sobota, 28 września 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
OPEK

Witam!
Potrzebuję nr do firmy kurierskiej OPEK. Jakby ktoś miał to będę wdzięczna. Z góry dziękuję.
Pozdrawiam!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OPEK

Nazwa firmy:
OPEK PRZESYŁKI

Adres:
Łomża
al. Piłsudskiego 52
18-400 Łomża
gm. Łomża miasto
pow. Łomża miasto
woj. podlaskie

Telefon:
86 218 51 97

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OPEK

tel. /086/ 218 51 97
fax /086/ 212 53 77
0 661 987 558
Łomża
lmz@opek.com.pl
http://www.opek.com.pl/oddzialy.aspx

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OPEK

Firma mieści się na Piłsudskiego 52, na byłej bazie WZGS-u naprzeciwko stacji paliw. Numer do nich to 086/ 218 51 97, teraz już nieczynne, bo przesyłki przyjmują do południa, ewentualnie numer do kuriera na terenie Łomży, może odebrać przesyłkę z domu: 503 197 704. Powodzenia.

______________________________________
Pozdro wszystkim pozytywnie i realnie myślącym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OPEK

Ja mam złe wspomnienia z tą firmą. Paczek na czas nie przesyłali. Twierdzili, że nie zastali odbiorcy w domu, jak się czekało jak pies specjalnie na kuriera. Ogólnie nie polecam jak coś ważnego na czas musi być.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OPEK

kurde ale z ciebie gosc ciezko sprawdzic na necie siedzisz i na forum pytasz o takie rzeczy smieszne

ell pablo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OPEK

Bo się pozmieniało, kiedyś jak było słabo to mało cię w dupę nie pocałowali a teraz hrabiostwo się zrobiło i on ci maski nie wyśle, opon ci nie wniesie, to co to za kurier? Albo najlepszy jest tel. o 7 rano czy będziesz w domu między 14 a 16 i jak mówisz że nie dasz rady to wzdychają i przesyłka nie jest dostarczana. Najlepszy jest ten łeb co pracuje tam od początku, tki wysoki blondyn jakies 30l, temu to się w dupce poprzewracalo hahaha. Teraz to wyłącznie i zdecydowanie pocztex, nie dość że sa na czas to i ceny mają normalne!! A nie sprzedajesz kurtki po 50pln a ktoś za pobraniową przesyłkę w firmie kurierskiej płaci conajmniej drugie tyle!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OPEK

Powtórzę to, co zamieściłam w innym wątku:

Nie polecam firmy Opek, miałam średnią przyjemność odbierać od nich paczkę, wysłaną z Łomży. Zresztą po tym jak na klatce schodowej znalazłam przypadkiem przewracającą się kartkę inf. o wizycie kuriera(w zupełnie innym terminie niż ustalony), zaproponowano mi odbiór osobisty, gdzieś na obrzeżach miasta, bo kurierowi żaden termin nie pasował( jednak udało mu się dotrzeć, ale dopiero po interwencji wysyłającego.) Tak więc, nie polecam zupełnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OPEK

sohoJa tez nie polecam żadnej firmy kurierskiej ale po co to robić reklame niema jak to kupić w sklepie,a na klatce schodowej to możesz debilu znajść wszystko jeżeli cie sąsiad nie uprzedzi i ciesz się ze nie szczekasz idioto (soho-pannaen) dekle od szamba

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OPEK

opka już nie ma, zmienili nazwe na FEDEX

poprawa jest

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OPEK

NIE POLECAM, z powodu:
-braku zainteresowania klientem i jego paczką
-nieterminowość dostarczenia paczki
- kompletny chaos organizacyjny, po nadaniu paczka krążyła 2 tygodnie po Polsce i nikt nie był w stanie określić jej miejsca
- paczka po powrocie była poważnie uszkodzona
Jestem bardzo zawiedziona i niezadowolona. Kosztowało mnie to tydzień stresu (paczka pow 1500 zł).



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org