poniedziałek, 30 września 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
organizatorzy dożynek

Organizatorzy dożynek na fortach w Piątnicy kilkakrotnie wymieniani przez prowadzącego
UWAGA! Biskup łomżyński
UWAGA! Prezydent Łomży
Starosta Powiatu Łomżyńskiego
Wójt Gminy Piątnica

12.09.2010 byłem na dożynkach powiatowych na fortach w Piątnicy których, organizatorem był m.in. Starosta Powiatu Łomżyńskiego p. Kozicki.
Głos zabierali Marszałek Województwa Podlaskiego z Białegostoku, V-ce Wojewoda Podlaski, Prezydent Łomży, Starosta Powiatu Łomżyńskiego, V-ce Marszałek Województwa Podlaskiego, Poseł z Suwałk Jarosław Zieliński.
Panie Starosto Kozicki! Ziemia Łomżyńska ok. 12 tyś. głosów wybrała na swojego reprezentanta do najwyższego organu władzy jakim jest Sejm - Posła Lecha Kołakowskiego.
Jak to się stało Panie Starosto Kozicki, że w Łomży nie udzielono głosu naszemu Posłowi . Nieważne ktokolwiek byłby tym posłem, najważniejsze jest, że jest posłem z Łomży.
Mieszkańców regionu łomżyńskiego w pierwszej kolejności interesuje nasz poseł, ponieważ to on zabiega o sprawy łomżyńskie. Przypominam co wyrabiał Marszałek Województwa Podlaskiego żeby zabrać Via Balticę do Białegostoku.
Poseł z Suwałk Jarosław Zieliński w Radio Nadzieja w odpowiedzi na pytanie gdzie powinna przebiegać Via Baltica potwierdzał, że oczywiście przez Białystok. A teraz wstydu nie ma i przyjeżdża żeby przemawiać w Łomży i pewnie przyjedzie przed wyborami zbierać głosy.
Licząc na krótką pamięć wyborców.
Panie Starosto Kozicki jeśli Pan tak promuje przedstawicieli władzy z Białegostoku i Suwałk to nie powinien Pan startować w wyborach do samorządu z powiatu łomżyńskiego tylko z powiatu białostockiego lub suwalskiego. Pan zwyczajnie nie rozumie racji stanu mieszkańców regionu łomżyńskiego. A więc jest Pan marnym politykiem.
Sprawą oczywistą dla mieszkańców jest, że o sprawy łomżyńskie będzie zabiegał poseł z Łomży a nie z Białegostoku czy z Suwałk
Panie Pośle Kołakowski na uroczystościach, które Pan będzie organizował proszę nie dopuszczać do głosu Starosty łomżyńskiego
niech sobie przemawia w Białymstoku czy Suwałkach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: organizatorzy dożynek

Myślę że Pan Kozicki zrobił wszystko jak należy jako organizator i jako samorządowiec który zawsze wspiera wszystkie pomysły które mają na celu propagowanie Łomży ,niestety prezydent Łomży jako współorganizator nie dołożył się do imprezy nawet 1zł a przemawiał chyba najdłużej powinni go w ogóle nie dopuścić do głosu i posadzić na ostatniej ławce za wybitne zasługi tego pana dla promocji Łomży .Tyle w temacie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: organizatorzy dożynek

z tego co wiem orgranizatorem była parafia w Piątnicy a nie starosta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: organizatorzy dożynek

Powiem wam jedno chłopacy: nie wnikajta bo wsiąknieta



krótko mówi



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: organizatorzy dożynek

hahahaha

http://www.youtube.com/watch?v=awYVlAv6Cek


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: organizatorzy dożynek

Kłótnia w rodzinie PiS-u czy prymitywna intryga byłego rzecznika woj. - gnojka który ciągle intryguje ,knuje i jest pasożytem wszędzie gdzie tylko się pojawi , dlatego nikt go już nie chce do pracy.Napuszczanie Pis-uarów na siebie to specjalność romsia-jedyna którą ma.
Bo niby czemu winien starosta a nie biskup,marszałek, wójt,proboszcz.prezydent - czy sam POSEŁ chciał cos mówić? - nie bądz gnojkiem i intrygantem
Starosta jest ok.
Poseł Kołakowski jest ok.
autor tematu to gnojek i powinien się leczyć z nienawiści

Dziekan

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org