wtorek, 24 września 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Panorama Nowogród

Chciałabym poznać opinie o sali Panorama w Nowogrodzie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panorama Nowogród

fajna salka miła obsługa dobre jedzonko grałem tam kilka razy tylko szkoda że ta salka do tańczenia taka mała ale jest ok.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panorama Nowogród

Trzeba pojechać i samemu zobaczyć jej rozmiary aby dopasować ilość zapraszanych gości.
Nie ma większej biedy jak ścisk przy stole lub w tańcu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panorama Nowogród

Ja to lubię ścisk w porannym autobusie, szczególnie jak stoję za ładną dziewczyną

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panorama Nowogród

byłem na weselu bardzo ciekawa sala. bardzo dobre jedzenie i miła obsługa.
nikt mi nie polecal - znalazłem informacje na stronie internetowej ale nie żałujemy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panorama Nowogród

Ja jestem zupełnie innego zdania,byłam w wakacje na weselu bardzo mało jedzenia ,a co najgorsze kolega dostał brudny talerzyk .Tydzień przed weselam podnieśli cenę .
Natomiast moja koleżanka w tym samym czasie bawiła się w Rysiu i była bardzo mile zaskoczona.Profresjonalna ubsługa i stoły uginały się od jedzenia ,podobno bardzo dobrego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panorama Nowogród

Ja jestem zupełnie innego zdania,byłam w wakacje na weselu bardzo mało jedzenia ,a co najgorsze kolega dostał brudny talerzyk .Tydzień przed weselam podnieśli cenę .
Natomiast moja koleżanka w tym samym czasie bawiła się w Rysiu i była bardzo mile zaskoczona.Profresjonalna ubsługa i stoły uginały się od jedzenia ,podobno bardzo dobrego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panorama Nowogród

To jeszcze zależy jaką kase masz do wydania zgadzam się jak weźmiesz najtańsze zestawy to będzie mało jedzenia ale jak odpowiednio dobierzesz to na pewno nie zabraknie. A może zespół ci potrzebny??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panorama Nowogród

a po ile tam sylwester może wiecie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panorama Nowogród

to z kolei jakieś meble tandetne w tym Rysiu, jak się stoły uginały



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panorama Nowogród

Panoramę to ja jeszcze pamiętam z lat 80. jak zjazdy ZSMP się odbywały.


http://www.rmfon.pl/play,38
"Polityka to sztuka zdobywania glosow biednych i pieniedzy bogatych w zamian za obietnice ochrony jednych przed drugimi."


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panorama Nowogród

http://www.gangsters.pl/index.php?polec=123861

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panorama Nowogród

niestety ja również nie mam najlepszego zdania o tym lokalu. Faktycznie mało jest jedzenia, skromnie na stołach i wszystko bardzo wydzielone. obsługa jest sympatyczna i sprawna, sala do tańca nieduża ale przy małej ilości gości sie super sprawdza.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panorama Nowogród

Ja zaś miałem tam wesele , klimat super , ten WIDOK , meni ustala się indywidualnie , jak mało jedzenia do do Pary Młodej pretensje . Po weselu zbrałem bagażnik jedzenia . To nie prawda co tu piszą ! A w Rysiu byłem to nie klimat na wesele tylko stacja benzynowa ! Uwaga na TIRY ! A zreszto co tu pisać jest strona ---

panorama-nowogrod.pl

LongiBongi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panorama Nowogród

po prostu Panorama to klasa średnia...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panorama Nowogród

Ja tez tam chce miec wesele :-)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panorama Nowogród

to się wesel tylko trzeba zapłacić...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panorama Nowogród

Polecam Restauracje Panorama w lipcu miałem tam wesele, wspaniały widok, w okolicy nie ma piękniej położonej knajpy. Szczególnie fajnie jest w sezonie letnim. Zgadzam się z wypowiedzią "Longi" menu ustala się indywidualnie więc to co na stole w większości zawdzięczamy dla Pary Młodej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panorama Nowogród

a jak wygląda krajobraz teraz czyi w listopadzie...lipa...

Zbychu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panorama Nowogród

Longi ta strona panoramy jest aktualna?!
te kury na stołach i wystrój powala... podróż w czasie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panorama Nowogród

Mieszczanie !!! Kury od Bażanta nie odróżniają ! Nie złe jaja Przepiórcze !

LongiBongi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panorama Nowogród

Polecam, ze względu na teren i widok na rzekę. Ale w lipcu byłem i prawie się ugotowałem przy stole, klima niby była ale było nie do wytrzymania.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panorama Nowogród

Najlepiej położona restauracja w okolicy. Jeżeli wyjątkowa impreza, to warto zadbać aby wspomnienia też były wyjątkowe.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panorama Nowogród

mogliby zainwestować w wygląd sali. Na terenie i nad rzeką goście się nie bawią tylko na parkiecie. Włożyliby trochę kasy, ale na pewno zyskaliby nowych klientów

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panorama Nowogród

Ludzie!!! Zanim obsmarujecie jakiś dom weselny to zrozumcie,że za ilość na stołach odpowiada Para Młodych.To oni płacą za konkretne dania.Jak chcecie się dobrze najeść to zróbcie tak,że jak ktoś was prosi na wesele ,to spytajcie się po ile płacą za 1 osobę .
Przecież za 80-100 zł.nie oczekujcie cudów,a najprościej obsmarować lokal.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panorama Nowogród

wk - racja
a wiocha myśli że za stuwke na twarz bendzie jakiś szał wino i pianino



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panorama Nowogród

ja byłam we wrzesniu na weselu, z jedzeniem było kiepsko i nie mówię o ilości, ja na zagrychę kumplom jakoś estetyczniej potrafię ogórki na półmisku położyć nić oni tam, widać było że wszystko na łapu capu było przygotowane. Największą jednak porażką były brudne talerzyki, które notorycznie pojawiały się na stoliku. Jak zwróciliśmy w kuchni uwagę to Pani ( chyba szefowa ) pokazała nam na stos talerzyków i cytuję : Proszę sobie wziąć drugi. Wesele było na około 120 osób a kelnerki były 2 i poruszały się w żółwim tempie. Siedziałam na końcu i docierały do nas dania jak pierwszy stół już dawno zjadł i poszedł się bawić. Dla mnie 2/10 jeśli miałabym ocenić. 1 za lokalizacje i 2 za bażanta na stole. Cała reszta na minus

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org