sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
KOMUNIA

Może wiecie gdzie można kupić w Łomży fajne zaproszenia komunijne i inne art.np.dekoracyjne?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KOMUNIA

przy katedrze jest taki sklep z różnymi rzeczami"religijnymi" to tam najpewniej znajdziesz i takie zaproszenia. w tym ciągu sklepów od katedry

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KOMUNIA

W hurtownii Prymus na Legionów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KOMUNIA

na allegro, najtaniej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KOMUNIA

jak chcesz to ci zrobie zaproszenie ze zdjeciem twojego dziecka. zaproszenie maialoby forme zdjecia/pocztowki.
magmis@poczta.onet.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KOMUNIA

No właśnie, a może sama coś zrobisz? Mnie zaproszono właśnie, takim samodzielnie wykonanym zaproszeniem, i jest ono po stokroć ładniejsze niż te kupione - bo wykonane z najwyższą starannością dziecka i jego rodzica ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KOMUNIA

zaproszenie najlepiej sms-em wyslij i podaj od razu nr. konta na ktore mozna przelac prezent.i bedzie oryginalnie i inaczej niz wszyscy

kot składa się z sierści oraz dwóch łap przednich do rozpędzania się i dwóch tylnych do hamowania

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KOMUNIA

sezon na komunie ku*wa
precz z komuną !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KOMUNIA

kiedy jest komunia w katedrze?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KOMUNIA

Ja różne dekoracje, ozdoby na stół itd. wyszukiwałam w sieci, nie mam pojęcia, gdzie można dostać takie rzeczy w sklepach stacjonarnych, ale pewnie w naszym mieście mega trudno znaleźć taki sklep, dlatego chyba dużo lepiej zacząć szukać na takich stronach, jak ta https://www.partybox.pl/komunia,2182 . Bardzo ciekawe dodatki, robiąc komunię w domu możemy go ozdobić w niesamowity sposób takimi drobiazgami.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KOMUNIA

Organizacja komunii to nie taka oczywista sprawa. Ważne są dekoracje, któymi przystroisz chociażby stół. Możesz kupić je w sklepie oferującym się na stronie: https://partytime.pl/pl/i/Kontakt/9. Wybór artykułów jest duży, więc na pewno coś Ci się spodoba.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org