piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
odkurzacz piorący

Witam,
Czy gdzieś w Łomży można wypożyczyć odkurzacz do prania dywanów, wykładzin, tapicerki?
Wiem, że wykonują takie usługi lecz chciałabym zrobić to sama.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odkurzacz piorący

Wypożyczenie nieźle wysłużonego odkurzacza piorącego kosztuje ok.80zł, ja (w zależności od wielkości dywanu) mogę przyjechać i uprać dywan za 40-60zł nową maszyną firmy Karcher.:)

...::: www.myjnia-mobilna24.com.pl :::....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odkurzacz piorący

Sklep komfort

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odkurzacz piorący

Mam odkurzacz piorący karcher jest naprawdę super jak chcesz mogę wypożyczyć.
Kontakt na e-maila wysłać Kwiatuszek7@poczta.onet.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odkurzacz piorący

a ja mam odkurzacz z brzozowych gałązek :):)
I też porządne sprzęcicho :):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odkurzacz piorący

No proszę teraz to wszyscy mają ! a druchowi Dąbrowskiemu to nie było komu pożyczyć? ładnie to tak?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odkurzacz piorący

karcher to do uzytku domowego raczej, ale aby porzadnie wyprac dywany, tapicerke itp. polecalbym santoemme. ale koszt jest ogromny, lecz efekty sa swietne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odkurzacz piorący

Nic tak nie wypierze dywanu i tapicerki jak maszyna podająca gorącą parę , nie dość że uprane jest dokładniej to wysoka temperatura zabija wszelkie roztocza których w dywanie jest mnóstwo :-), a i dywan na drugi dzień jest suchy :-) Zapraszam :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odkurzacz piorący

te z komfortu są ok

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odkurzacz piorący

Skoro chcesz to zrobić sama, to może kup sobie taki odkurzacz? W Castoramie widziałem go w dobrych cenach http://www.castorama.pl/katalog-produktow/narz/odkurzacze Ja też muszę pomyśleć nad takim domowym czyszczeniem tapicerki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odkurzacz piorący

Odkurzacz to jedno, ale samym odkurzaczem i wodą dywanu czy tapicerki się nie wypierze. Potrzebna odpowiednia chemia i radzę skorzystać z usług firm zajmujących się tym bo na własną rękę można więcej szkody niż pożytku narobić. Polecem Ecomyjnie ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odkurzacz piorący

A co sadzicie o kupnie takiego odkurzacza? Warto?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odkurzacz piorący

Nie lepiej kupic coś na spółkę z rodzina i mięć do dyspozycji. Po którymś tam razem wynajmowanie jest nieopłacalne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odkurzacz piorący

W internecie masz niezły wybór odkurzaczy i firm które je sprzedają. Tylko trzeba uważać bo te tańsze to tak zwane zakurzacze a nie odkurzacze, lepiej dorzucić parę groszy, złożyć się z rodziną i mieć porządny odkurzacz antyalergiczny. Ja taki kupiłem na wzgląd na swoje dzieci i sprawuje się rewelacyjnie. Dla mnie odkurzacz antyalergiczny na roztocza to podstawa w każdym domu czy mieszkaniu, w szczególności jeśli posiadacie dzieci.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org