka legalna



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marihuana jest legalna

przywrócenie tego post-a dedykuję ''Mateusz995'', który założył dziś 23.02.11 post o nazwie '' Legalnaa'', miłej lektury Mateusz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marihuana jest legalna

Autor: szymonek (---.elomza.pl)
Data: 04-12-10 15:10

marihuana jest legalna skoro legalnie można kupić nasiona konopi...


------------------------------------------------------------------------------------


takie rozumowanie jest chyba nieprawidlowe.
papierosy tez mozna kupic legalnie, a palenie w wielu miejscach jest zabronione itd

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marihuana jest legalna

http://www.youtube.com/watch?v=cRNH4PyJ0So

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marihuana jest legalna

w nasionkach nie ma żadnych nielegalnych substancji dlatego możesz je sobie kupować bez przypału, yny

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marihuana jest legalna

Faktycznie, akurat kupowanie nasion jest zupełnie legalne, zresztą ostatnio jest dosyć sporo głosów o tym, że mogą one służyć celom leczniczym, jeśli ktoś chce się dowiedzieć więcej to polecam poczytać tutaj http://www.centralseedbank.pl/ .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marihuana jest legalna

Layerkaz:
\"mi tam jest to obojetne czy bedzie to legalne. I tak nie pale, dla mnie to gowno;)\"

Na pewno lepsze i zdrowsze od papierochów i alkoholu.

---


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marihuana jest legalna

w naszym dzikim prawie jest tak zapisane ,że nasiona można posiadać w celach kolekcjonerskich. W momencie gdy ziarenko upadnie na ziemie grozi za to kara do 8 lat pozbawienia wolności.

Pomysłowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marihuana jest legalna

Marihuana jest szkodliwa i uzależnia w takim samym stopniu jak alkohol, takie są fakty.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marihuana jest legalna

więc dlaczego alkohol jest legalny? Jest ktoś w stanie odpowiedzieć na to pytanie?

Pomysłowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marihuana jest legalna

Niestety nie jest, nie jest nawet zdepenalizowana wiec niestety, jak bardzo nie byłabym zwolennikiem wolności wyboru tak musze odradzić Ci zabawy w takie rzeczy. Pozdrawiam.

:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marihuana jest legalna

Nie róbmy z siebie nawzajem idiotów. Każdy posiada prawo do własnego wyboru nad własnym życiem.

Pomysłowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marihuana jest legalna

Arabski -
niestety muszę się z Tobą nie zgodzić. Marihuana ma taki sam mechanizm uzależniania jak cukier - czysta przyjemność.

Dlatego też uzależnia słabiej niż nikotyna i alkohol, które to mają silny biochemiczny mechanizm uzależnienia.

Julitka - rozumiem, że odradzasz też alkohol, papierosy, mleczną czekoladę, colę i drożdżówki?

---


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marihuana jest legalna

marihuana jest NIELEGALNA , konopie i wyciagi z nich sa legalne. nie wprowadzaj ludzi w blad.

nawet jeśli będziemy krzyczeć, głupiec nic nie zrozumie
Katon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marihuana jest legalna

Marihuana legalna nie jest, sadzenie jej nie jest, ale jej nasiona tak :P co się z tym dalej robi... no kolekcjonuje a co niektórzy twierdzą, ze i witamin mają sporo, ahaha :D a jak już komuś się znudziło zbieranie znaczków, to polecam zerknąć na ganja farmer, kupuję tam od poczatku mojej kolekcjonerskiej zajawki :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marihuana jest legalna

Ktoś tu chyba nie zna prawa. Marihuana jest nielegalna.

Bieganie dało mi odwagę by zaczynać, determinację aby wciąż próbować i duszę dziecka, aby mieć z tego wszystkiego zabawę po drodze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marihuana jest legalna

Możesz sadzić i legalnie uprawiać konopie z takich nasionek, ale ... jak wyjedziesz z kraju. I dalej jest haczyk bo trzeba się udać do takiego gdzie można uprawiać pod własny użytek.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org