wtorek, 25 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Mandat

Witam:) Dostając mandat karny mam tydzień czasu na jego opłacenie. Jeżeli nie opłace go w tym terminie(np. ze wzgledu na brak srodków), czy blankiet z kwota mandatu jest nadal aktualny, czy koszt mandatu zwiekszył sie? Co w takiej sytuacji nalezy zrobić? Czas jaki upłynął to około miesiąca. Dzieki za wszelkie odpowiedzi. Prosze oszczedzic sobie komentarze typu "jezdzij wolniej" , "kup sobie CB Radio".



Pozdrawiam

"Nic pożądańszego a nic trudniejszego na ziemi, jak prawdziwa rozmowa"

Adam Mickiewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mandat

ja jusz pol roku nie place i piepsze !!!!!!!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mandat

a cb radjo mam !



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mandat

jesli nie oplacisz to policja wysyła sprawe do sądu, i placisz za koszty rozprawy +mandat. chyba:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mandat

Jasiu ja wiem, że Ty stoisz ponad prawem:) a ja jestem jedynie zwykłym obywatelem:)

"Nic pożądańszego a nic trudniejszego na ziemi, jak prawdziwa rozmowa"

Adam Mickiewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mandat

Nie do sądu niet, urząd skarbowy siędo Ciebei zgłosi albo pismem albo face to face i naliczą z 15 zł zależy jaki mandat



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mandat

Nic ci się nie zmienia,blankiet jest nadal aktualny

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mandat

naliczaja ci odsetki jest to ok 6zl na miesiac po 3 miesiacach przychodzi do ciebie komornik po splate mandaty i placisz go u komornika. Ja w marcu dostalam 200zl w czerwcu przyszedl komornik po 218zl z kosztami. Juz nie straszcie tak chlopaka od razu sadem, on mandat przyjal a ze splata to ma czas zanim do sadu dojdzie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mandat

Jednego mandatu nie opłacam już 6 lat i nikt się nei zgłosił, ale do tej pory jak ktoś dzwoni do drzwi, to asz strach biere



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mandat

A ja nie płacę już 2 miesiące i nikt nie przychodzi ;D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mandat

ja dostałem 100 i zapłaciłem po 6 miesiącach jak przyszli ze skarbówki naliczyli 9 zł odsetek i tylko tyle

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mandat

Pieprzy ktoś głupoty masz 2 tyg. na opłacenie mandatu, potem mandat jest przekazywany do US i komornik będzie Cię ścigał. Nie opłacam mandatów od razu bo nie mam czasu na to, z doświadczenia wiem że po 2/3 miesiącach Urząd Skarbowy zajmie Ci kwotę na koncie bankowym, albo przyjdzie pod wskazany adres zamieszkania wg. dowodu osobistego.

Nie zawsze pamiętają o dłużnikach, ale nie ma się co martwić potrafią w ostatni dzień upływu terminu płatności zapukać do drzwi przed przedawnieniem się mandatu.
A odsetki swoją drogą małe ale są

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mandat

nie 2 tyg tylko tydzień

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mandat

Dzieki bardzo za odpowiedzi. Czy jest taka możliwość zeby "wyprzedzić" komornika?? Akurat jestem w stanie teraz zapłacic ten mandat i chciałbym to zrobic:)

"Nic pożądańszego a nic trudniejszego na ziemi, jak prawdziwa rozmowa"

Adam Mickiewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mandat

musisz iść na ul.Kaktusową i zapłacić

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mandat

TE PRZESTAN MNIE BLOKOWAC BO CIE ZDENOCJUJE



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mandat

oplac normalnie ten mandat na poczcie i po wszystkim.

kot składa się z sierści oraz dwóch łap przednich do rozpędzania się i dwóch tylnych do hamowania

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mandat

Ściągnięcie długu z konta jest już jednym z ostatecznych wyjść. Znam przypadek że nie opłacony mandat skarbówka ściągnęła z rozliczenia podatkowego. Tak więc jakbyś nie kombinował oni się upomną o swoje

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org