sobota, 01 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Zginol kot

dnia 15 listopada przed godz. 19 na ulicy Polnej zaginął srebrny kot pers ,kociak mial cztery miesiące i mial na imię Leon ,jezeli ktoś widział kociaka lub moze znalazł i ma go u siebie albo wie gdzie przebywa ,bardzo proszę o kontakt tel. 505814881 z góry dziękuję za informację.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zginol kot

A jaka nagroda?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zginol kot

Wysoka jak sie kot znajdzie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zginol kot

widocznie jestes za malo odpowiedzialny na posiadanie takiego pupila.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zginol kot

koty sa jak kobiety, chodza wlasnymi sciezkami :) bez obrazy drogie Panie :).
przykro mi z powodu kota. kiedys mialem pieknego polpersa i mi go ukradli z podworka.

kt

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zginol kot

Nie róbcie jaja z powodu, że zagimął kociak. Solidarność forumowiczów - i nie tylko - okaże się, jeśli odnajdziemy zwierzaczka. Nie przez przypadek św, Franciszek z Asyżu umieścił wszystkie stworzenia Boże w szopce bożonarodzeniowej. Pozdr.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zginol kot

Chinczyk z baru na Giełczynskiej mial taką skórke do sprzedania,mięsko juz zapewne zjedzone,kup sobie nowego kocurka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zginol kot

Fordeo ludzi takich jak ty powinno się izolować a nie dopuszczać do publicznej debaty !

Pamietaj nie czyń bliźniemu co tobie nie miłe !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zginol kot

dnia 15 listopada przed godz. 19 na ulicy Polnej zaginął srebrny kot pers ,kociak mial cztery miesiące i mial na imię Leon ,jezeli ktoś widział kociaka lub moze znalazł i ma go u siebie albo wie gdzie przebywa ,bardzo proszę o kontakt tel. 505814881 z góry dziękuję za informację.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zginol kot

Proponuję popytać w szehuanie i w złotym smoku. To punkt wyjścia naszego śledztwa. Warto zrobić jakąś prowokację, zakup kontrolowany etc. Potem można rozpoznać kebaby. Najbardziej podejrzane te na dworcu i mckebab. Mają bardzo drobno mielone mięso. Rozpytać się, można też użyć elektronicznych środków podsłuchowych. Tam na pewno niejeden szwindel ma miejsce. Jak nie twój mruczek to jaki inny kończy jako doner. Szukaj w odpadkach fragmentów futerka, może wąsów, pazurków, może uszko odpadło podczas szamotaniny. Wiem że nie jada się ogona kociego, ale kto wie, może to oferują na allegro dla jakiegoś zdegenerowanego smakosza ogonków. O makdonald można być spokojnym. Znam tam kierownika i wiem, że kocizny nie uświadczysz. Matysiaki sprawdziłbym na końcu. Kiedyś podobno dodawano tam psi smalec, ale po zmianie ekipy już raczej nie ma takich brudnych zagrywek. W grę wchodzi też desant porywaczy spec-komanda KFC z Białegostoku, ale to już trzeba by się kontaktować z organami wojewódzkimi w celu sprawnej lokalizacji futrzaka. Powodzenia.


http://www.rmfon.pl/play,38
"Polityka to sztuka zdobywania glosow biednych i pieniedzy bogatych w zamian za obietnice ochrony jednych przed drugimi."


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zginol kot

takie głupoty piszecie ze mi was żal

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zginol kot

autorze, kot to nie zabawka. Odpowiedzialne osoby nawet zakladają kratki w oknach w lato gdy okno musi byc otwarte. MYsle ze to cie czegos nauczy by pilnowac go bardziej na przyszlosc. Oczywiscie zycze znalezenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zginol kot

dnia 15 listopada przed godz. 19 na ulicy Polnej zaginął srebrny kot pers ,kociak mial cztery miesiące i mial na imię Leon ,jezeli ktoś widział kociaka lub moze znalazł i ma go u siebie albo wie gdzie przebywa ,bardzo proszę o kontakt tel. 505814881 z góry dziękuję za informację.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zginol kot

Proponuję popytać w szehuanie i w złotym smoku. To punkt wyjścia naszego śledztwa. Warto zrobić jakąś prowokację, zakup kontrolowany etc. Potem można rozpoznać kebaby. Najbardziej podejrzane te na dworcu i mckebab. Mają bardzo drobno mielone mięso. Rozpytać się, można też użyć elektronicznych środków podsłuchowych. Tam na pewno niejeden szwindel ma miejsce. Jak nie twój mruczek to jaki inny kończy jako doner. Szukaj w odpadkach fragmentów futerka, może wąsów, pazurków, może uszko odpadło podczas szamotaniny. Wiem że nie jada się ogona kociego, ale kto wie, może to oferują na allegro dla jakiegoś zdegenerowanego smakosza ogonków. O makdonald można być spokojnym. Znam tam kierownika i wiem, że kocizny nie uświadczysz. Matysiaki sprawdziłbym na końcu. Kiedyś podobno dodawano tam psi smalec, ale po zmianie ekipy już raczej nie ma takich brudnych zagrywek. W grę wchodzi też desant porywaczy spec-komanda KFC z Białegostoku, ale to już trzeba by się kontaktować z organami wojewódzkimi w celu sprawnej lokalizacji futrzaka. Powodzenia.

I jak postępowanie ? Jest jakiś trop? Co mówią świadkowie ? Zaczęli sypać ?


http://www.rmfon.pl/play,38
"Polityka to sztuka zdobywania glosow biednych i pieniedzy bogatych w zamian za obietnice ochrony jednych przed drugimi."


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zginol kot

zaginął srebrny kot pers ,kociak mial cztery miesiące i mial na imię Leon ,jezeli ktoś widział kociaka lub moze znalazł i ma go u siebie albo wie gdzie przebywa ,bardzo proszę o kontakt tel. 505814881 z góry dziękuję za informację.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zginol kot

kto wymalował kota na srebrny xD

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zginol kot

Szaki mam nadzieje, że kotek się odnajdzie. Ale z racji tego, że to rasowy kot o srebrnym kolorku, to niestety podejrzewam, że już nalazł nowego właściciela.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zginol kot

Proponuję popytać w szehuanie i w złotym smoku. To punkt wyjścia naszego śledztwa. Warto zrobić jakąś prowokację, zakup kontrolowany etc. Potem można rozpoznać kebaby. Najbardziej podejrzane te na dworcu i mckebab. Mają bardzo drobno mielone mięso. Rozpytać się, można też użyć elektronicznych środków podsłuchowych. Tam na pewno niejeden szwindel ma miejsce. Jak nie twój mruczek to jaki inny kończy jako doner. Szukaj w odpadkach fragmentów futerka, może wąsów, pazurków, może uszko odpadło podczas szamotaniny. Wiem że nie jada się ogona kociego, ale kto wie, może to oferują na allegro dla jakiegoś zdegenerowanego smakosza ogonków. O makdonald można być spokojnym. Znam tam kierownika i wiem, że kocizny nie uświadczysz. Matysiaki sprawdziłbym na końcu. Kiedyś podobno dodawano tam psi smalec, ale po zmianie ekipy już raczej nie ma takich brudnych zagrywek. W grę wchodzi też desant porywaczy spec-komanda KFC z Białegostoku, ale to już trzeba by się kontaktować z organami wojewódzkimi w celu sprawnej lokalizacji futrzaka. Powodzenia.

I jak postępowanie ? Jest jakiś trop? Co mówią świadkowie ? Zaczęli sypać ?

Dodam tylko, że czas działa na nasza niekorzyść. Ślady mogą już być zatarte, zmowa współsprawców działa, bezkarność i brak reakcji na gwałt tylko sprawi, że będą bardziej butni i nieustępliwi.


http://www.rmfon.pl/play,38
"Polityka to sztuka zdobywania glosow biednych i pieniedzy bogatych w zamian za obietnice ochrony jednych przed drugimi."


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zginol kot

Debile skończeni...szaki lepiej sam poszukaj kociaka,porozwieszaj ogłoszenia i zaoferuj nagrodę bo na tym debilowatym forum niczego nie dowiesz się !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zginol kot

ogłoszenia juz dałem od poniedzialku nawet nikt nie zadzwonił pewni juz siedzi u kogos w domu :((

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zginol kot

http://www.gangsters.pl/index.php?polec=123861

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zginol kot

zaginął srebrny kot pers ,kociak mial cztery miesiące i mial na imię Leon ,jezeli ktoś widział kociaka lub moze znalazł i ma go u siebie albo wie gdzie przebywa ,bardzo proszę o kontakt tel. 505814881 z góry dziękuję za informację. Bardzo porosze jezeli ktos widzial kota prosze do mnie napisać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zginol kot

Bardzo porosze jezeli ktos widzial kota bądż ma go u siebie prosze do mnie napisać,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zginol kot

Wątpię żeby ktoś miał tyle serca i oddal Ci kotka,jeśli jest na osiedlu Twoim kiedyś na pewno go ujrzysz.Trzymam kciuki byś go znalazł.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zginol kot

Szaki właśnie przeglądałam ogłoszenia na 4lomza.pl i znalazłam takie ogłoszenie...

Sprzedam ślicznego kota persa!
telefon: 667891318
ogłoszenie dodane 2010-11-19

Myślę,że warto sprawdzić,bo być może to Twój kotek...daj znać...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zginol kot

ok dzięki za pomoc dzisiaj tam zadzwonie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zginol kot

dzwonilem tam ale to nie jest moj kot bo ma rok i jest bialo brązowy ale dzieki za pomoc pozdrawiam Autor: Łomżynianka83

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zginol kot

kot już w kotłowni dawno



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zginol kot

dnia 15 listopada przed godz. 19 na ulicy Polnej zaginął srebrny kot pers ,kociak mial cztery miesiące i mial na imię Leon ,jezeli ktoś widział kociaka lub moze znalazł i ma go u siebie albo wie gdzie przebywa ,bardzo proszę o kontakt tel. 505814881 z góry dziękuję za informację.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zginol kot

szaki1992 napisał(a):

> dnia 15 listopada przed godz. 19 na ulicy Polnej zaginął
> srebrny kot pers ,kociak mial cztery miesiące i mial na imię
> Leon ,jezeli ktoś widział kociaka lub moze znalazł i ma go u
> siebie albo wie gdzie przebywa ,bardzo proszę o kontakt tel.
> 505814881 z góry dziękuję za informację.


szaki, pewny jestes? czy to tam?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zginol kot

Re : szaki

W dniu 21. i 23.11. póżnym popołudniem przejeżdżaliśmy ul. Wesołą - Strzelców Kurpiowskich. Po stronie przeciwnej strugi - oś. Msria biegło coś bardzo podobnego do zdjęcia na Twoich ogłoszeniach (słupy przy ul. m. in. Polnej ). Spróbuj tam się dowiedzieć, chociaż pewności nie ma , czy to ten właśnie kotek . Powodzenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zginol kot

> dnia 15 listopada przed godz. 19 na ulicy Polnej zaginął
> srebrny kot pers ,kociak mial cztery miesiące i mial na imię
> Leon ,jezeli ktoś widział kociaka lub moze znalazł i ma go u
> siebie albo wie gdzie przebywa ,bardzo proszę o kontakt tel.
> 505814881 z góry dziękuję za informację.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zginol kot

cezar1 ( dzieki za informacje bylem tam kilka razy ale kiepsko nie widzialem go tam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zginol kot

http://www.gangsters.pl/index.php?polec=123861

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zginol kot

Re : szaki1992
Jednak na Twoim miejscu dokładniej zainteresowałbym się tą okolicą -szczególnie od strony oś. Maria ( tam dziś rano widziałem, jak dzieci nosiły na rękach zwierzaczka, ale nie miałem możliwości zatrzymać nie mojego samochodu. No i z tej strony strugi - tu, gdzie jest duża działka ogrodzona poprzecznymi dechami . Obok warsztat stolarski. Myślę, że warto. Ja wiem, co to znaczy utracić futrzaczka .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zginol kot

sluchaj a o ktorej godzinie to było? mniej wiecej ja tam codziennie jestem nawet teraz bylem i nie widzialem bardzo cie prosze jak bys widzial go ktorego dnia to napisz mi poprostu sms albo zadzwon na ten numer 501381027 i ja pojde tam dzięki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zginol kot

w horoskopie napisali że kot sie znajdzie



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zginol kot

Re: szaki

Przejeżdżamy tamtędy zawsze rano (6-7) i póżnym popołudniem (17,30-19). Rozglądam się w miarę dokładnie, bo mi też zaginął kotek - cały czarny, miał obróżkę i szelki do smyczki. Warto przyjrzeć się tej okolicy, tym bardziej, że - jak zauważyłem - nurt w strudze coraz gwałtowniejszy! Myślę, że warto popytać łażących tam dzieciaków.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zginol kot

na ulicy Polnej zaginął
srebrny kot pers ,kociak mial cztery miesiące i mial na imię Leon ,jezeli ktoś widział kociaka lub moze znalazł i ma go u siebie albo wie gdzie przebywa ,bardzo proszę o kontakt tel.
505814881 z góry dziękuję za informację.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zginol kot

takie sniegi to kota moze juz psy zjadly



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org