niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
PenDrive kto pomoże?

Od jakiegoś czasu mam problem z moim PenDrive albo raczej z komputerem. PenDrive odbiera bez problemu na innych komputerach na moim natomiast przy każdej próbie połączenia pokazuje się komunikat: "Z plikiem tym nie jest skojarzony program umożliwiający wykonanie tej czynności . Skojarz odpowiedni program, używając apletu Opcje folderów w Panelu sterowania"
Więc pobuszowałam w tym panelu sterowania ale nic nie znalazłam takiego. Może ktoś zna się na tym i udzieliłby mi jakiejś informacji, a może wystarczy wgrać jakiś program? Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PenDrive kto pomoże?

Jest to PenDrive Kingston DataTraveler 8 GB

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PenDrive kto pomoże?

http://forum.pcformat.pl/archive/index.php/thread-157900.html

Może coś z tego pomoże.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PenDrive kto pomoże?

a ty nie masz na nim nic ukrytego.? autorun.ini moze to przez to..? odpala ci sie jakis syf i taki komunikat, ja bym to sprawdził, pozdor

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PenDrive kto pomoże?

Na 99% problem tkwi w zainfekowanym pendrivie a nie w komputerze. Przeskanuj go programem antywirusowym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PenDrive kto pomoże?

Już wszystko oki wgrałam Flash_Disinfector ale dzięki za odp

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PenDrive kto pomoże?

Ja bym obstawiała, że masz cos nie tak z windowsowymi sterownikami wejścia ISB, spróbuj je zaktualizować.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org