sobota, 29 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Fotoradary

Mam problem jechalem dzis samochodem w strone szosy zambrowskiej przez kazanska i okolice szpitala i tam jest radar , powie mi ktos czy dziala ja w lomzy wszystkie radary ? i wymieni te ktore dzialaja a ktore nie ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fotoradary

one raz dzialaja a raz nie.. Pewnie wiecej niz polowa w Łomży nie dziala radarow..

______________________________________________________________

Nie poraz pierwszy patrzę na świat z pewnym dystansem,
nie poraz pierwszy ludzie mylą życie z seansem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fotoradary

od rana w tym miejscu nie był aktywny

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fotoradary

Najwiekszym problemem to to ze nie mam prawk ajeszcze i jechalem samochodem starszych wiec wiecie wydygany troche zeby mi fotka jakas nie przyszla

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fotoradary

I jeszcze jeden radar ten jak sie jedzie od tego ronda kolo kauflanda w gore w strone stokrotki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fotoradary

a niech cię dorwą

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fotoradary

te radary nie dzialajo ,a ty glupi jestes zeby widziec radary i nie zwoplnic ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fotoradary

wystarczy poje.bańców z prawkiem na drogach a tu jeszcze jeden ale bez prawa NIECH CIĘ DORWĄ to o jednego durnia będzie mniej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fotoradary

Autor: romanboski (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 14-10-10 17:00

Najwiekszym problemem to to ze nie mam prawk ajeszcze i jechalem samochodem starszych wiec wiecie wydygany troche zeby mi fotka jakas nie przyszla


----------------------

Ależ się wygadał hahahahaha;))))



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fotoradary

o patrzcie :) młody kozak majtami trzęsie



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fotoradary

Radził bym uważać na radar przy Alei Piłsudskiego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fotoradary

nie no dobrze ejzde tylko w tym samochodzie w ogole predkosci nie czuc lekko depniesz i 100 jechalem w granicach 60-70\

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fotoradary

Na ten tuz przy szpitalu ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fotoradary

ja tez nie wiem ktore dzialaja a ktore nie, ale zawsze zwalniam tam gdzie radary:) i jakos do tej pory mi sie udalo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fotoradary

ja tam zawsze przy radarze 3mam sie wolno ale tolerancja radaru wynosi do około 65 więc jak nie przekroczyłeś to spoko.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fotoradary

zebys zaplacil za kurs i egzamin to bys mial wyczucie ile depnac, co tak sie chwalisz, ze mas ztakie auto dobre? Ja tez jak nie spojrze na licznik to mam nawet i 160 ale wiem kiedy depnac na pewno nie przed radarem baranie a zeby cie zlapali i odroczke dali

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org