piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Zespół na wesele.

Cześć. Szukam zespołu na wesele. słyszałam, że denim fajnie gra. co o nim myślicie? ma ktoś jakiś kontakt do nich?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zespół na wesele.

512-825-160

http://www.youtube.com/watch?v=awYVlAv6Cek


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zespół na wesele.

a co to za zespół

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zespół na wesele.

Witam

Polecam portal http://www.slub.lomza.pl/, znajdziesz tam wszystko dotyczące organizacji wesela w Łomży. Od wystroju kościoła, poprzez samochody ślubne, zespoły, sale, itp.

Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zespół na wesele.

Polecam zespół tel: 698951851

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zespół na wesele.

Dziewczyna są tylko dwa zespoły w okolicy do których możesz się zwrócić. Studioband (Łomża), Live (Ostrołęka).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zespół na wesele.

Tylko dwa zespoły i nikt więcej Ronix i atlantik


Ronix -www.zespolronix.com lub
http://www.google.pl/search?hl=pl&source=hp&q=Ronix+i+Tomek&aq=f&aqi=g1&aql=&oq=&gs_rfai=
Piosenka która ten zespół nagrał która krąży po internecie przeczytaj opinie

2 zespół to zespół Atlantik www.zespolatlantik.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zespół na wesele.

denim mają wokal do kitu,polecam www.tenix.pl i mają super wokalistkie!-polecam!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zespół na wesele.

Polecam zespół "tenor" www.zespoltenor.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zespół na wesele.

Polecam tylko i wyłącznie STUDIOBAND i GTW ,graja nie z plejbeku jak inne zespoły .Www.studioband.pl lub www.gtw.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zespół na wesele.

Polecam tylko GTW chłopaki potrafią grać i śpiewać ja jestem zadowolony z ich pracy na moim weselu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zespół na wesele.

Ale fajny wątek wszyscy co nie mają gdzie grać to się reklamują hahaha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zespół na wesele.

www.zespolcool.pl


______________________________________________________________
"Jesteś ikoną, droga na szczyt bywa smutna. Dziś noszą cię na rękach, jutro płonie twoja kukła." PIH

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zespół na wesele.

franek11 - GTW i STUDIOBAND ma gdzie grać, oni się sami nie reklamuja.Pierwszy zespol gral u mojej corki na weselu a studio band grali u mojego chrzesniaka.A tak prz okazji dzis STUDIOBAND gra na Starym Rynku 18.30 ,warto posluchac

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zespół na wesele.

Polecam zespól Firma, z p. Samordakiem. Rewelacyjni!!! Super!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zespół na wesele.

Polecam zespół Awans- super prowadzą wesele!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zespół na wesele.

zespół Hammer z Białegostoku, grają rewelacyjnie, byliśmy na dwóch weselach z nimi. http://www.nawesele.pl/

Zespól Firma z Samordakiem też super (zagrają też jak zabraknie prądu)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zespół na wesele.

piękna autoreklama no chłopacy jeszcze bardziej zachęcajcie, może wreszcie ktoś was wynajmie na jakieś wesele.haha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zespół na wesele.

a ja polecam prolog niema lepszej kapeli i tanio!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zespół na wesele.

to juz wszystkie "sklady muzyczne" bez zajecia?dopisujcie sie smialo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zespół na wesele.

Witam wszystkich forumowiczów.Czytam,zastanawiam sie i doszedłem do jednego wniosku.
A więc,PROPONUJĘ wszystkim zespołom muzycznym, niech pokażą co potrafią na żywo bez plejbeków,filtrów...itd...
Panowie, nie reklamujcie się sami...
Bylem na wielu weselach jako gość i mogę stwierdzic na 100%, że niewiele jest zespolów co ma pojęcie o muzyce-graniu i wokalu...
Wymieniliście tutaj kilka zespołów, znam je i niektórzy potrafią zagrać i zaspiewać, ale ja nie oceniam i reklamy nie robię ponieważ też znam się na muzyce...
Zarzucam temat spotkania zespołów np.na STARYM RYNKU w Łomży i pokażecie co potraficie, bez plejbeków, filtrów... itp..., a my mieszkańcy będziemy się super bawić...
CO WY NA TO!!!!!!!
Panowie muzykanci, odwagi i do roboty, a reklamę zrobicie sobie na żywo.
Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zespół na wesele.

znowu to samo, co 5 temat zespol na wesele, lomza slynna z takich pytan

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zespół na wesele.

polecam zespół ,,ARKADIA,, grali u mnie -polecam!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zespół na wesele.

zespół ,,ARKADIA,, numer tel. 696-782-956

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zespół na wesele.

Boysów bierz :) Atlantik jest zespół tanio i dobrze :)

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zespół na wesele.

Pytam o chłopaków z Grabowa (?) , czyli o zespół denim, nie o inny .... co myślicie na ich temat ? warto wziąć ich na wesele ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zespół na wesele.

polecam zespol faj fus xd.chlopaki majom magnetofona grundika i ciapia normalnie z niego na maksa.i wszystkie goscie sie bawiom normalnie jak nic.i jeszcze na tego magnetofona moga ci cos nagrac ekstra, mydelko czy cos.normalnie same hiciorki najnowsiejsze. teksty uklada im roman spod geesa a ma glowe chlop mocna.15 win obalil ostatnio zanim go stara do chalupy musiala zaniesc.goraco polecam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zespół na wesele.

ja osobiscie polecamy skynet :)

;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zespół na wesele.


tel. 725506587
tel. 667664685
tel. 508139685

;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zespół na wesele.

Dalej się reklamujecie i nie odpowiadacie na wyżej zamieszczoną propozycję.
Odwagi i prawdy!!!
Granie to nie wszystko, płyty wszystko przyjmą, a maszyny odtworzą.
Jest jeszcze prowadzenie wesela, a nie klepanie bez sensu, niewiele jest zespołów co mają pojęcie o wszystkim co potrzebne na weselu.
Pozdrawiam i logicznego myślenia życzę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zespół na wesele.

ja polecam zespol TOP fajnie graja, spiewaja... i bardzo fajnie sie z nimi bawi na weselach;0

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zespół na wesele.

Polecam zespól Atlantik. Ślicznie grają i super prowadzą zabawy. Naprawde warto. Mozna zobaczyc na stronie http://www.zespolatlantik.cal.pl/ :)

Co masz zrobić dziś, zrób jutro. Będziesz miał dzień wolnego ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zespół na wesele.

www.militaryband.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zespół na wesele.

Jesli na wesele to tylko zespół "MODEL"Zanim się zdecydujesz możesz poprosić przez telefon o zaspiewanie a cappella .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zespół na wesele.

Jeśli nie macie czasu lub odwagi na żywo zagrać to proszę założyć stronę www...i wrzucic swoje materiały na stronkę!!!!
Jak macie pokazaać klasę w graniu to proszę bez wzmacniaczy i elektronicznych instrumentów...
Najlepiej akordeon, sax,tamburyn i ewentualnie gitara + wokal, a wszystko będzie jasne.
Panowie, jak podajecie muzykę z plejbeku to zaaranżujcie sobie do swoich tonacji, a nie barwa głosu jest inna z plejbeku, a inna na żywo!!!
Ręce na waszych klawiszach nie nadążają z rytmem jaki leci z płyty-OCZYWIŚCIE NIE WSZYSTKICH - są zespoły które potrafią grać i śpiewać jak należy.
PAŃSTWO MŁODZI-uzgadniając zespół poproście o zagranie na żywo, np: na akordeonie i niech zaśpiewa co potrafi jeden czy drugi pan...
Nadmienic chcę że nie krytykuje na forum zespołów, tylko te samochwalstwo to mnie przeraża, dobre zespoły nie muszą być polecane bo są znane.
www.zespoły w GOOGLE i będą.
Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zespół na wesele.

Zespól Smile.
Możecie być pewni, że profesjonalnie poprowadzą każde wesele jak i również inne imprezy typu studniówki itp... Tel: 600 184 399, 790 617 927

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zespół na wesele.

u nas grał ITEX i było naprawde super. Same najnowsze hity przy których można się wyskakac a nie tylko piosenki dla staruszków. nie jestem pewna czy oni jeszcze grają na weselach.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zespół na wesele.

zespol z pniewa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zespół na wesele.

Ja bym polecił zespół Kartel lub Magda Band. zajefajnie graja i profesjonalnie. Do obu tych grup posiadam kontakt.

Knox

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zespół na wesele.

a ja polecam;boss,flesz,tenix,kartel

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zespół na wesele.

jesli Atlantik to są Ci młodzi w czerwonych koszulach to strzez sie ich. Byłam 2 tyg temu na weselu. masakra. Darli sie do mikrofonu jak na ringu bokserskim, muzka była bardzo monotonna, cała noc tylko ,zaznaczam tylko disco polo. Starsi nie mieli szany na zabawe bo nie zagrali dla nich ani jednego kawałka a wolniejsze naliczyłam co najwyzej 3.Zupelnie nie zgrwali sie z kuchnia. Kelnerki przyniosl puchary lodowe a oni wszystkich zza stołow do kółeczka, i nie było zmiłuj tak sie darli a goscie potem jedli smietane!!! Nie polecam. Ale a to tydzien temu byłam gdzie grał zespół Imprial o ile sie nie myle i zespol chyba był najlepszym punktem wesela. Wodzirej bardzo profesjonalny, wszystko ze smakiem. Muzyczka na 100% nie z playbacku, saksofon, akordeon, ślicznie grali, a przekroj muzyki był ogromny. Bawili sie wszyscy do 5 rano.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zespół na wesele.

Gra i spiwa zespol z Pniewa;)
Ja bym proponowal Didzeja!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zespół na wesele.

http://zespolamor.dzs.pl/ JEST OK !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zespół na wesele.

Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą.

Rockers Band Turek to 6 zawodowych muzyków z których każdy wyróżnia się oryginalną kolorystyką brzmienia. Zespół od 2005r. zajmuje się profesjonalną obsługą muzyczną imprez, indywidualnie traktując każdą z nich. Dbamy o każdy szczegół, z błyskiem w oku zdobywamy nowe doświadczenia, które potęgują w zadowoleniu naszych klientów.

Zespół na wesele Turek Rockers Band obsługuje: bale firmowe z ciekawymi konkursami z nagrodami; wesela na wysokim poziomie i za przyzwoitą cenę; studniówki z wiecznie młodymi przebojami muzyki tak polskiej jak i zagranicznej; Sylwester spędzony z nami to podróż muzyczna od lat '60 do obecnych. Prowadzona przez nas z fantazją i luzem scenicznym wodzirejka sprawia, że uczestnicy każdej imprezy czują się rozluźnieni i zadowoleni.

W skład instrumentarium wchodzą: instrumenty klawiszowe, gitara akustyczna, gitara elektryczna, perkusja, gitara basowa, akordeon, puzon. Całość brzmienia okraszona jest dwoma głosami: żeńskim i męskim - co stanowi świetną alternatywę dla monotonnie brzmiących pojedynczych głosów w innych zespołach. Dodatkowo możliwości jakie daje akordeon i puzon suwakowy wykorzystywane są do aranżacji utworów od biesiadnych, przez popowe, po jazzowe.

Wynajmując zespół na wesele Turek Rockers Band możecie być Państwo pewni, że Wasi goście przeżyją niezapomniane muzyczne chwile.

Rockers Band - i nie usiedzisz w miejscu :-)

www.rockersband.pl
kontakt@rockersband.pl
tel. 693 514 101

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zespół na wesele.

A nie prosciej napisać ofertę"Gramy do kotleta"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zespół na wesele.

znam jeden bardzo dobry z zielonej podlaskiej



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zespół na wesele.

"Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zespół na wesele.

A ja polecam zespól Atlantik. Byłam na 2 weselach, na których grali. Bardzo profesjonalny zespol, miłe głosy, muzyka na zywo, biesiady za stołami. Potrafia rozbawic starszych i młodszych. Naprawde Polecam :)

Co masz zrobić dziś, zrób jutro. Będziesz miał dzień wolnego ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zespół na wesele.

pono i sokol z tede

nie mam czasu na bycie sławnym...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zespół na wesele.

A ja mogę polecić wam zespół NON-STOP. Wszystko co chcecie o niech wiedzieć jest na stronie www.non-stop.za.pl. Byłam na weselu, na którym grali. GODNI POLECENIA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zespół na wesele.

polecam THE NEXUS BAND www.nexusband.pl bawilam sie na przeroznych imprezach weselach i sylwestrach za granica jak i w polsce i oni byli najlepsi.ostatnio na sylwestrze bylo 25 osob ktore jechalo 320 km aby bawic sie w lokalu gdzie oni grali.ja w tym roku sylwestra chce spedzic tam gdzie oni graja nawet gdybym miala jechac 500 km to pojade.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zespół na wesele.

A skąd jest ten zespół szkolatanca?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zespół na wesele.

spytaj sie pana Zdzislawa, ciebie poslucha
mnie unika



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zespół na wesele.

wydaje mi sie ze THE NEXUS BAND jest z warszawy,ale nie jestem pewna .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zespół na wesele.

Graj piękny CYGANIE !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zespół na wesele.

zespół "INKO"co zarobio to na winko!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zespół na wesele.

Polecam zespól Magda Band z Łomży.
www.magdaband.pl
www.udanewesele.com/mdband

Madziula19

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zespół na wesele.

lepszy jest dj niż zespół... :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zespół na wesele.

jeśli szukasz zespół na wesele łuków to tylko oni weekendband.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org