niedziela, 22 września 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Praca w Sonarolu

Witam!
Mam pytanie czy ktoś mógłby mi napisać jak pracuje się w Sonarolu,jakie są warunki, płace itp.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w Sonarolu



ja moglbym ci napiac, ale:
1)nie chce mi sie
2)nie pracowalem tam nigdy
3)nie wiem co to jest sonarol,z niczym mi sie nie kojarzy
4)po co ci praca latem

kot składa się z sierści oraz dwóch łap przednich do rozpędzania się i dwóch tylnych do hamowania

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w Sonarolu

Musisz napisać w jakim charakterze będzie praca i czy w Jeziorku czy w Jedwabnem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w Sonarolu

przepraszam co to za firma???????? czasami dorywczo dobrze popracowac, niech wpadnie do kieszeni:



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w Sonarolu

A kogo szukają na jakim stanowisku i iile płaca i czy za dojazd dorzucają ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w Sonarolu

Myślę że najlepiej spytać pracodawcy, na forum zawsze otrzymasz odpowiedzi jak wyżej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w Sonarolu

Nie polecam, nie wiem dokładnie jakie pieniądze ale nie za duże. Moja ciotka tam pracuje bo musi niestety, ale opowiada straszne rzeczy: że jest np. kilku panów kierowników/brygadzistów którzy to po dość dobrym wykształceniu - podstawówka w Jedwabnem- mają za nic pracowników, wyzywają ich, poniżają, wszystko za zgodą Pana Pracodawcy - bo przecież trzeba krótko za mordę trzymać. Pan Pracodawca nie raczył zakupić dla ludzi w największe upały nawet po butelce wody, gdzie temperatura na hali to średnio 35 st. C. A najlepsze jest to, że jest się na zawołanie, na telefon - teraz akurat jest praca, ale bywa, że jest kilka dni wolnego bo nie ma zamówień -a później telefon i np. dniówka od 8 rano do 2 w nocy- i ciekawe czym wrócić do domu. Pracuje się na trzy zmiany ale raczej dziwnie dość normowane czasowo - bo 1 zmiana łączy się z 2 itd. A jeśli np. koniec pracy następuje 17:50, to nie licz, że Pan Pracodawca policzy ten czas - oficjalnie pracowałeś do 17:00 i koniec kropka. Nie polecam choćby nie wiem ile płacili!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w Sonarolu

Zgadzam sie z markiem - firma powstala na biedzie ludzi wsiowych . Stawki takie , że ledwo na jabola starczy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w Sonarolu

teraz wam jeszcze więcej bedzie obcinal bo go z wieżą ciśnień miasto na ponad 150 koła wydymało hehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w Sonarolu

w sonarolu produkują
sonary do lodzi podwodnych
do Chin i Rosji
ciekawa praca



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w Sonarolu

Nazwa SONAROL pochodzi od nazwisk dwóch właścicieli iśkaa chcesz to ci moge wiecej szczegółów opowiedzieć bo tam pracuje

Jak się nie ma co się pragnie to się kradnie co popadnie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w Sonarolu

A gdzie teraz marek12 masz kokosy co moZe na budowie dadzą ci 20 zł na godz. Nie dla wszystkich kierowników pracownik jest nikim. Są też tacy co mają podejście do ludzi. Fakt że niektóre rzeczy występują ale każdy jest tylko człowiekiem i nerwy każdemu puszczają. Pan pracodawca nie zakupił jednej butelki tylko cała butlę i woda jest dostarczana dzień dnia tylko może niektórzy mają problemy ze wzrokiem i tego nie zauważyli. praca nie jest najgorsza. Kto wie co to jest praca i umie współpracować z ludźmi to da sobię radę i w sonarolu trzeba więcęj chęci nie wnikać w niektóre rzeczy robić swoje uczyć się czegoś nowego i nie będzie tak tragicznie. Każdy ma głowę niech kombinuje i tak łatwo się nie poddaje.

Jeszcze jedno to nie czasy wojny i nigdzie nie ma żadnych obozów pracy że jest już tak STRASZNIE a pracować i tak trzeba i tak



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w Sonarolu

Są!!!piekarnie a jedna zwłaszcza!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w Sonarolu

są piekarnie ale nie kazdy ma zawód piekarza albo zna się na tym

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w Sonarolu

najgorsze okna jakie widziałem...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w Sonarolu

nie musisz na te okna wredek33 patrzeć. Jak jesteś taki mądry to sam załuż podobną firmę i rób cudowne okna :p Nie sądzę że ci się tak szybko uda....

A tak wogóle żegy te okna były tandetą to by ta firma już dawno nie istniała ale najwidoczniej jest inaczej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w Sonarolu

Jasne że okna są tandetne.Ludzie je kupuja bo sie nie znają na oknach .Każde okno wizualnie wygląda tak samo,ale uwieżcie mi jak jest niska cena to i okno jest do d.....a w senarolu tak jest.Z profilu 70 mm robią 6 komorówke.U innych producentów 70mm to 5 komorowe okna ,a 6 komorowe mają powyżej 80mm.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w Sonarolu

jak znasz się na pracy i szanujesz ją to jest dobrze KOLEGA trzy lata pracuje i jest zadowolony

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca w Sonarolu

każdą no prawie każda pracę trzeba szanować. Owszem praca nie najgorsza ale jak ktoś chce pracować to i tam mu nie będzie źle. Poprostu kasa potrzebna to trzeba się cieszyć z jakiejkolwiek pracy bo teraz w tych czasach o nią trudno.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org