niedziela, 29 września 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
praca w TMT, DAR-MAR, InterGrąd...

Czy w Łomży już nie ma ludzi, którzy wiedzą gdzie i na jakim stanowisku chcą pracować (i do tego dążą), a na rozmowie kwalifikacyjnej i okresie próbnym potrafią zorientować się, czy dalej chcą w tej firmie pracować? Czemu nagle wszyscy szukają porad na forum? Czyżby liczyli na to, że forumowicze oblecieli już w charakterze pracowników wszystkie zakłady szukające ludzi do pracy? Hmmmm....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca w TMT, DAR-MAR, InterGrąd...

Pytają dlatego że sami nie wiedzą co chcieli by robić .
Najbardziej pasowało by im żeby płacili 3000 zł, nic nie trzeba było by robić , szef kłaniał się w pas, dał służowe autko , i kazał do pracy przychodzić wtedy kiedy będą mieli na to ochotę :):):):):):)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca w TMT, DAR-MAR, InterGrąd...

Przed nimi pierwsza próba charakteru, zdobytych umiejetności i wiedzy.
Jeśli tego nie posiadają to niech chociaż okażą pokorę, bo to właśnie zaczęło się dorosłe życie ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca w TMT, DAR-MAR, InterGrąd...

Trudno jest oderwać się spod skrzydełek mamusi :):):):):)

W pracy niema słowa : zaraz, potem, jutro, niechce mi się .

Ciężko to pojąć co niektórym :):):):):):):):)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca w TMT, DAR-MAR, InterGrąd...

ktoś-coś i mają racje. A dla Ciebie średnia pensja dla pracownika ktory zapierdziela 8-10 godz dziennie ile powinna wynosic? 800zł? Ludzie pytają o opinie innych ludzi bo po to jest forum. A opinie potrzebne sa im po to by nie isc i nie dac sie wykorzystywać kolejnemu pseudo szefowi ktory za 800zł mysli ze ma niewolnika. I tego jest w Łomży i nie tylko coraz więcej dlatego tez przed pojsciem do pracy staramy sie zasięgnąć rady tam, gdzie przynajmniej teoretycznie mozemy ją dostać... Przynajmniej moim zdaniem własnie po to takie tematy na forum... Pozdrawiam :)

..."Łomża"- miasto rond i kosciołów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca w TMT, DAR-MAR, InterGrąd...

To ile teraz się średnio zarabia w Łomży ? Wiem, że zależy to od wielu uwarunkowań, ale może ktoś poda przykłady bez ujawniania szczegółów swojej osoby i firmy...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca w TMT, DAR-MAR, InterGrąd...

ja średnio 8000zł



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca w TMT, DAR-MAR, InterGrąd...

ja 17000zł na rękę .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca w TMT, DAR-MAR, InterGrąd...

chyba za siedzenie na forum masz tyle;p
wg mnie trudno określić średnią 3 koleżanki pracują w różnych bitukach i ich płace plasują się w przedziale od 1000 do 2500 zł
koledze na kierowcę w jednej firmie zaproponowali 1600 na początek
w innej na magazynie (5stopni ciepła) -1100
na innnym magazynie 1000
jeszcze innym 1300
przedstawiciele śr za siedzenie w samym biurze z tego co ja wiem od 2000 na rękę.... a z prowizją od zamówień nawet 8000
koleżanka siedzi w biurze i w sumie nie wiele robi a ma 2 000 na rękę
wiadomo, że na początek na narzucają.wszędzie trzeba se wypracować "premię"
trzeba szukać i się nie poddawać
ale i tak każdy płacze, że ledwo wiąże koniec z końcem ;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca w TMT, DAR-MAR, InterGrąd...

polskie realia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca w TMT, DAR-MAR, InterGrąd...

Siedzenie na forum to bardzo przyjemne zajęcie:):):)

Zwaszcza kiedy pozna się kogoś ciekawego :):):)

A nie ukrywam że i na tym forum trafiają się ciekawi ludzie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca w TMT, DAR-MAR, InterGrąd...

w jednej z placówek, która rzekomo ma pomagać chorym biednym itp sama księgowa bierze 6 na rękę a pod sobą ma zawsze 2 stażystki za 750 na rękę i jaki zwykle się nie wyrabia, a te odwalają za nią najgorszą robotę.
aż boję się pomyśleć, ile ma dyrektor :)
wg mnie w Ł nie ma przyszłości, nadzieji na lepsze zarobki i godziwe życie.
ale wszyscy nie mogą być wysoko postawionymi urzędnikami :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca w TMT, DAR-MAR, InterGrąd...

W moim biurze, nie jest źle. praca 7,30 do 15,30, a zarobki na rękę ok. 3.000 zł

Elrogo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca w TMT, DAR-MAR, InterGrąd...

serce mi sie raduje jak zaczynam widziec ze spoleczenstwo zaczyna madrzec i nie daje z siebie robic niewolnika za pare groszy tak trzymac

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca w TMT, DAR-MAR, InterGrąd...

Ja też się cieszę że wreszcie niektórzy coś zrozumieli ale żeby w Łomży się coś zmieniło to na tym forum trzeba jeszcze długo przekonywać i róbmy to na tym forum i nie tylko!
KTOŚ COŚ właśnie 3000 to jest dopiero godziwa płaca i tyle powinno się zarabiać zwłaszcza w piekarniach!
Co prawda niektórzy tyle w piekarni zarabiają owszem ale to w tych największych obozach pracy u K. a niektórzy nawet 1000-1200 a wszyscy pracują po 250-300 godzin 7 dni w tygodniu i to jest paranoja! Mnie wystarczy jakieś 2000 na rękę za 160-180 godzin w miesiącu a autka nie chcę i chętnie coś porobię bo od siedzenia kark sztywnieje a jak żona zarobi drugie tyle to w zupełności wystarczy i oto należy walczyć z całych sił! RÓBMY TO!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca w TMT, DAR-MAR, InterGrąd...

TMT to zakład pracy chronionej,a pracują tam przede wszystkim ludzie,którzy mają załatwione "lewe"orzeczenia o niepełnosprawności.Poza tym tną ludziom pobory z byle powodu.To straszna klika,tam dostać się do pracy może jedynie ten ,kto ma porządne plecy.Tam trzeba ostro zapieprzać,żeby dostać mniej niż tysiąc złotych na rękę!Szefostwo zbiera kasę,a ci co są naprawdę chorzy ostro na to harują,bo w łomży nie ma wyboru,jeśli chodzi o zakłady pracy chronionej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca w TMT, DAR-MAR, InterGrąd...

jak wyzej, chcialiby bys za tys zlotych zapierdzielal'a jak wół i jescze nie narzekał'a

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca w TMT, DAR-MAR, InterGrąd...

3000zł plus diety.
Od nowego roku 3000 funtów.
Doświadczenie trzeba sobie wyrabiać i przeć na przód.

http://main.sqipcom.com/?ref=TomHas

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org