czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Łomża - nudne miasto??

CZy uważacie, że nasze miasto jest nudne, ja czasami odnosze takie wrażenie, nic ciekawego tu sie nie dzieje.

takajakata

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża - nudne miasto??

Miasto jak miasto nie nudne nie ciekawe. Hmmm... moze jakiś koncert ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża - nudne miasto??

ja uważam, ze kompletnie nic tu się nie dzieje, ludzie miedzy 15 a 40 rokiem życia nie maja tu czego szukać

takajakata

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża - nudne miasto??

robić napewno co jest tylko trzeba chcieć.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża - nudne miasto??

robić napewno co jest tylko trzeba chcieć.

Tak trzeba chcieć a nie siedzieć przed tym komputerem i pały w szkole zabijać ...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża - nudne miasto??

Ten watek był poruszany kilka razy juz. W Łomzy sporo się dzieje, może nie do wsztkich skierowane, bo gustów zbyt dużo, ale wystarczy przegladać wydarzenia, a jest co robić. Jak na tylu mieszkanców i nie wielką grupę osoób, które ccą coś organizować i tak jest dobrze. Lenistwo młodzieży, czekające aż na tacy się poda wszytko jest najgorsze. Jak juz cos sie zrobi to krytykują, nie wiedząc ile pracy kosztuje przygotowanie czegokolwiek. Narzekaja że pracy nie ma, a poprostu nie che się pracować za powiedzmy 800pln, a od czegos trzeba zacząć, nawet Rokefeler zaczynał od czyszczenia butów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża - nudne miasto??

Damiano nie krytykuj tylko przyznaj to są niestety gorzkie fakty, w naszym mieście nic się nie dzieje, nie ma nawet jakiejs kawiarni czy coś(no moze jedna),a te łomzyńskie dyskoteki, hmmm.... bez komentarza

takajakata

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża - nudne miasto??

Mówie to co uważam za słuszne, myślisz że jakby powstała dobra kawiarnia (dobra - z klimatem) to by utrzymała się na rynku? W Koterii jest fajnie, chociaz troche zimno jesli nie siedzisz przy kominku. Na dyskoteki nie chodze, bo w Łomży jest połączenie wiejskiej zabawy z balem małolatów, tak więc to nie dla mnie. Jak sie nudzisz zapisz sie na zajęcia do ODKu, uprawiaj jakis sport, zawsze coś się znajdzie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża - nudne miasto??

Niepowiedziałbym że Łomza niejest nudna jest nudna czasami... potrzeba więcej koncertów i wiecej miejsc rozrywki.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża - nudne miasto??

Podobno tylko nudzą się tylko ludzie z małointeligentni. Jak przyjeżdżam do Łomży to zawsze brakuje mi wolnego czasu, a jego większość ucieka niestety na różnego rodzaju imprezach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża - nudne miasto??

Przecież jest tyle kościołów...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża - nudne miasto??


Może rzucicie jakieś propozycje, bo póki, co to tylko marudzicie, że wszystko jest blee. To, co byście chcieli?

Konkrety proszę może ktoś to przeczyta i da się coś zrobić, chociasz jak ktoś już kilka razy napisał (zresztą bardzo słusznie) cokolwiek się zrobi to i tak zero zadowolenia.


Pozdrawiam


Lepiej zrobić i żałować niż nie zrobić i dopiero żałować ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża - nudne miasto??

skatepark ! i nie mowcie mi ze juz jeden jest przy pg8 bo to gowno a nie skatepark ;/ kto jest za :D ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża - nudne miasto??

chodzi mi oczywiscie o taki skatepark z prawdziwego zdarzenia. bedzie to jednoczesnie miejsce do pojezdzenia na rolkach, desce czy bmx, a takze do zorganizowania jakichs imprez czy zawodow, a co za tym idzie - promocja miasta :) zapytam ponownie - kto jest za ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża - nudne miasto??

ja jak sie obudze to pierwsza mysl jaka mi do glowy przychodzi to kiedy znowu pojde spac

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża - nudne miasto??

jak ja sie obudze to jem ide do szkoly po szkole lekcje odrabiam ide na dwor i spac tak wyglada moj dzien...nudny dzien i tak jak caly czas..:D..:]

-=Na ZaWsZe ŁoMżA Na ZaWsZe ŁKS=-


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża - nudne miasto??

Można grać w scrabble na ławce w parku w słoneczny ciełpy dzień...:) Albo w kalambury - pyszna zabawa! :))



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża - nudne miasto??

SkatePark to chyba odpada mamy jeden moze jakis wielki basen ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża - nudne miasto??

w swojej wypowiedzi chcialam zachecic do jakiegos dzialania a nie ponarzekać, w łomży naprawde moze byc fajnie tylko trzeba chcieć i zacząć w końcu coś robić, a mam wrażenie że dla ludzi takich jak my nie robi sie nic (znowu narzekam)

takajakata

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża - nudne miasto??

w swojej wypowiedzi chcialam zachecic do jakiegos dzialania a nie ponarzekać, w łomży naprawde moze byc fajnie tylko trzeba chcieć i zacząć w końcu coś robić, a mam wrażenie że dla ludzi takich jak my nie robi sie nic (znowu narzekam)

takajakata

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża - nudne miasto??

ptysiu nie nazywaj tego gowna skateparkiem :]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża - nudne miasto??

Może i dzieje się coś interesującego w naszym mieście ale z braku funduszy większość z nas ma znikomy dostęp do różnych rozrywek. Chyba że ktoś nazywa rozrywką sobotnie wyjście do jednej z naszych "knajp"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża - nudne miasto??

jak nie ma co robic to sie idzie po sklepach zoologicznych i sie rybki oglada hehehehe :D :P pozdro

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża - nudne miasto??

Maciek1990 i inne zwierzątka też...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża - nudne miasto??

Już wiem! Maciek1990 jest właścicielem sklepu zoologicznego w Łomży i to była kryptoreklama...:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża - nudne miasto??

hehehe... ja narazie mam co robić - uczyć się hehehe po 4 czerwca można chodzić do sklepów zoologicznych,skejtparówek i innych miejsc rozywkowych.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża - nudne miasto??

hehe nie nie jestem zadnym wlascicielem sklepu zoologicznego hehe :P poprostu jestem wielkim milosnikiem zwierzat. one tez maja dusze i trzeba im dac milosc a nie sie mecza w tych sklepach. pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża - nudne miasto??

Napewno Łomża nie jest i nie będzie nudnym miastem, dlatego, że to nasze miasto.
Dziwię się troszeczkę tym którzy się nudzą.
Mam propozycję: Jak się nudzisz - wyjdź przed blok pozbieraj papierki z trawników. Ja nigdy się nie nudzę, zawsze brakuje mi czasu.

Via Baltica najkrótszą trasą - to szansa na rozwój Łomży


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża - nudne miasto??

Przychylam sie do pomysłów Rysi, Scrabble to przednia zabawa, w szcegoności jak nie gra sie z regolami gry, tylko z wlasnymi, czyli ukladamy slowa nawet potoczne, lub tak jak słyszymy np. dżip :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża - nudne miasto??

A pod koniec, jak już zaczyna liter brakować, to wychodzą takie "kwiatki", że można skonać...
Przykładowo, mój przeciwnik razu pewnego postawił na planszy słowo "ki".
Ja sie pytam: "osso chozzi??" a on na to: "jak to co? ki pieron!"
:D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża - nudne miasto??

Potrzebny jest skatepark ale i tak sie tym nikt nie zajmie :(

Niem mam tolerancji dla pedalstwa i kurestwa !!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża - nudne miasto??

nie oszukujmy sie ale ile w lomzy osob jezdzi na desce , rolkach czy bmx? basen? hmm ciekawy pomysl ale wydaje mi sie ze szybko by sie znudzil w miescie.
kino? jedno jest. ludzie mowia ze tam nie chodza bo jest stare ale film to film i ja nie widze wiekszej roznicy miedzy millenium a mulltikinem(np). lomza nie jest miastem turystycznym wiec o jakis kawiarenkach czy o wygladzie i zagospodarowaniu rynku nie ma co mysles.
Bardzo bym chcial zeby cos w lomzy powstalo ciekawego ale jakos nie mam pomyslu co...

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org