piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Przyczepa gastronomiczna

Witam ! mam takie pytanie czy przyczepe gastronomiczną mozna postawic gdzies w lomzy ? z tego co wiem to chyba urzad miasta decycyje o takich rzeczach . jesli ktos mial doczynienie z taka sytuacja prosze o porady.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przyczepa gastronomiczna

Witam , też byłbym zainteresowany tym tematem ale interesik byłby nie w Łomży i chciałbym się dowiedzieć coś więcej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przyczepa gastronomiczna

urząd miasta może decydować o własnym terenie, a jak znajdziesz miejsce na terenie prywatnym, np na parkingu jakiegoś dużego sklepu, to nie mają nic do gadania, ale swoje będziesz musiał i tak na załatwiać.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przyczepa gastronomiczna

Nie ma to jak następny kebab w Łomży:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przyczepa gastronomiczna

poważnie myślisz, że taka przyczepa gastronomiczna wypali w łomży? tzn. że będziesz na tym zarabiał?

P.S. pozwolenie konieczne!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przyczepa gastronomiczna

A czemu miałoby mu to nie wypalić? Jeżeli dobrze ruszy z interesem i znajdzie chodliwe miejsce, zarobek może mieć spoko.. Co do Twojego pytania, powie, tak - miejsce które należy do kogoś i tak wymaga pozwolenia ze strony właściciela. Czyli przykładowo przy sklepie musisz mieć pozwolenie i pewnie im zapłacisz za to, że tam stoisz. Jeśli upatrzony plac należy do miasta - musisz się do urzędu wybrać i poprosić o odpowiednie papierki. Licz się z tym, że poczekasz, ot co. A z czym ta budka ma być? Myślę, że dobra lokalizacja załatwi problem ewentualnej sprzedaży.
Od siebie dodam, że chętnie spróbuję, tego co tam będziesz sprzedawać. A gdybyś miał problem ze swoją przyczepą, podjedź na Mickiewicza - naprawiam taki sprzęt z częściami z https://unitrailer.pl . nie ma lepszych ;)

Adi ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przyczepa gastronomiczna

Też mogę polecić sklep z częściami do przyczep: protrailer24.com. Mój mąż tam bardzo często kupuje, ostatnio musiał kupić gniazdo przyczepy 13 pin bo się uszkodziło w naszej przyczepie, a za każdym razem jak co tam zamawia, to podkreśla, że to jego ulubiony sklep z częściami do przyczep:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org