czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Nauka pływania

Zbliżają się wakacje, a ja chciałabym się nauczyć pływać. Kogo polecacie, czy na basenie przy SP 10 jest ktoś kto udziela lekcji pływania?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nauka pływania

idz do jakiegoś Ratownika :) napewno sie uśmiechnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nauka pływania

wiesz co . daj mi 20 zl i cie naucze



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nauka pływania

Wolałabym żeby to była osoba, która ma przynajmniej instruktora pływania... a Ratownicy z basenu udzielają lekcji na basenie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nauka pływania

ic ic



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nauka pływania

na basenie przy sp10 możliwe jest wykupienie lekcji więc śmiało możesz iść zapytać się ratownika, albo Pani z recepcji napewno ktoś Ci udzieli bliższych informacji:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nauka pływania

a wiesz ile kosztuje lekcja pływania?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nauka pływania

Wejdz na strone www.plywanie.lomza.pl, moze tam znajdziesz cos dla siebie. O ile pamietam to lekcja indywidualna kosztuje 25zl. Powodzenia ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nauka pływania

Dziękuje bardzo, nawet nie wiedziałam, że w Łomży ktoś prowadzi takie lekcje. A może ktoś korzystał z nauki pływania u tych Panów i wie czy dobrze uczą? Chodzi o to, że w ogóle nie umiem pływać i chodzi mi o cierpliwą osobę:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nauka pływania

OOO, mysle ze z cierpliwoscia nie bedzie problemu :) W koncu za kazda dodatkowa lekcja stoi argument w postaci 25zlotych... :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nauka pływania

hehe dzięki... :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nauka pływania

Ja zaczekam na wyniki śledztwa w sprawie śmierci dziewczyny. Jeśli ktoś z obsługi pływalni zawinił, to dziękuję, ale nie zaryzykuję pływania tam.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nauka pływania

To nie musisz pływać pod okiem obsługi pływalni tylko pod okiem wynajętego instruktora :) i problem z głowy...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nauka pływania

Ahmed... o ktorej dziewczynie mowisz...? O tej co ostatnio byl wypadek? Bo jesli tak to ona zyje....., w ciezkim stanie ale zyje....

_____________________________________________________


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nauka pływania

Ja też stwierdziłam, że poczekam z pływaniem na drugi basen skoro w 10tce pracują ratownicy niegodni zaufania...

___________________________________________________________

Nie ma miłości, są ciężarówki ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nauka pływania

Ja własnie brałem lekcję pływania i jestem bardzo zadowolony w 10 godzinach nauczyłem się 2 stylów i śmigam teraz tam i z powrotem bez problemów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nauka pływania

A gdzie brałeś te lekcje? u Panów ratowników?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nauka pływania

nie, tutaj www.plywanie.lomza.pl zadzoń tam i się umów na lekcę naprawde warto.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nauka pływania

Instruktorów pływania jest cała masa , tylko nie każdy ma czas. Ja go nie mam. Ja poleciłbym pana Jarka Szeremeta , ale obawiam się że on może nie mieć wolnych godzin . Facet naprawdę konkretny. Nie jest ratownikiem, ale można zapytać o niego na pływalni, bo często ma tam lekcje pływania.

Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nauka pływania

200zl kurs.basen przy 10tce

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nauka pływania

Zadzwonie i się zapisze się na lekcje do Panów z tej stronki... jak ktoś korzystał z ich lekcji proszę o info...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nauka pływania

Dobry instruktor, który nauczy Cię pływać to podstawa, więc zapisz się na takie zajęcia, które mają dobre opinie, a osoby uczące się mogą potwierdzić skuteczność takich zajęć. Dzięki temu na pewno będziesz zadowolony. Do tego jakiś fajny sprzęt np. od Finis i gotowe! Nauczysz się pływać w krótkim czasie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nauka pływania

miki878 napisał(a):

> Dobry instruktor, który nauczy Cię pływać to podstawa,
> więc zapisz się na takie zajęcia, które mają dobre opinie,
> a osoby uczące się mogą potwierdzić skuteczność takich
> zajęć. Dzięki temu na pewno będziesz zadowolony. Do tego
> jakiś fajny sprzęt np. od Finis i gotowe! Nauczysz się
> pływać w krótkim czasie.



Instruktor to podstawa, masz rację.
Moje dziecko ciężko było przekonać do pływania bo też istotny jest basen - czasami jest zimna woda w basenie. Na szczęście mogłam zakupić piankę do pływania i już było łatwiej https://surfing-sklep.warszawa.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org