poniedziałek, 30 września 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Mechanik do diesla !

Witam,
gdzie można w Łomży sprawdzić za przyzwoite pieniądze silnik diesla kogo byście polecili jakiego mechanika ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik do diesla !

chodzi Ci o diagnostyke komputerową???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik do diesla !

Borawski na krasce

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik do diesla !

przed stacją benzynową na Nowogrodzkiej po prawej stronie jadąc od Łomży,dzięki gościowi zaoszczędziłem 2400zł gdy w moim 1.6hdi na Marynarskiej chcieli regenerować mi wtryski.A okazało się że to tylko wina filtra paliwa.A i wpinka do kompa to tylko 50 zł.(tak było w maju)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik do diesla !

ja znam kogos kto komputerową diagnostyke VW AUDI SKODA SEAT silniki diesla robi za jeszcze mniejsza kase.piszcie do mnie na gg 3524488

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik do diesla !

coś╩ mi sie dzieje z układem chłodzenia bo ubywa mi płynu ale nie na zewnątrz i olej też po troszku bierze i dlatego szukam gdzieś nie drogo lecz fachowo mechanika

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik do diesla !

jak masz takie objawy to niedrogo to raczej nie będzie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik do diesla !

Moim zdaniem wydmuchało Ci uszczelkę pod głowicą.Na zapalonym silniku zajrzyj do chłodnicy albo zbiorniczka wyrównawczego(niektóre auta nie mają wcale korka w chłodnicy)I sprawdź czy przypadkiem nie idą Ci bąbelki jak przy gotowaniu wody.Jeśli idą to sadzi kompresję przez uszczelkę w układ chłodzenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik do diesla !

Ok dzieki wszystkim za dobre rady

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org