wtorek, 19 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Konto w Alior Banku - wady i zalety

Czy to prawda że tam prowadzenie konta w skali miesiąca wynosi 3zł bez dodatkowych opłat? Proszę o opinie na temat tego banku posiadaczy rachunków ROR

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Konto w Alior Banku - wady i zalety

jesli ROR to konto jest bezpłatne, płacisz tylko za kartę, sam mam tam konto przeszedłem z KB i muszę przyznać że są naprawdę w porządku. Mam tam tez konto firmowe.
pozdrawiam

Andy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Konto w Alior Banku - wady i zalety

dzieki Andy123, a jak jest z bankomatami?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Konto w Alior Banku - wady i zalety

nieprawda , wynosi 5zl w skali miesiaca (jezeli jest to twoj bank glowny jezeli nie to 9zl) , chyba ze nie chcesz karty platniczej do konta wtedy praktycznie nic nie placisz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Konto w Alior Banku - wady i zalety

a DB?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Konto w Alior Banku - wady i zalety

a LOL?

jedyny prawdziwy jasio :}

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Konto w Alior Banku - wady i zalety

3zl jesli wplywy sa od jakiejs kwoty, a jak nie to 5zl i jest to oplata za karte, bo utrzymanie konta 0zl, chyba, ze ktos nie chce karty to konto nic go nie kosztuje. Alior obejmuje wszystkie bankomaty, czyli wyplaty sa bez prowizjii

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Konto w Alior Banku - wady i zalety

Czy ciężko wejść na ich www? Albo zadzwonić na hotline?
Dzieciom neo dziękujemy.

--
tomek w.

\"Rzuciłem myśl, że cokolwiek mi się należy\"

\"Żeby mi się chcialo tak, jak mi sie nie chce\"




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Konto w Alior Banku - wady i zalety

chciales zablysnac? nie udalo się? jak mi przykro...
dla twojej informacji interesowaly mnie opinie uzytkownikow a nie oferta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Konto w Alior Banku - wady i zalety

mam u nich konto od ponad roku i nie narzekam. 3zł/miesięcznie to pikuś a na dodatek jak masz lokate nocną to twoja kasa pracuje też w nocy i w skali roku masz bodajże 7 % czy jakoś tak. www.aliorbank.pl tam jest więcej info ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Konto w Alior Banku - wady i zalety

jak dla mnie bomba, 3 zl miesiecznie, wszystkie bankomaty za free

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Konto w Alior Banku - wady i zalety

z tym jest spoko tylko tel. nie mozna chyba jeszcze doladowac tylko jest problem za granica ja bylem w anglii wyplacalem z konta alior w jakims bankomacie i po powrocie do polski okazalo sie ze mam na minusie 150zl a nie mialem zadnego debetu mialem dwa tysiace zl wyplacilem tam nie cala nawet sume a tu mi wpierali ze kurs sie zmienil funt stal 4.80 ja wyplacilem wyszlo ze po 5.10 a tu sie okazalo ze jeszcze mam doplacic to ciekawe jaki u nich kurs jest i kto go tam ustala a i przelewy drogie w oddziale

ell pablo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Konto w Alior Banku - wady i zalety

Chyba nie wszyscy użytkownicy mający konto w Alior Banku są na czasie, bo nie ma już 3 zł za prowadzenie (za kartę) ale podnieśli do 5 zł, co i tak nie jest wygórowaną kwotą.
Największy jednak minus jest taki że jeśli na koncie zostanie Ci 100 zł to nie wypłacisz tej kwoty, dlatego że jest to minimum jakie musi tam być, właśnie przez to się kiedyś naciąłem w sklepie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Konto w Alior Banku - wady i zalety

Benny co ty gadasz? Jakie 100 zl? Ja wyplacam nawet 20zl jak mi zostaje! i Płace dalej 3 zl..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Konto w Alior Banku - wady i zalety

http://www.aliorbank.pl/pl/klienci_indywidualni/konta_osobiste/konto_z_lokata_nocna
No chyba że masz konto oszczędnościowe to tam rzeczywiście jest za 3 zł, ja mam konto osobiste i w nim płaci się 5 zł.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Konto w Alior Banku - wady i zalety

Dostęp przez neta doskonały a przelewy bezplatne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Konto w Alior Banku - wady i zalety

Nikt nie powie w banku jasno i wyraźnie za co ile się płaci przy jakim saldzie konta....w Banku Millenium np pani na moje pytanie o opłaty odpowiedziała mniej wiecej tak:Absolutnie żadnych opłóat, tylko za kartę 15 zł. Na moje ponowne pytanie czy to są wszystkie opłaty spuściła wzrok i wybąkała, że tak. Po nmiesiącu okazało się, że ubezpieczenie 2 zł, teraz prowadzenie 2 zł...Ale konto jest bezpłatne przecież. Nie ma nic za darmo. Zdenerwowałam sie mocno i napisałam skargę na tą panią, że zataiła przede mną istotne fakty i po premi jej poleciało, ale co z tego ;P

Co do AB musze przyznać -co raz więcej osób płaci w sklepach katą AB, ale poza tym bankiem dominuje PKO BP, ING, Multi Bank raz MBank.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Konto w Alior Banku - wady i zalety

wiecie może jak to jest z wypłatami w bankomatach w banku spółdzielczym??bo teraz sa szopki w innych bankach i sa prowizje brane

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Konto w Alior Banku - wady i zalety

Szczerze nie polecam tego banku...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Konto w Alior Banku - wady i zalety

Ja mam w Nest Banku przenieśli mi je z Banku Smart. Jak go przekształcili w nowy Nest Bank http://antyhaczyk.blogspot.com/2014/07/bank-smart-opinie.html
Nest Bank otwiera chyba jakiś oddział w Łomży. Na razie jest tylko placówka partnerska na Długiej. Ogólnie wszystkie czynności podstawowe są darmowe bez warunków, nawet karta jest darmowa bez konieczności używania jej i wydawania nią określonej kwoty miesięcznie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nest Bank vs Alior

Nie kojarzę oddziału w Łomży

W Aliorze miałem konto do płacenia rachunków, na początku było darmowe, potem wprowadzili opłatę za prowadzenie. To jest wielki bank, a takie mają dużo warunków i prowizji.

Nest Bank ma konto darmowe bez warunków

Tylko, że to jest nowy bank i nie wiadomo jak będzie w przyszłości, ale Smart trzymał cały czas darmowe konto bez warunków. Przy czym to jest całkiem inny profil banków.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Konto w Alior Banku - wady i zalety

Ja także zamierzam założyć konto w Nest banku mają kuszącą ofertę i do tej pory nie zauważyłam żadnych haczyków.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Konto w Alior Banku - wady i zalety

Może załóż okulary?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Konto w Alior Banku - wady i zalety

Czyżby ? może uzasadnij swoje pytanie ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Konto w Alior Banku - wady i zalety

Alior Bank ma korzystną ofertę, dopóki na konto regularnie wpływa wynagrodzenie. W innym wypadku istnieje sporo opłat - chyba, że to zmienili, dawno nie sprawdzałam warunków u nich. Na https://www.totalmoney.pl/wizytowki,57,alior-bank można to szybko zweryfikować.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Konto w Alior Banku - wady i zalety

Nigdy nie miałam tam konta, warto?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org