czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Dobry fotograf i video na wesele

Szukam namiarów na dobrego fotografa i kamerzystę na ślub i wesele. Proszę tylko o sprawdzone oferty z "normalnymi" cenami!

Ele

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry fotograf i video na wesele

widze ze znalazlas amatora na ta twoja "naturalna" urode.wez poprawke ze kiedys cie chlopina zobaczy bez tych wszystkich sztucznych rzes,doczepionych wlosow,opalenizny natryskowej itd. moze sie przestraszyc i zwiac.co do filmowania, to jasiu smietana oferowal sie kiedys ze moze nagrac komorka.polecam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry fotograf i video na wesele


Studio Foto-Videofilmowanie
Andrzej Kuliś
ul. Kolejowa 3
18-500 Kolno
(przy lokalu Viva)
telefon: 511 869 555 jest niedrogi i żona jego robi zdjęcia,naprawde warto!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry fotograf i video na wesele

Zobacz tutaj www.robertgraff.eu
Polecam...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry fotograf i video na wesele

wejdź na Łomżyńskie Forum Ślubne i będziesz miała opinie osób które z usług kamerzystów i fotografów same skorzystały a nie słyszały ze ktoś gdzieś jakoś i za ileś
konkretnych informacji najlepiej szukać na forach tematycznych

http://www.slub.lomza.pl/component/option,com_mamboboard/Itemid,53/func,showcat/catid,3/

________________________________
Myślę, mówię i znikam, a ty będziesz wnikał w treść tego tekstu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry fotograf i video na wesele

Dobry fotograf to Bogusław Nowacki. Możesz obejrzeć jego zdjęcia na stronce: www.bogunow.com

Współpracuje on z kamerzystą Arturem, ale nazwiska nie pamiętam. Mieszka na Niemcewicza 2. Może ktoś ma numer to Ci poda, bo ja już nie mam.

Moim zdaniem ważniejsze są zdjęcia. To je będziesz częściej oglądała niż film, no i rodzince na pamiątkę wypada rozdać :)
Ja swój oglądałam tylko raz :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry fotograf i video na wesele

Zapraszam na prezentację niezobowiązującą :) Może Pani osobiście ocenić.Mam 10-letnie doświadczenie.Rafał Gędzius Studio Filmowe,tel.797 199 140.Pozdrawiam.PS.jeszcze kilka wolnych terminów na 2011r.Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry fotograf i video na wesele

Jak kamera to tylko i wylacznie Stefan Dorobisz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry fotograf i video na wesele

NIe polecam :Andrzej Kuliś robi ślub jak z lat 80 tych
KICHA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry fotograf i video na wesele

roberto
Użytkownik
Posty: 3
graphgraph

Odp:KAMERZYSTA - 2009/09/02 09:16 Zupelnie nie polecam Figlewicza z dmowskiefo to jest chyba studio pro art cos takiego. TRAGEDIA! Przed wyborem jekigo mialem watpliwosci no ale pomyslalem cena w porzadku no i co tu mozna zepsuc, a JEDNAK MOZNA. Jak zalatwie sprawe z tym Panem do konca napewno wrzuce najciekawsze fragmenty filmu na jakis server. Sa rzeczy typu brak podpisu swiadkow, brak muzyki w pewnych momentach itp.. Widac takie niedopracowanie ze szok. Zreszta niedlugo sami sie przekonaccie. Jeszcze raz zaznaczam ze jest to tylko moja opinia i niema ona na celu znieslawiania w/w studia. Opiania ta ma pomoc wszystkim forumowiczom zgdonie z tematem watku w wyborze studia/kamerzysty na ten wazny dzien.

POPIERAM

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry fotograf i video na wesele

jeśli chodzi o fotografa to osobiście skorzystaliśmy z usług pana Mariusza Obryckiego i jego mogę polecić

Od pierwszej rozmowy aż do finalizacji kontakt z fotografem był bardzo dobry, zdjęcia zachwyciły i nas i osoby które je obejrzały, cena nikogo nie zwaliła z nóg

na jego blogu można zobaczyć niektóre ze zdjęć
zobacz może i Tobie jego praca się spodoba

http://mobrycki.blogspot.com/2010_07_01_archive.html


Co do kamerzysty u nas była inna bajka więc o tym mówić nie będę :)
na forum są 2 tematy o kamerzystach na wesele więc można tam zajrzeć

________________________________
Myślę, mówię i znikam, a ty będziesz wnikał w treść tego tekstu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry fotograf i video na wesele

Najlepsza para fotografów to Beata i Przemek Kowalewscy, robili u mnie zdjęcia weselne, wspaniała współpraca i super zdjęcia. Ostrzegam przed tym Panem Arturem z Niemcewicza, totalnie niepoważny koleś. Widziałem ostatnia produkcję Kamińskich, super film, bez żadnych sztucznych gołębi czy banalnych efektów, po prostu świetnie zmontowany film.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry fotograf i video na wesele

Jest jakieś nowe studio fotografii artystycznej na legionów ogłasza sie na moja lomza też warto sprawdzić podam Ci link do stronki





http://www.moja-lomza.pl/ogloszenia.php?&id=3954&tytul=IM_STUDIO_FOTOGRAFII_ARTYSTYCZNEJ



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry fotograf i video na wesele

Witam.Polecam www.serafinski.com .Może tani nie jest ale na tym to nie ma co oszczędzać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry fotograf i video na wesele

Jak każda para długo przeglądaliśmy oferty ślubne. Z racji naszych niebanalnych wymagań i pewnie troszkę grymaszenia wybraliśmy Bartosza Klepackiego. Albumy, które otrzymaliśmy w pełni nas zadawalają, zaś przebieg sesji plenerowej to komedia tyle śmiechu.

Kamerzystą u nas był Stefan Dorobisz, także złego słowa nie powiem na tego Pana.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry fotograf i video na wesele

Jaki cennik u Klepackiego? Co jest w zestawie oprócz zdjęć?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry fotograf i video na wesele

U nas było tak, że spotkaliśmy się powiedzieliśmy co byśmy chcieli i wspólnie ustaliliśmy ofertę. Mieliśmy dwa duże albumy w każdy około 60-80 zdjęć, do tego płytę ze zdjęciami, prezentację. Dostaliśmy także zdjęcia luzem oraz przygotował nam zestawy dla rodziców oraz świadków. Wszystko mieliśmy popakowane w firmowe torby. Łącznie dostaliśmy około 400-500 zdjęć, w tym sesja plenerowa. Z tego co wiem to z każdą parą dogaduje się indywidualnie według ich potrzeb. My nie chcieliśmy za dużo zdjęć z przygotowań więc zamienił nam na jeszcze jedno dodatkowe miejsce w plenerze. Przedział cenowy z tego co było rok temu bardzo zróżnicowany, jak teraz to nie wiem.

Co do Kamerzysty to z Dorobiszem także nam się dobrze współpracowało. Wesele nagrane ciekawie, za dużo nie ma zbędnych fajerwerków. Cena chyba około 1500 zł u nas była. Sympatryczny człowiek, pełen szalonych pomysłów. Film dostaliśmy bardzo szybko. Pan Dorobisz robi na weselu także kilka zdjęć by później móc z nich zrobić okładkę oraz płytę. Film trwał około 90 minut.

Jeśli mogłam w czymś pomóc to proszę bardzo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry fotograf i video na wesele

To wpadł na niezły pomysł na biznes Pan Klepacki.
Skoro on nigdy nie mial nic wspolnego z fotografia to moze i ja sie tym zajme :]
Choc jak na niego slyszalem 1900 to chyba za wysoko sie ceni.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry fotograf i video na wesele

Zaara, mam pytanie odnośnie Pana Obryckiego... Jak wygląda zrobiona pzez niego fotoksązka? Spodobała się Wam?
Ile łacznie zdjęc dostaliście od Niego z wesela?

Pzdr. Mikka:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry fotograf i video na wesele

podobała to mało powiedziane :) widząc ją pierwszy raz była w szoku :) (pozytywnym)

komplet zawierał:

dużą foto książkę w okładce z eco skóry , książka ma 14 rozkładówek (28stron)
zdjęcia na płycie - 580 zdj z przygotowań, ślubu, wesela i pleneru
płyta z godzinną prezentacją zdjęć z podkładem muzycznym
internetowa galeria dzięki której goście z daleka mogli zobaczyć wszystkie zdjęcia

Jak za to wszystko to cena była stosunkowo niska :)


foto książka wygląda tak (ta na dole)

http://lh6.ggpht.com/_O-X3Ml3ac34/TFcj-GpCI-I/AAAAAAAABu8/lh8LV0_LNnQ/s1600-h/IMG_1433%5B2%5D.jpg

________________________________
Myślę, mówię i znikam, a ty będziesz wnikał w treść tego tekstu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry fotograf i video na wesele

My też mieliśmy u siebie pana Obryckiego. Z czystym sercem polecam. Fantastyczny człowiek.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry fotograf i video na wesele

Podstawa to zespół muzyczny i uśmiech na twarzy - a film będzie jak bajka - jak nie da się oglądać to na pewno da się słuchać. Sprawa gustu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry fotograf i video na wesele

waldek: Czemu tak mówisz? Żebym może nie widział zdjęć od pana Klepackiego to bym nic nie mówił. Ale widziałem, bo ostatnio u moich przyjaciół na weselu fotografował no i zdjęcia zajebiste wyszły.

Zresztą każdy może wcześniej zerknąć pracę każdego fotografa i ocenić. A czy drogo? Nie wiem ile wziął od znajomych, więc się nie wypowiem. Jedno wiem, że zdjęcia wyszły super. A każdy wybiera takiego fotografa, którego sesje się podobają.

Ci lepsi fotografowie z Łomży mają swoje strony www to możesz sobie porównać i ocenić.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry fotograf i video na wesele

fotograf Adam Babiel http://www.4lomza.pl/index.php?k=981
video Artur Kalinowski 602814085

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry fotograf i video na wesele

Brawo anelka przywracasz wiarę w piszących.
Najlepsze zdjęcia to jakie? Może ktoś spróbuje podać tego definicje ? Bardzo mnie to interesuje.
Pomóżcie bo nie wiem, może solidny skórzany album, albo 30 spojrzeń w obiektyw z tym samym uśmiechem (aby poprawnie się utrwalił), a może tło no bo bez tła to nic ciekawego na zdjęciu (hihhi) ... pomóżcie ....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry fotograf i video na wesele

Ja z czystym sumieniem mogę polecić Artura Kalinowskiego - pełen profesjonalizm. Jako chyba jedyny w okolicy jest w stanie nagrać full HD w takiej jakości - jesteśmy bardzo zadowoleni. Z kontaktem też nie było nigdy żadnego problemu.

A co do fotografów, polecam p. Chaberka. Konkretny gość, zna się na tym, co robi. Przy jego zdjęciach wymiękają wszyscy pseudo - artyści.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry fotograf i video na wesele

Polecam Serafińskiego i Garbulskiego :)

lamia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry fotograf i video na wesele

www.garbulski.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry fotograf i video na wesele

Witam.
Jestem "fotografem" amatorem i mogę wykonać zdjęcia za darmo jako dodatkowy fotograf (żeby nie czuć presji :)) Ostatnio byłem u koleżanki na Ślubie i jestem w trakcie projektowania fotoksiążki. Jakby co jestem do dyspozycji. W grę wchodzi tylko ew. koszt fotoksiążki, jeśli sobie taki zażyczysz. Mogę pokazać gotowy projekt i zdecydujesz, czy chcesz go wywołać. Ja skorzystam na tym, że będę szlifował umiejętności, a Ty "stracisz" jedynie miejsce na sali weselnej :)

Zaznacza, nie jestem profesjonalista, dlatego nie biorę pieniędzy, ale uważam, że te wszystkie artystyczne zdjęcia, które zostały tutaj pokazane (blog), to zwykłe odwrócenie uwagi od niedoskonałości zdjęcia (rozmazanie, szumy itp) ;) Jak to mówią, dobrego zdjęcia się nie poprawia? :) Może niech się wypowie profesjonalista... Każdy lubi co innego.

--
Samotność to emocjonalna trzeźwość.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry fotograf i video na wesele

markac - podaj swojego maila, możemy sie dogadać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry fotograf i video na wesele

1bebeee, jestem pod mailem markac@o2.pl.
Pozdrawiam.

--
Samotność to emocjonalna trzeźwość.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry fotograf i video na wesele


P. Klepacki - dobry kontakt ,dobre zdięcia - polecam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry fotograf i video na wesele

Jak widać z powyższych wypowiedzi, mamy w Łomży samych najlepszych fotografów/kamerzystów. Także możesz wybierać:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry fotograf i video na wesele

Ja polecam kamerzystę Adama Żebrowskiego, gdybym miała jeszcze raz wyprawiać wesele jego na pewno bym zamówiła!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry fotograf i video na wesele

Ja osobiscie polecam Art Muz,Pan Waldemar nagrywal mi wesele i jestem bardzo zadowolona.napewno bylo kilka rzeczy ktore mi nie odpowiadaly ale bez problemu moglam sie dogadac z tym Panem i zostaly one zmienione.mowie odnosnie oczywiscie montazu, a jesli chodzi o fotografa to zdecydowanie Pan Chaberek. Zreszta i tak najpiekniejsze zdjecia wyjda jedynie jesli potrafisz wspolpracowac z fotografem,znajdujesz sie akurat na pieknym tle i potrafisz sie usmiechac cala filozofia pieknej fotografii



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry fotograf i video na wesele

jestem wierna mojemu kochankowi, doradcy z banku, piekarzowi i pani ze sklepu miesnego, (poniewaz to ona przygotowuje mi pyszne kaski, w sam raz zmiescily do buzi)w stosunku do fotografa i ceny jaka bierze za zwykla rodzinna pamiatke , ktora i tak zabrudzi warstwa narastajacego kurzu------to nie przywiazuje az tak duzej wagi. znam jednego szlachmyce, za kazdym razem jak wchodze do niego do pracowni to szlak mnie trafia , tyle tam lezy niepotrzebnych i nieposortowanych zdjec, po ktore nikt sie nie zglasza, ze moje oczy zalewa zlosc, ale szalchmyca potrafi w 10 minut wyczarowac cos z niczego, nawet gdy moja sukienka jest pognieciona , zatuszuje mankamenty i zaniedbania spowodowane pospiechem
pytanie : ile jemu placa , za ten luksus????niewiele, nabiera sie na moje czule slowa szeptane na uszko



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry fotograf i video na wesele

kamera tylko i wylacznie Stefan Dorobisz lub jego syn Arek: 660 317 409 a zdjecia Grzegorz Fabiszewski - pasjonat, perfekcjonista, pelen wspanialych pomyslow na nieszablonowe zdjecia :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry fotograf i video na wesele

Grzegorz Fabiszewski foto to jedyny a Klepacki to pomyłka typu niebo zimowe kwiaty z innego wesela tylko para ta sama odwala chałę i szybko oddaje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry fotograf i video na wesele

A w full HD NAGRYWA PRZYNAJMNIEJ 4 W ŁOMŻY TYLKO GDZIE ICH FILMY NA STRONACH WWW...BRAK

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry fotograf i video na wesele

Polecałbym Agencję ArtMuz , mieści się ona w budynku Starej restauracji Rampa.
Właściciela znam ponad 10 lat, robią to bardzo dobrze, wiem wydawałem już 3 córki i syna i cały czas z tą firmą. Nie będę nikogo oczerniał bo nie wiem jak ktoś inny robi, ale jak chodzi o ArtMuz to naprawdę polecam. Pełen profesjonalizm i wcale nie tak drogo.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry fotograf i video na wesele

Pro Kadr z Białegostoku - jesli chodzi o film - pelen profesjonalizm. A zdjecia robili mi z Foto Partnera. Calosc wyszla elegancko.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry fotograf i video na wesele

poszukaj na tej stronce, korzystalismy i jestesmy zadowoleni, fotografa mieliśmy z vobisu, chłopak zna się na rzeczy


http://www.slublomza.pl/plugins/links_page/links.php?cat.21

onaion

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry fotograf i video na wesele

jest jednak krytykowany ,
za powolnosc i niechlujstwo
o jakim profesjonalizmie mowisz?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry fotograf i video na wesele

Coś takiego znalazłem You Tube:pawelas72

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry fotograf i video na wesele

Szczebiotka jesli to pytanie do mnie to o profesjonalizmie zaczynajacym sie przy pierwszym kontakcie z klientem poprzez ustalenie szczegolow dotyczacych calego dnia, podejscie do wykonywanego zadania,sprzet jaki zostaje do tego uzyty, umiejetnosc uchwycenia tego co istotne i najwazniejesze umijetnosc wspolpracy z fotografem, montaz - jego jakosc i koncowy efekt. Punktualnosc, wywiazanie sie z wczesniejszej umowy i ustalen.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry fotograf i video na wesele

zapomniales o jednym, o ewentualnych reklamacjach, ktore profesjonalny fotograf powinien przyjac z usmiechem



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry fotograf i video na wesele

wójek władek po dwuch setkach po pewną ręke do fotografiowania

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry fotograf i video na wesele

Jeśli ktoś ma coś do kogoś, to powinien to mówić prosto w oczy

......................?!!!!!!!!

Wiadomość zmieniona (31-08-10 23:14)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry fotograf i video na wesele

kazdy cham robi sobie sam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry fotograf i video na wesele

Podstawa to zespół muzyczny.!!! A fotograf to - Klepacki i Chaberek i jest cacy. Polecam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry fotograf i video na wesele

Szczebiotka, jesteś boska...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry fotograf i video na wesele

taki co otwiera swoj butik nawet w niedziele



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry fotograf i video na wesele

Te trafne diagnozy problemów...ok

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry fotograf i video na wesele

Harnaś napisał(a):

> Te trafne diagnozy problemów...ok


o czym mowisz?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry fotograf i video na wesele

....każdy cham robi sobie sam...w temacie tekst

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry fotograf i video na wesele

fotograf -Zacharuj , mlody i pomyslowy



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry fotograf i video na wesele

fotografia -Adam Babiel
kamera -Stefan Dorobisz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry fotograf i video na wesele

Rewelacyjna jakość zdięć - Fotograf p. Chaberek godny polecenia. Chociaż p.Klepacki i p. Babiel też robią to ładnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry fotograf i video na wesele

Jeśli chodzi o cam to tylko HD czyli format nagrywania HDV lub AVCHD,pytaj o prezentację cam na tv min 32 lcd,czy są mikrofony zewnętrzne,bo basy z zespołu dużo psują,w HD nagrywa w łomży min 5-ciu, no i ogólne wrażenia, jeszcze czy na prezentacji z bliska na lcd nie widać kwadracików, co jest oznaką słabej kamery lub mało pojemnego nośnika- dvd 4,7gb mieści tylko1 h zapisu dvd w najlepszej jakości lub wiele godzin w gorszej. pozdr.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry fotograf i video na wesele

Dzieci i dziewczyny tych kamerzystówi i fotografów się już poreklamowali, bo w soboty siedzą w domu. ;/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry fotograf i video na wesele

Ja również jestem zdania, że w dzisiejszych czasach nie ma sensu nagrywać video gorszej jakości od HD. Skoro jest taka możliwość, to lepiej trochę dopłacić niż po latach żałować oglądając badziewie na dużym ekranie.W Łomży w HD nagrywa osoba o nicku pawelas72, która umieściła teledyski na Youtube. Widziałem te teledyski u niego podczas prezentacji i zdecydowałem się na tego kamerzystę.

Indy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry fotograf i video na wesele

Bardzo polecam Andrzej Kuliś... materiał z wesela jest bombowy, zdjęcia oryginalne i naturalne 100 % POLECAM!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry fotograf i video na wesele

Zapraszam na www.kamilzieba.flog.pl/pf jeżeli chodzi o fotografię
Jeżeli chodzi o Film to mogę zaproponowac filmowanie lustrzankami przez mojego kolege za darmo :) Nagranie w HD

Kontakt w stopce
Pozdrawiam

------------------------------------------------------------------------------------
Fotograf na Twój ślub
www.kamilzieba.flog.pl/pf/
e-mail: kamil.zieba@onet.pl
gsm: 511 53 53 25


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry fotograf i video na wesele

Spójrzcie sobie tutaj http://bartcaban.pl/galeria/przygotowania/ . Są tam naprawdę ciekawe zdjęcia. Te akurat są z przygotowań do ślubu, które stają się coraz bardziej popularne. Fajnie mieć taką pamiątkę pod warunkiem, że zostanie ona wykonana przez profesjonalistę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry fotograf i video na wesele

Jeśli zależy wam na niższej cenie polecam kogoś nie związanego z Łomżą.
Jestem w trakcie organizowania wesela i w trakcie poszukiwania fotografa lokalne ceny mnie zszokowały.
Nie planuje dużego wesela. NIe chce wydać 80 tys na wesele. Wole dołożyć do mieszkania i spłacać kredyt o 5 lat krócej. Ceny lokalnych fotografów były na tyle duże, że opłacało nam się zatrudnić kogoś z miasta mojego przyszłego męża (Łodzi).
Koszty fotografa z dojazdem, opłaceniem mu noclegu to ok 700-800zł mniej niż na rynku łomżyńskim.
Może to kwestia regionu. Spodziewam się komentarzy typu, że sknerstwo.. ale jeśli sam masz na wszystko zapracować bo nie dostaniesz od rodziców to zaczyna mieć to znaczenie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry fotograf i video na wesele

Sam szukam obecnie dobrego fotografa i chyba zdecyduje się na http://www.m-fotografia.pl/. Słyszałem pozytywne opinie i galerię zdjęć mają bogatą i profesjonalną, a żona chce mieć wymarzone zdjęcia, więc chyba się skusimy.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry fotograf i video na wesele

Witam. Ja znalazłem dobrego fotografa na http://www.firmy-uslugi24.pl
Jestem w stu procentach zadowolony z jego usług. Polecam zajrzeć na stronę przed wynajęciem kogoś.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry fotograf i video na wesele

U nas także decyzja padła na Patalana chociaż teraz chyba mało bywa w Łomży. Konkretny fotograf ślubny, sympatyczna osoba ze świetnymi zdjęciami. W porównaniu do innych fotografów z Łomży to nie jest za tani ale robotę wykonał świetnie. Na pewno też będzie u nas na chrzcinach.

Na jego stronie są też nasze zdjęcia www.patalan.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry fotograf i video na wesele

Radzę zajrzeć sobie tutaj http://tomaszsadowski.pl . T. Sadowski, to naprawdę dobry fotograf. Jest rewelacyjny. Poza tym posiada doświadczenie i świetny sprzęt. Na jego stronie jest galeria, gdzie można zapoznać się z jego pracami.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry fotograf i video na wesele

hej, ja polecam super fotografa na wesele ze śląska http://szymonprzybylkafoto.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry fotograf i video na wesele

Koniecznie sprawdźcie na stronę https://www.itselect.pl/technologia/oprogramowanie/najlepsze-aplikacje-do-przerabiania-zdjec-dla-fotografow to tutaj jest wiele informacji na temat fotografii i aplikacji z którym najlepiej korzysta się profesjonalnym fotografom. Sprawdźcie koniecznie i poczytajcie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry fotograf i video na wesele

Dobry fotorgraf na pewno zawsze się przyda. Uwielbiam korzystać z luksusowych fotografii. One są doskonałe!!!
__________________________________
http://pracamagisterska.waw.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry fotograf i video na wesele

Dobry fotograf i kamerzysta to podstawa w kierunku upamiętnienia tego wyjątkowego dnia. Zobaczcie sobie sami https://salaonesto.pl/galeria jak świetnie tutaj przedstawili imprezę weselną.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry fotograf i video na wesele

U siostry na weselu był ten fotograf https://www.tomekromotowski.pl. Mi zdjęcia się bardzo podobały. Najlepiej jednak sprawdzić samemu, na tej stronie jest sporo relacji z różnych imprez, nie tylko z wesel.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry fotograf i video na wesele

Wszystkim osobom zainteresowanym tematem polecam sprawdzić stronę https://ajstudiofoto.pl . Podczas naszego eventu firmowego skorzystaliśmy z usług pani Anny i jesteśmy bardzo zadowoleni, poniewaz uzyskaliśmy profesjonalne usługi w rozsądnej cenie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org