czwartek, 26 września 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Festyn Siemień Nadrzeczny ?

Słyszałam coś o Festynie w Siemieniu Nadrzecznym w niedzielę od godziny 12 . Czy to naprawdę festyn ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Festyn Siemień Nadrzeczny ?

Balety urządza sołtys - ten , który gnojowicą struł Narew i okolicę . Poczytaj w temacie D O N O S , co piszą na tym forum mieszkańcy !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Festyn Siemień Nadrzeczny ?

Witam, napiszę pare słów od siebie...
Po pierwsze: Sołtys nie struł rzeki!!! nie ma takiej możliwości gdyby ktoś wiedział kto w Siemieniu jest sołtysem to by takich głupot nie wypisywał. Sołtys Siemienia mieszka na samej górce niedaleko altanki, więc nie ma takiego sposobu nawet jeśli by chciał, spuszczac gnojowicę do rzeki...
Po drugie: osoba która założyła ten temat zapewne pochodzi z miasta i ma jakąś złośliwośc do tak pięknie położonej wsi jaką jest właśnie Siemień. Nie wiem dostałeś lanie od miejscowych chłopaków czy co innego...
Po trzecie: Okoliczni mieszczańcy nie zanieczyszczają rzeki !!! DAJ ZDJĘCIA DOWODY TEGO!!! a nie piszesz o głupotach bezpodstawnie.
Rzeka w większości jest zanieczyszczona przez ludzi z miasta właśnie a nie miejscowych. Chcesz daj mi tydzień to Ci wrzucę fotki zakładając nowy temat, ile śmieci leży w okolicach Bony i plaży niedaleko. Przyjeżdzają wieczorami pic piwo i smietnik robią brudasy z miasta, szczególnie ludzie młodzi. Opony, gruz z budowy itp.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Festyn Siemień Nadrzeczny ?

Nie wiem jak w siemieniu, ale przy rzece często widać jak mieszkańcy spuszczają gnojowice do rzeki, lub na asfalcie, parę złotych zawsze w kieszeni zostanie - od takie myślenie prostego człowieka.

Jeśli którakolwiek z moich opinii narusza obowiązujące zasady, normy prawne, etykietę, propaguje przemoc, jest wulgarna, wzywa do nienawiści na tle religijnym, rasowym, czy wyznaniowym, lub jest po prostu obrzydliwa - to po prostu jej nie czytajcie :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Festyn Siemień Nadrzeczny ?

Siemień - chłopaki w porządku ale niewielu co chodzi o rzekę i zanieczyszczanie jej może trochę wylewają i przydałoby się sprawdzić przydomowe szamba jak funkcjonują od strony rzeki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Festyn Siemień Nadrzeczny ?

festyn ma być o ile pogoda dopisze .;]
a co do tych zanieczyszczeń - przejeżdżam przez Siemień prawie codziennie i jakoś nie zauważyłam nic na ulicy ani w rzece .;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Festyn Siemień Nadrzeczny ?

W Siemieniu Nadrzecznym 24 lipca 2011r.(niedziela, jutro) ma odbyć się festyn. Najlepiej przyjść w godzinach poobiadowych, ponieważ wtedy jest najwięcej osób i nawięcej atrakcji. Ta informacja jest na 100% prawdziwa.
Będzie dużo atrakcji, zespół (jak to na festynach) i na pewno miłe wspomnienia.



A co do czystości rzeki Narew w Siemieniu - NIKT nie wylewa NIC do niej. Siemień jest bardzo piękną miejscowością. Więcej zanieszyczeń przy altance widokowej zostawiają "turyści" oglądający piękne widoczki.
Więc mam taką ogromną proźbę, nie śmiećmy i nie zanieczyszczajmy naszego środowiska naturalnego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Festyn Siemień Nadrzeczny ?

to niech ten ChłopZeWsi postawi przy altance śmietniki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Festyn Siemień Nadrzeczny ?

a jaki zespół gra na festynie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Festyn Siemień Nadrzeczny ?

ten festy to tylko napełnienie kasy dla ludzi którzy tam sprzedaj piwo i popijawa dla mieszkanców z siemienia

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org