niedziela, 29 września 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Pomóżmy zwierzętom przetrwać zimę.

Zima to trudny czas dla zwierząt, szczególnie dla tych opuszczonych i bezdomnych. Okażmy się odpowiedzialni i pomóżmy im przetrwać zimę.

Portal East Fashion organizuje zbiórkę pieniędzy, którą przeznaczymy na pomoc podopiecznym schronisku Arka w Łomży.

1. KALENDARZ FASHION 2011 - ukłon w stronę Panów

Już w najbliższą sobotę zapraszamy wszystkie chętne i piękne mieszkanki Łomży i okolic na casting. Wybierzemy 12 dziewczyn, które poddamy stylizacjom, odpowiadającym poszczególnym miesiącom.
Dochód ze sprzedaży kalendarzy z najpiękniejszymi dziewczynami naszego miasta zasili konto schroniska Arka.

2. SWAPPING PARTY – ukłon w stronę Pań

22.11.2010r. - Już po raz czwarty portal East Fashion organizuje niekonwencjonalną, bezgotówkową wymianę ubrań pod hasłem Swapping Party.

Swapping Party (swap z jęz. angielskiego - zamiana, party - impreza) to świetny sposób spędzenia wolnego czasu, okazja do poznania nowych ludzi oraz znalezienia czegoś fajnego do ubrania.

Wszystko opiera się na obserwacji, że każda z nas ma w szafie ubranie, którego z jakiegoś powodu nie nosi. Może to być nieudany zakup, nietrafiony prezent lub coś, co przestało się podobać albo nie pasuje już rozmiarem.

Szkoda wyrzucić, lepiej wymienić to na coś niepowtarzalnego, co zalega w cudzej szafie.

Postępujemy ekologicznie, zaoszczędzamy pieniądze, a na dodatek dobrze się bawimy!
Impreza biletowana: 10zł. Dochód ze sprzedaży zasili konto schroniska Arki.

Więcej informacji na temat obu wydarzeń na stronie organizatora: EastFashion.pl

Zapraszamy również do współpracy: wizażystki, fryzjerów, sklepy odzieżowe oraz firmy chcące wesprzeć naszą akcję.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomóżmy zwierzętom przetrwać zimę.

...zwierzęta traktują człowieka znacznie lepiej, niż są traktowane.


"Jedynym absolutnie pozbawionym egoizmu przyjacielem, jakiego człowiek może posiadać w tym samolubnym świecie, jedynym, który mu nigdy nie okaże niewdzięczności, ani go nie zdradzi, jest jego pies. Pies pozostanie przy człowieku w dobrobycie i ubóstwie, w zdrowiu i chorobie. Będzie spał na zimnej ziemi, smagany przeszywającym wiatrem i szalejącą śnieżyca, aby tylko być przy swoim panu. Kiedy wszyscy inni przyjaciele odchodzą, on pozostaje. Kiedy znikają bogactwa i dobre imię wali się w gruzy, on jest tak stały w swojej miłości, jak słońce w swej podróży przez nieboskłon."

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomóżmy zwierzętom przetrwać zimę.

ciekawi mnie czy o tej akcji schronisko Arka wie :)
hehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomóżmy zwierzętom przetrwać zimę.

VB konkretnie !!!!!!!!!!!!!! o co chodzi o psy czy koty ??? jak zorientowalam sie SCHRONISKO JEST TYLKO DLA PSOW!!!!!!!!!!!!!!!!! WIEC TOBIE CHODZI O ZWIERZETA ?? CZY TYLKO O PSY!!!!!!!!!!!! Doskonale wiem , ze dla kotow nie ma miejsca!!!!!!!!!!!!!!! jak chcesz podam tobie przklady traktowania (kotow) zwierzat w bestialski sposob !!!!!!!!!!!! wiec napisz konkretnie - bo tylko konkrety mnie interesuja!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomóżmy zwierzętom przetrwać zimę.

snobka - Schronisko Arka już dwukrotnie dostało od nas finansowe wsparcie. Były to symboliczne sumy, zebrane podczas poprzednich edycji Swapping Party, ale każdy grosz ma w tym przypadku znaczenie.
Na życzenie udostępnię Ci dokumentację przelewów :)

tonieja - jeśli pies to zwierzę, to to właśnie miałam na myśli :)
Zdaję sobie sprawę jak potrafią być traktowane inne zwierzęta. Ale sami nie naprawimy świata i nie uchronimy wszystkich istot na tej planecie. Na razie pomóżmy bezdomnym psiakom ze schroniska. Potem pomyślimy o łomżyńskim oddziale PETA ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomóżmy zwierzętom przetrwać zimę.

mam pytanie jak zadwonie do schroniska to zabioro male kotki bo sa umnie w piwnicy i szkoda mi ich sam ich nie zlapie sa 3 male jednego rozjechala koparka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomóżmy zwierzętom przetrwać zimę.

Na razie pomóżmy bezdomnym psiakom ze schroniska. Potem pomyślimy o łomżyńskim oddziale PETA ;)


potem to znaczy kiedy, az koty zamarzną i umrą z glodu?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomóżmy zwierzętom przetrwać zimę.

A co to za łomżyński oddział PETA ? I gdzie się mieści?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomóżmy zwierzętom przetrwać zimę.

pomuzcie pomuzcie



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomóżmy zwierzętom przetrwać zimę.

Profesor, od czegos trzeba zaczac. Zamiast biadolic, wez sprzez posladki i zacznij cos robic, by pomoc glodnym i zmarznietym kotkom.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomóżmy zwierzętom przetrwać zimę.

tonieja byłaś szczepiona przeciwko wściekliźnie, bo strach z Tobą prowadzić konwersację te Capsy i wykrzykniki.

PS: a jak już dostaniesz konkretną odpowiedź, to pomożesz czy dalej będziesz spamować forum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomóżmy zwierzętom przetrwać zimę.

jackass Ty śpisz w ogóle?:)))



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomóżmy zwierzętom przetrwać zimę.

Czy otrzymam odpowiedź co to jest za łomżyński oddział PETA? Czy nikt nic na ten temat nie wie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomóżmy zwierzętom przetrwać zimę.

Nie ma! Chodziło o to, aby w pierwszej kolejności pomóc psom ze schroniska, a potem pomyśleć o rozszerzaniu miłosierdzia i pomagać kotom, chomikom, królikom, kanarkom, etc. (w podtekście "pomyśleć o łomżyńskim oddziale PETA") :)

Btw. Jeśli dysponujecie starymi, ciepłymi kocami to też są mile widziane. Schronisko przyjmuje również suchą karmę dla PSÓW.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomóżmy zwierzętom przetrwać zimę.

Zgadzam się, że trzeba pomagać. Ale ciekawi mnie też jak schronisko wykorzysta(ło) pomoc z 1% podatków - czy gdzieś to można znaleźć?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomóżmy zwierzętom przetrwać zimę.

tak wykorzysta ze kupią sobie nowe auta. Ja tam wole pomaać bezdomnym zwierzakom w mojej okolicy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomóżmy zwierzętom przetrwać zimę.

To takie trendy pomagac zwierzetom, moze dzieciom byscie pomogli?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomóżmy zwierzętom przetrwać zimę.

To takie trendy krytykować wszystko, Soho? My pomagamy zwierzętom, inni pomagają dzieciom. W ubiegłym roku sponsorowaliśmy m.in. turniej bilardowy, podczas którego zbierano pieniądze na Dom Dziecka. W tym roku też nie odmówimy pomocy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomóżmy zwierzętom przetrwać zimę.

WON!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
w ubieglym roku, do ci du pe wyzarlo!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomóżmy zwierzętom przetrwać zimę.

Pozwolę sobie jeszcze nadmienić, że zawsze po imprezach "Wymiany Ubrań" wszystkie pozostawione przez gości ubrania trafiały w ręce najbiedniejszych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomóżmy zwierzętom przetrwać zimę.

pomagac dzieciom pomagac dzieciom, a zwierzeta to sie juz nie licza co ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomóżmy zwierzętom przetrwać zimę.

zaprosze wszystkich do restauracji, a zwierzetom dam odpadki
ale bedzie radocha!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomóżmy zwierzętom przetrwać zimę.

a dla swinek obierki z ziemniaczkow i potem swinke zjemy, a dla najbiedniejszych damy smalec, a nie rarytasy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomóżmy zwierzętom przetrwać zimę.

sponsorawaliscie turniej? to ile dales? pieniadze byly chyba z wpisowego :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomóżmy zwierzętom przetrwać zimę.

Chyba nie tylko :)
A daliśmy tyle, ile uważaliśmy za stosowne.


W przypadku jakichkolwiek innych - bardziej poważnych - pytań dotyczących akcji "Pomóż zwierzętom..." zapraszam pod numer kontaktowy dostępny na stronie EF.


Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomóżmy zwierzętom przetrwać zimę.

przestan sciemniac! starego ***** nie oszukasz!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomóżmy zwierzętom przetrwać zimę.

to dla robaka, tez jest zwierzeciem
http://73.img.v4.skyrock.net/730/pietias/pics/226248182_small.jpg

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomóżmy zwierzętom przetrwać zimę.

Weź do ręki dyplomy z tamtej imprezy i polookaj sobie spis sponsorów :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomóżmy zwierzętom przetrwać zimę.

Profesor! Zastanow się co ty pieprzysz ! Schronisko kupuje sobie nowe auta?
Chyba coś ci się przyśniło.
Dla wiadomości zainteresowanych, Schronisko z 1% postawiło 10 betonowych
boksów wraz z wybiegami oraz wykonało trochę nowych bud. Zobaczyć można na zdjęciach w naszej klasie na profilu Schronisko Arka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomóżmy zwierzętom przetrwać zimę.

VB, czy jesteście jakąś zorganizowaną grupą pomagającą psiakom?
Czy koce i rzeczy, na które jest zapotrzebowanie (np miski, karma) należy zawieźć do schroniska? Zależy mi na anonimowości.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomóżmy zwierzętom przetrwać zimę.

Najlepiej jeśli bezpośrednio przekażesz te rzeczy schronisku, bo za chwilę mogę być posądzona, o przywłaszczanie sobie darowizn :)

ul. Wojska Polskiego 136
(droga krajowa nr 61, kierunek na Ostrołękę, na przeciwko CPN Orlen)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomóżmy zwierzętom przetrwać zimę.

MIJ jak ja w poprzednim roku zawoziłam 2 koce to mnie nikt z dowodu osobistego w schronisku nie spisywał, hmmm bo i po co ? jesli wstydzisz się, że będziesz rozpoznana to niech znajoma zamiast Ciebie to coś zawiezie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomóżmy zwierzętom przetrwać zimę.

Snobka a co to za wstyd pomagać? Z innych względów chcę być anonimowa i tyle.

Dzięki za dokładny adres, VB :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomóżmy zwierzętom przetrwać zimę.

jak szuka cie policja to i tak cie znajdzie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomóżmy zwierzętom przetrwać zimę.

o tak w temacie obroncow zwierzat :/
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Na-swiecie-co-szesc-sekund-z-glodu-umiera-dziecko,wid,12764345,wiadomosc.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org