sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
pulmonolog dziecięcy

witam
tak jak w temacie poszukuję pulmonologa dziecięcego- Łomża, Białystok. Może ktoś może polecić dobrego specjalistę? Z góry dziękuję

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pulmonolog dziecięcy

Wiara czyni cuda. Wystarczy otwarty umysł i wyobraźnia a można stworzyć sobie lepszy świat.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pulmonolog dziecięcy

Na Sybirakow jest specjalistyczne centrum dzieciece i tam przyjmuje dobry pulmonolog.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pulmonolog dziecięcy

Na sybirakow przyjmuje Bandzul, ja polecam Mierzejewskiego. Ma gabinet na wyszynskiego w przychodni.

h0jowe forum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pulmonolog dziecięcy

W tej przychodni specjalistycznej na Sybiraków przyjmuje jako pulmonolog Chomącikowa (na mnie zrobiła duże wrażenie robiąc wywiad dziecka od pierwszych dni życia co zajęło trochę czasu)
Po latach "diet", "refluksów" i "alergii" - syn dostał porcję leków które były stosowane przy napadach kaszlu teraz już kilka miesięcy bez kaszlu leków a co najważniejsze zawsze mógł i może jeść "wszystko".
I są teraz duże szanse, że jednak nigdy nie będzie astmatykiem.
Skierowanie od rodzinnego i trochę czekania na swoją kolejkę.h0j napisał(a):

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pulmonolog dziecięcy

witam.również polecam dr Chomącik.niektórzy lekarze wypisują recepty nawet często bez badania,ta pani dr zna sie na tym co robi i co najważniejsze, ma podejście do dzieci.trochę byłam zdziwiona że mojej córce(wtedy ok 2letniej) przepisała sporą ilośc leków, ale najważniesze że pomogły.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pulmonolog dziecięcy

Dokładnie na Sybiraków:) na prawdę są tam dobrzy lekarze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pulmonolog dziecięcy

Proszę skontaktować się z pulmonolog lublin. Bardzo dobry specjalista który posiada duże doświadczenie w swoim zawodzie. Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pulmonolog dziecięcy

Jeżeli chodzi o specjalistów to tylko i wyłącznie Anna Stach - https://specjalistka-ortodonta.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pulmonolog dziecięcy

Taki pulmonolog na pewno się przyda. To jest naprawdę bardzo potrzebny obecnie lekarz!!
___________________________________
Ekspresowe pisanie prac licencjackich

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org