środa, 26 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Identyfikatory ŁKS-u

Czy ktoś wie coś na temat identyfikatorów dla kibiców ŁKS-u Łomża??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Identyfikatory ŁKS-u

Identyfikatory sa za darmo i mozna je wyrobic w budynku klubu. Potrzebne jest zdjecie i dowod tozsamosci z numerem PESEL

Grzegorz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Identyfikatory ŁKS-u

Z indytyfikatorem na stadion mozesz wejsć za Darmo.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Identyfikatory ŁKS-u

No to ja też chcę identyfikator.
To jednak ok. 150 PLN w skali roku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Identyfikatory ŁKS-u

Zm jednej strony dobrze z drugiej nie. Dobra strona to to że masz wejscie na stadion za Darmo,a zła strona bo mają twoje dane jak jest jakaś zamieszka na stadionie to możesz byc podejrzany(a).



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Identyfikatory ŁKS-u

To po co robić jakieś "zamieszki"?
Będę chodził sobie za free, siedział spokojnie, bił brawo i nie spotka mnie żadna nieprzyjemność :)

Aha, no i dodam, że jeżeli wejście będzie za darmo, to bardzo szybko klubowi zabraknie $$$ i spadnie do 5-tej ligi :(

No i dlatego tak nie zrobią Ptysiu, bo świat jest dziwny, ale nie aż tak :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Identyfikatory ŁKS-u

cytat z wielkiego ptysia: "Zm jednej strony dobrze z drugiej nie. Dobra strona to to że masz wejscie na stadion za Darmo,a zła strona bo mają twoje dane jak jest jakaś zamieszka na stadionie to możesz byc podejrzany(a)."

szczegolnie zainteresowalo mnie ostatnie słowo tej wypowiedzi, podejrzany(a)- jak może być dziewczyna podejrzewana jeśli nawet nie ma jej danych w klubie bo nie musi wyrabiać identyfikatora żeby wejść za darmo, a po drugie, kto by podejrzewał dziewczyne za np. wyrwanie krzesełka :)
ptysiu zabójczy jesteś!!! ale + za dłuższą i konstruktywną (chociaż pewnie nie wiesz jeszcz co to znaczy) wypowiedź. :D

Łomża- OSTATNI BASTION PÓŁNOCNEGO MAZOWSZA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Identyfikatory ŁKS-u

Sorki za pomyłke... ale kto wie do czego zdolne sa kobiety :P



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Identyfikatory ŁKS-u

"Oskubiemy Pelikana! W najbliższą środę(11.05) o godz. 17:30 zapraszamy wszystkich na mecz ŁKS-u. Mamy zamiar stworzyć niezapomnianą atmosferę. Zachęcamy wszystkich do kibicowania na trybunie od rzeki. Roześlij to wszystkim ludziom z Łomży, których masz na GG. Nawet, jeśli nie wszyscy, których masz na liście są kibicami, to i tak im prześlij." czytajcie wysyłajcie i przychodźcie na mecze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Identyfikatory ŁKS-u

Ludzie indyfikatory będą wyrabiać tylko pikniki bo po co placić za wstęp na mecze jak można mieć za darmo i ciekawe czy wyjdzie to klubwi na lepsze ???

ŁKS ŁOMŻA - ZAWSZE DOBRA MARKA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Identyfikatory ŁKS-u

Klubowi na lepsze wyjdzie:
1. płacenie za bilety
2. nie robienie obciachu na trybunie szalikowców.

Po co płacić za bilety? - LOL :D
Będziesz rzucał w ochroniarzy, to zrezygnują oni z ochrony. Przyjdzie inna firma, dwa razy droższa, i trzeba będzie sprzedać paru chłopaków, żeby ich opłacić.
No i co?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org