sobota, 04 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
DHL Łomża

Witam czekam na przesyłkę która ma być dostarczona przez tą firmę czytałem opinie o tej firmie oddział Łomża (TYLKO NEGATYWNE) i mam pytanie czy coś się zmieniło na lepsze?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DHL Łomża

ja tam na czas zawsze wsyzstkie przesyłki dostaję jak DHL przywozi tzn z reguły jest to dzień po informacji ze sklepu że przesyłka została nadana (chociażby teraz - zakupy w środę, dzisiaj kurier paczkę dowiózł)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DHL Łomża

poczekaj, Wii.
jeszcze cie Poczta Polska respektu do prywatnych kurierów nauczy...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DHL Łomża

dhl jest jak najbardziej w porządku gorzej z siódemką

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DHL Łomża

a ja ci radzę pilnować przesyłki

nie wiem ilu kurierów ma ta firma , ale jeden taki chudy blondyn jest jakiś dziwny - zawsze ma problemy z dotarciem po / z przesyłką (podczas gdy inni np DPD nigdy takich nie mają, pomimo że niektórzy dojeżdzają z B-stoku, Ostrołęki) - korzystam w firmie kilka razy w tygodniu z przesyłek i już przestałem zamawiać DHL

tylko raz przywiózł mi rozwaloną paczkę (w innych mi się to nie zdarzyło).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DHL Łomża

nie. ja tez czekalam na paczke. nie bylo mnie w domu wiec typ zostawil numer a jak do niego zadzwonilam zeby sie umowic na odbior to sapał mi do telefonu sadzil krótkie i długie a potem stękał.. nie wnikam co robil ale byl totalnym idiotą. jak widze kierowce zóltego busa z napisem dhl uwazam go wiec za potencjalnego idiote. tyle w tym temacie. firma do bani, a paczki pewnie sie niedoczekasz.

B)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DHL Łomża

Jest w Łomży jakiś punkt żeby można było wysłać przesyłkę DHL ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DHL Łomża

nie polecam i to całkiem poważnie. Miałem do czynienia i szkoda zdrowia i nerwów

Harpon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DHL Łomża

marcinpol:
http://lmgtfy.com/?q=dhl+lomza

--
tomek w.

\"Rzuciłem myśl, że cokolwiek mi się należy\"

\"Żeby mi się chcialo tak, jak mi sie nie chce\"




Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org