wtorek, 23 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
stadnina koni

Czy ktoś z Was ma może namiary na stadninę koni w Kupiskach?
Byłabym bardzo wdzięczna
Dzięki i pozdrawiam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stadnina koni

stadnina??? koni w Kupiskach? a ile mają tam koni?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stadnina koni

walić koni

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stadnina koni

nie wiem ile, widziałam reklamę jakiś czas temu, ale nie spisałam telefonu :)
pisało że gdzieś koło sklepu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stadnina koni

koło sklepu ? to zależy ile chłopa się zbierze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stadnina koni

Została przeniesiona na fort 2 w Piątnicy

http://nasza-klasa.pl/profile/30653554

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stadnina koni

na fort nr 2 została przeniesiona częśc koni natomiast w kupiskach prawdopodobnie zostały jakieś. Jeśli będę w okolicy zajadę i się zorientuję, pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stadnina koni

bardzo dziękuję :))))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stadnina koni

hej,
ja byłam i tam ma chłopak 2 konie, nic specjalnego, nie ma warunków do przejażdżek ani na ujeżdżalni, a jeśli chodzi o teren do tylko do lasku jednaczewskiego


http://fazuszka88.blogspot.com/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stadnina koni

czyja ta stadnina?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stadnina koni

Witam widze ze ktos tu bezprawnie urzywa mojego nicka co do "stadniny " na fortach to takowa nie istnieje jest to nie zarejestrowana dzialalnosc pseudo instruktorki elwiry nie ma nic wspolnego ze stadnina .Zero ubezpiczenia i niezarejestrowana dzialalnosc gospodarcza. ciekawe kiedy Wujt Piatnicy zrobi z tym porzadek a zapomnialem Wojt jest w bardzo dobrej komitywie z wlascicielem i nie wypada mu brac podatkow od kolegi .Nie polecam i prosze nie dac sie nabrac ta "instruktorka" jazdy nie ma zadnych uprawniej jezdzieckich chyba ze na krowy bo o innych mi nie wiadomo .pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stadnina koni

axell1 piszesz nie ma żadnych uprawnień a następnie piszesz że ma na krowy .
To ma uprawnienia czy nie ma ???
Jesteś zazdrosna/y czy zawistna /y ???

Bo już nie wiem jak Cię zrozumieć ....

Zazdrość jest czymś naturalnym, jest uczuciem takim jakim smutek czy złość.
Zawiść jest natomiast jakąś patologią. Człowiek zawistny nie może znieść, że inni mają lepiej od niego, ale nie zazdrości im tylko życzy albo dąży do tego, żeby po prostu zniszczyć cudze szczęście. "Ja nie mam, to ty tez nie będziesz miał".

Napisz kim jesteś ???



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stadnina koni

Zbych pisze jak jest a sporo tego jest

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stadnina koni

Jest tam facet ma też wypożyczalnie lawet.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stadnina koni

.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stadnina koni

???????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stadnina koni

????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stadnina koni

Faktem jest, że u nas jest "jeździecka pustynia". Mało jest ludzi - a może wcale - którzy mają uprawnienia instruktorskie. Zaobserwowałam, że osoby, które trzymają się na koniu, uważają, że już mogą uczyć innych, a nie potrafią zrobić choćby takich elementów ujeżdżenia jak dodawanie w kłusie /wydłużanie kroku konia przy zachowaniu tempa ruchu/, zwroty na zadzie itd. W warunkach łomżyńskich jazda konna to opętańczy galop w kółko ujeżdżalni, maltretowanie pyska konia, bo zapomniało się, że podstawa to dosiad. SZKODA...

*finka*

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stadnina koni

wiooo koniku .....




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stadnina koni

Powiem tyle o tej stadninie . Niby wszystko ok , niby pięknie , ale koszty za jazde to są niesamowite ;/ Za pół godziny biorą 40zł. Ciekawe ile biorą za jazde w teren ;p

Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stadnina koni

.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stadnina koni

692477413 gwardiak i ma konie ale nie wiem czy to o to chodzi:-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stadnina koni

W Kisielnicy są konie - jest to najstarsza stajnia w naszej okolicy i nadal funkcjonuje. Można się tam czegoś nauczyć. Niestety w weekendy zamknięta.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stadnina koni

Jak ktoś ma kasę, to może sam założyć swoją stajnię w okolicy i pobudować własną ujeżdżalnię koni z https://namplan.pl/ujezdzalnie-dla-koni/ Inwestycja spora ale i klienci są, bo ludzie coraz częściej chcą uczyć się jazdy konnej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org