środa, 26 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Gdzie jest Nemo ?

Gdzie tak naprawdę jest Nemo i czy jest w każdym z nas?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie jest Nemo ?

Ludzie nie rozumiecie?!!? W każdym z nas jest Nemo NEmo każdy z nas jest dzieciątkiem w różnej skórze



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie jest Nemo ?

Władek - gdzieś Ty był, jak rozumy rozdawali?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie jest Nemo ?

W środku kolejki ale przyszła taka gruba baba i obaliła mnię na ziemię obudziłem się w piwnicy na Rządowej i od tamtej pory robię to co lubię



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie jest Nemo ?

Pisalem wczoraj zmien dilera,blyszczysz gwiazda blyszczysz glupota hahaha...i piszesz ze szczebiotka ma zle w glowie..

Ziemia jest piekłem innej planety.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie jest Nemo ?

Władek - powiedz, ale tak szczerze - ile mama musiała napchać śniegu do pochwy, aby wyszedł taki bałwan jak Ty?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie jest Nemo ?

To już było za niskie Maxxx żebym mógł na to odpowiedzieć przykro mi ale nie zachowałęś się



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie jest Nemo ?

nie moge za nim nadazyc



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie jest Nemo ?

Nie dostrzegaasz analogi Maxxx pomiędzy dzieckiem-rybą Nemo a każdym z nas. Spróbuj przekonać się o istnieniu połączeń mętalnyych. Całe życiee szukamy czegoś i całe życie coś szuka nas



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie jest Nemo ?

jak opowaiadasz o rybach to ku rwa twoja mac



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie jest Nemo ?

To nie jest opowieść o rybach to nawet nie jest opowieeść to jest kawałek zapisanego eteru to jest notatka na papiere
moja mać



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie jest Nemo ?

Dziadek Władek właśnie skończyłem twoją kariere na tym forum.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie jest Nemo ?

Dziadek wladek powiem ci krotko.Nie przeszkadzaja mi twoje wypociny na forom nawet smiac mi sie chce z tych belkotow.Ale chcialbym ci dac rade...Nie kupuj swinstwa ktorym cie nafaszerowali bo szkoda zdrowia i umyslu i tak juz w twoim przypadku mocno zwichrowanego....uwal sie do lozka i poszukaj nema w ciszy i samotnosci...

Ziemia jest piekłem innej planety.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie jest Nemo ?

Dziękuję za rady wszystkim wiedziałem że gdzieś na tym świeciee są prawdziwii ludzie z krwi i kościi ale bez mózguu



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org