wtorek, 23 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Salon Kosmetyczny Intercosmetic

Drogie klientki Itercosmetic w Łomży chciałabym podzielić się z Wami moimi ostatnimi doświadczeniami z tego salonu. Jestem klientką tego salonu od wielu lat, ceniłam ich za profesionalną obsługę dokładność , czystość i bardzo miłą atmosferą jaka tam panowała. Niestety od ostatniego czasu dzieje się tam coraz gorzej. Przyjeto jakąś młodą niesympatyczną dziewczynę, która wogóle nie ma pojęcia o pracy kosmetyczki, jest nie miła w stosunku do klientów.Sama słyszałam w jak niemiły sposób odzywa się do klientów i uważa się za nie wiadaomo co. Ostanio jak zrobiła mi ręcę to pożal się Boże, nie umie nawet dokładnie skórek powycinać. Pozostałe panie uwijają się jak mogą z pracą ale ciągle są opóźnienia w zabiegach bo wiadomo jak jest umówionych za dużo klientów to one się nie wyrabiają z czasem i robi się niemiła atmosfera. Coraz bardziej zastanawiam sie nad zmianą salonu kosmetycznego ale boję się że nie znajdę tam tak profesionalej obsługi- chodzi mi konkretnie o Panią Iwonkę i Panią Asię- bo uważam że one znają się na swojej pracy jak mało kto. Jakie są wasze opinie na ten temat piszcie czekam na odzew



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Salon Kosmetyczny Intercosmetic

moze miala zly dzien

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Salon Kosmetyczny Intercosmetic

i nie bój sie mówic ludziom ze cos zle robią, bo gadanie o tym na forum to nie ta droga

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Salon Kosmetyczny Intercosmetic

wiesz co można mówić o tym wprost i to powiedziała ale szefowa tego salonu nie zareagowała i uważałaże nic sie nie stało. Moim zdaniem gdybym widział,że dziewczyna nic nie umie to bym posadziłą ja na recepcji a nie dopuszczała do klientów

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Salon Kosmetyczny Intercosmetic

Do turyści:
Oj nieładnie, nieładnie tak anonimowo skarżyć inne osoby.
Nawet gdyby to była prawda, to w ten sposób się sprawy nie załatwia.
Ulżyło pani/panu?
Wstyd !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Salon Kosmetyczny Intercosmetic

myślę,że ulżyło i to nie jest skarżenie. Martwi mnie poprstu ta sytuacja w tym zakładzie i chciałabym aby niektóre osoby tam pracujące to zrozumiały

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Salon Kosmetyczny Intercosmetic

Jak xle wykonała usługę, to należało sie ją zareklamować i po sprawie. Ale skoro wolałaś "podkulić ogon" i odezwac się na forum to wybacz - mało wiarygodne.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Salon Kosmetyczny Intercosmetic

kur
wa
co
za
cza
sy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Salon Kosmetyczny Intercosmetic

tak i dlatego zalisz sie na forum zamiast powiedziec komus bezposrenio

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Salon Kosmetyczny Intercosmetic

Wydaje mi się, iż to nie miejsce aby swoje żale "wylewać" na forum...
Podpisuję się pod stwierdzenien, iż sprawę powinnaś zgłosić właścicielce.
A tak wogóle... a Ty wszystko robisz bez skazy.? Nie zdarzają Ci sie potknięcia ?
Każdy ma swoje lepsze i gorsze dni... może właśnie ta "pechowa" kosmetyczna miała właśnie ten gorszy dzień..?
Ja na Twoim miejscu zastanowiłabym się nad zmianą gabinetu.... po co masz ciągle patrzeć na niezadowoloną kosmetyczkę ?
Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Salon Kosmetyczny Intercosmetic

czy w tym salonie mają odnowę biologiczna?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Salon Kosmetyczny Intercosmetic

A ja mam trochę inne pytanie. Ostatnio nie widzę tej sympatycznej blondynki co pracowała w intercosetic, nie wiecie co się z nią dzieje ? Urlop ? Czy zrezygnowała z tego zawodu ?
pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Salon Kosmetyczny Intercosmetic

Dziwne jest to że piszesz o takich rzeczach na forum, takie sprawy załatwia się na miejscu a nie oczernia innych i takiej marki salon. Chodzę tam taki czas że śmiech mnie ogarnia na twe słowa. Wszystkie panie są tam bardzo miłe i nie spotkałam się z nikim "nie sympatycznym" ta młoda pani jest nowa a więc nie musi wszystkiego od razu łapać chociaż jak ja depilowałam sobie brwi u niej wyszło super a pani Iwona przyszła i oceniała a więc nie uwiężę że szefowa nie zwróciła uwagi na to co robiła. Siarak a z tego co mi wiadomo to pani Bożenka jest na zwolnieniu ale czy do pracy wróci to nie wiadomo trzeba pytać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Salon Kosmetyczny Intercosmetic

Dokladnie jak jest cos nie halo to sie zglasza to na miejscu, trzeba bylo opierdolic za zla usluge i naskarzyc szefowej a nie na forum...co ci to da? Takie obsmarowywanie to czysta zawisc i zazdrosc, obsmarowac komus dupe anonimowo i zrobic antyreklame nie trudno.
a tak poza tym najpierw sie doucz: SKOREK SIE NIE WYCINA!!! Tylko usowa plynem zmiekczajacym, lub odsowa sie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Salon Kosmetyczny Intercosmetic

lauracrow1 wg. twojej teorii "SKOREK SIE NIE WYCINA!!! Tylko usowa plynem zmiekczajacym, lub odsowa sie..." nie ma w Łomży ani jednej kosmetyczki, która zna się na tym co robi, albo ja u takiej nie byłam.
Każda odsuwa skórki, a następnie wycina. Jeśli jest w Łomży jakaś, która nie używa cążek napisz mi która, a z ciekawości się przejdę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Salon Kosmetyczny Intercosmetic

ale głupoty piszecie. oczywiście że wycina się skórki-a właściwie ich nadmiar tzn. to co nachodzi za bardzo na paznokieć. są skórki które można zmiękczyć płynem i rozpuścić ale to są wyjątki! spróbuj jedna z drugą pomalować sobie paznokcie ze skórkami tylko odsuniętymi lub niewyciętymi tak jak trzeba to szybko przekonacie się o marnym efekcie. skórki po prostu trzeba umieć wycinać a nie rżnąć do bólu.

lotos

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Salon Kosmetyczny Intercosmetic

dziewczyny wycina sie ale po skonczonej stylizacji i pod warunkiem, ze sa baardzo duze, bo jesli sa mniejsze to wystarczy do tego zmiekczenie u odsuniecie ich, no wyobrazcie sobie sytuacje ze przychodzicie do kosmetyczki ze skorkami ona wam je powycinala, czym naruszykla ciaglosc tkanki a nastepnie przeszla do procesu przedluzania, czyli pilnik w ruch itd. I co? I nagle skorki sa zakrwawione, zaczewienione i leci krew i co wy wtedy na to? wielkie zburzenie, bo kosmetyczka was pozacinala i potem takie opiepszanie dupy na forum. Uwierzcie, ze nie wszystkie skorki kwalifikuja sie od razu do wycinania, tym bardziej, ze sa dziewczyny ktore maja tak wrazliwe waly okolopaznokciowe, ze chocbys milimetr po milimetrze delikatnie je wycinala to krew bedzie leciala ciurkiem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Salon Kosmetyczny Intercosmetic

cos w tym jest,nigdy nie bylam w takim wipindrzonym salonie,
bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Salon Kosmetyczny Intercosmetic

Do ''siarak''

Ta sympatyczna miała takie dosyć krótkie włosy ?? i może miała na imię Bożena, tak ?? :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Salon Kosmetyczny Intercosmetic

A co jeśli chodzi o zwykły manicure? a nie żadną stylizację? jasne że do akrylu czy żelu albo się nie wycina wcale, bo się sciera podczas matowienia płytki albo wycina kilka dni wcześniej żeby potem nie krwawiły przy matowieniu. Co do zwykłego manicuru to najczęściej się je jednak wycina, bo samo zmiękczenie i odsunięcie nie wystarcza. Spróbuj pomalować ładnie i trwale paznokcie z grubymi skórami przy wale paznokciowym. Z tym że usuwa się tzw. martwą, stwardniałą skórkę a nie żywą bo inaczej na pewno będzie krwawić. I skończcie już ten durny temat bo chyba nie o to tu do końca chodziło.

lotos

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Salon Kosmetyczny Intercosmetic

lauracrow1 wiesz wydaje mi się ze troszkę z tymi szczegółami to przesadzacie .... tak jak lotos powiedziała , skończcie te wymądrzanie się bo co jedna to mądrzejsza , z całym szacunkiem oczywiście ale śmieszy mnie to , do dentysty też nie chodzisz bo tam również masz naruszenie ciągłości naskórka ..... eh ....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Salon Kosmetyczny Intercosmetic

Uderz w stół a...

Autorka tematu wyraźnie napisała o swoich uczuciach na temat obsługi w salonach i pyta czy ktoś został podobnie potraktowany jak Ona.

Drażni mnie, jak pojawia się temat, a zaraz po tym nowe nicki ;/
Ja na miejscu autorki postu poszłabym raz jeszcze do salonu na ten sam zabieg i jesli sytuacja się powtórzy zgłosić siłom wyższym lub/i zmienić salon. Inego rozwiązania nie widze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Salon Kosmetyczny Intercosmetic

Obsługa, obsługą, ale ważny jest też dobry sprzęt np. w salonie kosmetycznym laser glamour macie najnowsze lasery do depilacji laserowej http://www.laserglamour.pl/index.php/homepage.html :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Salon Kosmetyczny Intercosmetic

Do \"turyści\"
Powiem wprost. Konkurencja robi brudna robotę. Bardzo brzydką! Do tego salonu chodzę od kilkunastu lat co 2 tygodnie. Jeżeli mówisz coś złego na temat tego salonu - obsługi, czystości, wiedzy, profesjonalizmu - to łżesz jak pies. Ja mogę oceniać bo jestem stałą klientką a moja ocena jest bardzo wysoka. Nie zmienię salonu bo znam wszystkie Panie, które tam pracują - znam naprawdę. Ty - \"turyści\" nie znasz, gadasz od rzeczy. Nawet nie wiesz, że Asi od długiego czasu nie ma w salonie. Według Ciebie umawianych jest za dużo klientek. Guzik się na tym znasz i tyle. Zamknij buzię i znajdź sobie inny temat, bo na pracy w kosmetyce znasz się tyle co na lotach w kosmos. Zmień salon i nie zawracaj d.......

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Salon Kosmetyczny Intercosmetic

Sorka odpowiadasz na posty z 2010 roku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Salon Kosmetyczny Intercosmetic

To już nie wiem jaki salon wybrać do zrobienia brwi ( regulacja i henna ), Intercosmetic czy Cosmeo....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Salon Kosmetyczny Intercosmetic

Słuchajcie mimo wszystko depilacja laserowa to naprawdę jedno z najlepszych i najnowoczesniejszych rozwiązań, polecam wam mądrą i ciekawą lekturę na http://kalkulatorsnu.pl/uncategorized/depilacja-laserem-zyskuje-popularnosci/ :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Salon Kosmetyczny Intercosmetic

Do turystka . Kim ty jestes kobieta czy mezszczyzna . Bo widze ze pogupilas lub pogubiles sie w tym co piszesz . raz piszesz widzial ?jako facet . dalej znow jako kobieta . Czyzby Ania kandydatka na prezydenta . Nieladnie tak oczerniac konkurecje nieladnie . Sadze ze warto zglosic do prokuratury o odostepnienie danych osobowych i jesli okaze sie ze to jakas pseudo konkurencja to zazadac odszkodowan i Kto mieczem wojuje .....................

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Salon Kosmetyczny Intercosmetic

...

grzybek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Salon Kosmetyczny Intercosmetic

km bardzo mądrze, niech szukają kogoś kto oczerniał lokal i pracownika w 2010 ha ha ha.

Admin, nie wygłupiaj się. Skończ z reklamami w tematach z poprzedniej dekady ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Salon Kosmetyczny Intercosmetic

Salon kosmetyczny można zrobić u siebie w domu, zamiast chodzić do kosmetyczki. W tym celu najlepiej kupić specjalne urządzenia do codziennego manicure. W zestawie są zazwyczaj lampy led, uv, żele, podkłady i pilniki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Salon Kosmetyczny Intercosmetic

kolejna menda wklejająca swoje reklamki

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org