wtorek, 30 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
oligofrenopedagogika- Jański w Łomży

Witam! Zapisałam się na studia podyplomowe o specjalności oligofrenopedagogika w Jańskim w Łomży. Kierunek ten jest bardzo przyszłościowy i ciekawy. Brakuje jednak kilku osób aby go otworzono. Apeluje do wszystkich, których interesuje ta właśnie dziedzina pedagogiki z prośbą o zapisanie sie do tej właśnie szkoły. Studia trwają 1rok i cena za nie jest przystępna w porównaniu z innymi uczelniami w różnych, większych miastach a uprawnienia są takie same. Są to studia zaoczne. Nabór jeszcze trwa. Gorąco zachęcam i bardzo dziękuje za poważne potraktowanie mojej prośby. Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: oligofrenopedagogika- Jański w Łomży

Nabór trwa, ale żeby iśc na studia -trzeba najpierw kurs...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: oligofrenopedagogika- Jański w Łomży

Wcale nie trzeba mieć kursu żeby zacząć ten kierunek :) Byłam tam i pytałam. Studia te przeznaczone są dla osób które posiadają kurs ( wtedy uczą się krócej) oraz dla tych, którzy go nie mają!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: oligofrenopedagogika- Jański w Łomży

aaa i co najważniejsze! Uczenia nie pobiera opłaty rekrutacyjnej! Płaci się tylko za studia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: oligofrenopedagogika- Jański w Łomży

studia w janskim mmmm;D marzenie :D hahahahhaha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: oligofrenopedagogika- Jański w Łomży

Nie znasz się na miodzie



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: oligofrenopedagogika- Jański w Łomży

wiec tak? ile trwa nauka bez kursu, mam przygotowanie pedagogiczne 1 stopnia, jak wysokie jest czesne?>

h0jowe forum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: oligofrenopedagogika- Jański w Łomży

najpierw skończ podstawówke hOj

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: oligofrenopedagogika- Jański w Łomży

Oligofrenopedagogika jest faktycznie ciekawym przyszłościowym kierunkiem ale jak się szkolimy w placówce, która kształci nas na wysokim poziomie a w Jańskim liżniesz oligo i dalej braki w wiedzy :( wiec zmarnowane pieniądze i czas!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: oligofrenopedagogika- Jański w Łomży

Nie zgadzam sie z powyższą opinią. To prawda w Łomży Jański ma słabą renomę, ale kto wie jak jest tam naprawdę jesli tam nie studiował? Może to tylko plotka. Ja chętnie studiowałabym ten kierunek w Łomży bo jest na miejscu i przynajmniej na dojazdach można zaoszczędzić. Czas trwania tych studiów podyplomowych to 1 rok. Więcej informacji zdobędziecie na stronie internetowej http://www.lomza.janski.edu.pl/Uczelnia,oligofrenopedagogika.html
czesne za I semestr - 1300 zł.,
opłata za przystąpienie do egzaminu dyplomowego: 100 zł.,
opłata za wydanie dyplomu: 50 zł.
Gorąco polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: oligofrenopedagogika- Jański w Łomży

slipknot... dokladnie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: oligofrenopedagogika- Jański w Łomży

lilka, skoro oligofreno jest taka super to czemu nawet nie zebrała się grupa na tyle liczna aby otworzyc kierunek ?

na dobra uczelnie i kierunek nie trzeba na forum szukac chetnych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: oligofrenopedagogika- Jański w Łomży

W pierwszym poście pojawia się sugestia,że oligofrenopedagogika to przyszłościowy kierunek.Dlaczego?Poza tym nie jest to kierunek dla każdego,wymaga odpowiednich predyspozycji,a o tym już lilka2 nie wspomina.No i ten brak poziomu wymienianej w temacie uczelni.Strata czau i pieniędzy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: oligofrenopedagogika- Jański w Łomży

Szanowni Państwo
Praca w zawodzie nauczyciela dzieci ze zwiększonymi potrzebami wymaga wiele poświęcenia i pasji, jednak zainteresowanie samorozwojem w tej dziedzinie każdego roku regularnie wzrasta. Oligofrenopedagogika to propozycja skierowana do pedagogów zainteresowanych nabyciem kwalifikacji do pracy z dziećmi i młodzieżą niepełnosprawną. Studia podyplomowe na tym kierunku fachowo przygotowują do edukowania oraz opieki nad uczniami z dysfunkcjami rozwoju psychoruchowego. Jego uczestnicy nabędą dokładnych kwalifikacji do pracy w szkołach dla dzieci z upośledzeniem intelektualnym, szkołach integracyjnych, ośrodkach wczesnej diagnozy i interwencji oraz ośrodkach szkolno-wychowawczych.

Luiza Kalupa, kanclerz Wyższej Szkoły Edukacji Integracyjnej i Interkulturowej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: oligofrenopedagogika- Jański w Łomży

Szanowni państwa
Zbieramy grupę osób chętnych na studia podyplomowe, z oligofrenopedagogiki.
Na Wyższej Szkole Edukacja we Wrocławiu, aby kierunek ruszył musi być minimum 20 osób, w 2 poprzednich latach uczelnia zrobiła promocje dla studentów w wysokości 100 zł za miesiąc.
Aby taka cena obowiązywała musi ruszyć ten kierunek studiów, potem należy złożyć pismo do dziekana, o zniżkę na początku roku – semestru.
Lecz może się okazał ze cena będzie większa, w zeszłym roku na kierunku edukacja wczesno szkolna dziekan ustalił cenę 150 zł za miesiąc.
W zrazie pytań proszę się kontaktować z działem studiów podyplomowych .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: oligofrenopedagogika- Jański w Łomży

I jak z tym kierunkiem? Ruszył? Czy jest może rekrutacja na semestr zaczynający się od lutego( zimowo-wiosenny) ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: oligofrenopedagogika- Jański w Łomży

To kiepsko, że się nie otworzył. U mnie też była taka sytuacja, czekałam jak na szpilkach i co? i nic. I na szczęścoe nic straconego, bo znajoma podrzuciła mi info o WSKZ, prowadzą studia online, więc bez wymogu zebrania się grupy. Już myślałam, że będę musiał czekać na nowy semestr (bo czekałam na tej pierwszej uczelni do samiuśkiego końca), ale udało mi się dopisać kilka dni po rozpoczęciu u nich semestru :) Także gorąco i serdecznie polecam tym, co się stresować nie chcą ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org