niedziela, 29 września 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Rozbił się samolot prezydenta

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Rozbil-sie-samolot-z-Lechem-Kaczynskim-na-pokladzie---zginelo-87-osob,wid,12158322,wiadomosc.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rozbił się samolot prezydenta

Same katastrofy, jak nie samolot prezydencki to wypadek na wieśniackim basenie ze śmieszną i nie działającą zjeżdżalnią

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rozbił się samolot prezydenta

tvn 24 podaje że nikt nie przeżył.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rozbił się samolot prezydenta

tragedia :(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rozbił się samolot prezydenta

Donald ma farta.....ze sie tak nie lubili....
I kto teraz prezydentem?????
Donald????

Ziemia jest piekłem innej planety.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rozbił się samolot prezydenta

Jasiu Smietana!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rozbił się samolot prezydenta

Szacunku trochę buraki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rozbił się samolot prezydenta

Niezaleznie od preferencji politycznych to ogromna tragedia ludzi i Polski :( Więc niektórzy powstrzymajcie się z tymi beznadziejnymi komentarzami.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rozbił się samolot prezydenta

następcą prezydenta chyba jest marszałęk sejmu wg konstytucji.

Pjotr

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rozbił się samolot prezydenta

A marszałek nie miał być kandydatem PO w wyborach prezydenckich?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rozbił się samolot prezydenta

Niech spoczywają w pokoju ! R.I.P

Urząd prezydenta ulega opróżnieniu wskutek śmierci prezydenta, zrzeczenia się przez niego urzędu, uznania prezydenta przez Zgromadzenie Narodowe za niezdolnego do pełnienia funkcji ze względu na stan zdrowia, stwierdzenia nieważności wyboru oraz po złożeniu prezydenta z urzędu na mocy orzeczenia Trybunału Stanu.


Do czasu objęcia urzędu prezydenta przez nowego kandydata, w jego zastępstwie władze sprawuje Marszałek Sejmu. Jeśli Marszałek Sejmu nie może tej funkcji wykonywać, wówczas przejmuje ją Marszałek Senatu. Osobom, które sprawują urząd prezydenta w jego zastępstwie przysługują jego wszystkie uprawnienia, za wyjątkiem możliwości rozwiązania Sejmu.

Jeśli którakolwiek z moich opinii narusza obowiązujące zasady, normy prawne, etykietę, propaguje przemoc, jest wulgarna, wzywa do nienawiści na tle religijnym, rasowym, czy wyznaniowym, lub jest po prostu obrzydliwa - to po prostu jej nie czytajcie :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rozbił się samolot prezydenta

Bronisław Komorowski czyli marszałek sejmu jest teraz odpowiedzialny za Polske

Nie lubiłem prezydenta ale szacunek dla wszystkich ! Nasi rodacy zgineli !

Łomża leży na Mazowszu !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rozbił się samolot prezydenta

Tragedia ludzka, ale jeszcze większa tragedia dla Państwa. Najważniejsze osoby w Państwie.

Tragedia.

:(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rozbił się samolot prezydenta

moze teraz wkoncu zmienia samoloty a nie zeby glowa pansta latala starymi padluchami : jest to wielka tragedia dla calego kraju .POMÓDLMY SIE ZA NICH !!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rozbił się samolot prezydenta

Nie komentujcie, pomódlcie się...

Siedzę na brzegu świata, macham nogami.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rozbił się samolot prezydenta

Według programu Rady Ochrony Pamięci Walk i Męczeństwa, na liście pasażerów prezydenckiego samolotu TU-154 byli:

Lech Kaczyński

Maria Kaczyńska

ostatni prezydent RP na uchodźstwie Ryszard Kaczorowski

Jerzy Szmajdziński

Władysław Stasiak

Aleksander Szczygło

Paweł Wypych

Mariusz Handzlik

Andrzej Kremer

szef sztabu generalnego WP gen. Franciszek Gągor

Andrzej Przewoźnik

Grzeogrz Dolniak

Przemysław Gosiewski

Zbigniew Wassermann

Janusz Kochanowski

Sławomir Skrzypek

Janusz Kurtyka

bp Tadeusz Płoski

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rozbił się samolot prezydenta

Wielka tragedia ... [*]



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rozbił się samolot prezydenta

[*]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rozbił się samolot prezydenta

Powinni dawno ten samolot wymienić, może nie byłoby tragedii ale niestety Bóg tak chciał [*] tragedia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rozbił się samolot prezydenta

Nie następcą prezydenta tylko tymczasowo pełni jego funkcję. Komorowski ma 2 tygodnie na podanie terminu wyborów prezydenckich. Mam nadzieję, że nie wybiorą Tuska. Nawet polskich korzeni nie ma, nie wiem co on robi na górze tego Państwa. Jego dziadek był żydem i pracował w gestapo, swoich tłukł, podobno. Straszna strata dla narodu polskiego, najważniejsze osoby w kraju... Czegoś takiego jeszcze ni było, więc powstrzymajcie się od niektórych komentarzy, bo w takiej sytuacji po prostu nie wypada.

Ta ziemia jest przeklęta.

http://demotywatory.pl/1395906/Rosja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rozbił się samolot prezydenta

Tragedia!

..ale teraz się zacznie, Która ekipa rządząca winna, która zaniedbała zakup samolotów, przykładem był wypadek Millera dużo szumu i nic, aż do dziś...kiedyś się tak musiało skończyć tylko szkoda że są ofiary i aż tyle ofiar.

-

„W obliczu ogromu zła na świecie, byłoby bluźnierstwem posądzać Boga o istnienie…”
Tadeusz Kotarbiński

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rozbił się samolot prezydenta

Pilotowi proponowano lądowanie na lotniskach zastępczych, były cztery próby podejścia
Polski samolot prezydencki Tu-154 rozbił się w czasie czwartego podejścia do lądowania na lotnisku Siewiernyj koło Smoleńska - poinformowała telewizja Wiesti-24.
Do katastrofy doszło w warunkach gęstej mgły - przekazała stacja.

Według Wiesti-24, wcześniej pilotowi proponowano lądowanie na lotniskach zastępczych - w Mińsku lub Moskwie.

http://wiadomosci.onet.pl/2153181,12,pilotowi_proponowano_ladowanie_na_lotniskach_zastepczych__byly_cztery_proby_podejscia,item.html



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rozbił się samolot prezydenta

Może był to zamach

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rozbił się samolot prezydenta

Mnie to dziwi że zginęli ludzie ,którzy byli przeciwko żadom Po , którzy walczyli w aferze hazardowej czyży to był zamach

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rozbił się samolot prezydenta

Debile... tam byli różni ludzie, z różnych ugrupowań, czasem nawet z poza polityki... Tragedia, ale takie życie....

Teorii spiskowych się zachciało... wracajcie grać w Tibie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rozbił się samolot prezydenta

Czasami mam pretensje do admina że wycina posty, ale tym razem powinien zareaagować i wyciąc i to raz na zawsze kretynów.

Prawda ... Tommek (213.172.173.---) kretynie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rozbił się samolot prezydenta

Autor: atbis (---.nat.umts.dynamic.eranet.pl)
Data: 10-04-10 11:34

Tragedia!

..ale teraz się zacznie, Która ekipa rządząca winna, która zaniedbała zakup samolotów, przykładem był wypadek Millera dużo szumu i nic, aż do dziś...kiedyś się tak musiało skończyć tylko szkoda że są ofiary i aż tyle ofiar.




Zaniedbania to sa wszedzie w każdej dziedzinie życia. I najgorsze jest to, że każda katastrofa, każda tragedia dzieje się z zaniedbań, których mozna uniknąć.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rozbił się samolot prezydenta

[*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rozbił się samolot prezydenta

tak tak wklejajcie swieczki jak by to cos dalo ....



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rozbił się samolot prezydenta

Straszna tragedia ,kwiat narodu z naszym prezydentem nie żyje . Dlaczego to musiało się stać :(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rozbił się samolot prezydenta

Jak chcecie oddać mu hołd to jedźcie pod Pałac Prezydencki, a nie jebane świeczki wklejacie....

Debile... po prostu debile.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rozbił się samolot prezydenta

otóz to .



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rozbił się samolot prezydenta

nasz klasa peka juz w szwach od tych swieczek i flag polski



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rozbił się samolot prezydenta

Leciało tam dwóch mocnych kandydatów na prezydenta L. Kaczyński i Szmajdzińsk. Jak dla mnie to to nie był jakiś zwykła katastrofa. Maszyna była sprawna technicznie a piloci są wybierani najlepsi z najlepszych i nie zdarzają im sie błędy przy lądowaniu...ale to tylko moja opinia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rozbił się samolot prezydenta

Zginęło także całe dowództwo sił polskich ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rozbił się samolot prezydenta

Masz rację Karol ! To spisek żydomasonerii ! Tak naprawde Kaczynskiego więzi grupa przybyszów z planety Janos razem z M. Jacksonem, 2Pac'kiem, Elvisem i Che Guevarą.

Jak to dobrze, że mamy takich dociekliwych użytkowników.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rozbił się samolot prezydenta

Dalaran zamknij się już bo twoje podniecenie i nakręcenie jest nie na miejscu .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rozbił się samolot prezydenta

( . )( . ) cyce jak donice

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rozbił się samolot prezydenta

Zawsze twierdziłem ze siedzą tu sami gówniarze dzieci neostrady i naszej klasy . Atbis może ty jesteś kretynem każdy ma swoje zdanie a ty i jak większość mocna tylko w gębie jesteś

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rozbił się samolot prezydenta

Błąd pilota ot co.Szkoda ludzi i przykro.

http://main.sqipcom.com/?ref=TomHas

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rozbił się samolot prezydenta

Smierc w dniu rocznicy smierci

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rozbił się samolot prezydenta

O błędzie pilota mówią ruscy , a oni mogą wszystko powiedzieć .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rozbił się samolot prezydenta

Drugi Katyń! ;( Historia lubi się powtarzać
[*]



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rozbił się samolot prezydenta

SD nie doszukujcie się jakichś zamachów.Będzie komisja 5 letnia może coś ustalą.Zgineli Ludzie.

http://main.sqipcom.com/?ref=TomHas

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rozbił się samolot prezydenta

Tak się składa, że akurat jestem w Warszawie. Byłem pod Pałacem Prezydenckim, ludzi tłum wszyscy palą znicze i przynoszą kwiaty. Pod pomnikiem ludzie odmawiają Koronkę do Miłosierdzia.
Wielki smutek dla narodu polskiego.

Live for nothing or die for something...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rozbił się samolot prezydenta

I to jest właśnie wyrażenie szacunku i oddanie hołdu, a nie debilne internetowe świeczki i czarne fotki na n-k...

Niestety, duża część polskiej elity politycznej zginęła w tej katastrofie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rozbił się samolot prezydenta

nawet jeśli był to błąd pilota to co z tego? teraz wszyscy będą pier***ić ''oo bo pilot bo pilot'' zginęła głowa państwa a przede wszystkim Polacy i to jest najbardziej bolesne. Niedługo będziemy świadkami rewolucji w Sejmie. Strach pomyśleć co stanie się z państwem w którym żyjemy...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rozbił się samolot prezydenta

Smutna wiadomość. W sumie trudno było w to uwierzyć.... Słowa są zbędne.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rozbił się samolot prezydenta

Szacunek dla Polaka który naprawdę dbał o dobro tego Państwa , o pamięć naszych przodków.
Ktoś nam zgotował drugi Katyń, miejmy nadzieję że prawdziwi winni się znajdą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rozbił się samolot prezydenta

Prezydent Lech Kaczyński był dobrym prezydentem , dobrym człowiekiem . Cały czas nie mogę w to uwierzyć , koszmar z którego nie mogę się obudzić .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rozbił się samolot prezydenta

Moze to znak od Boga zeby zostawic ten Katyn w spokoju?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rozbił się samolot prezydenta

Wieczny odpoczynek...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rozbił się samolot prezydenta

powiem wam taką rzecz: kiedyś gdzieś usłyszałem jak ktoś przepowiedział że nasz kraj dotknie jakaś wielka katastrofa i zginie prezydent naszego kraju. słyszał ktoś z Was o takiej przepowiedni? nie mogę sobie przypomnieć kto to przepowiedział.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rozbił się samolot prezydenta

wiedźma bagienna akasha ze swojej szklanej kuli haha,
smoku24 chyba dbał, ale o dobro swej kieszeni jak i reszta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rozbił się samolot prezydenta

Tu macie link do zdjęć z Polskiego Cmentarza Wojennego w Katyniu

http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=1&i=84023&t=84023



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rozbił się samolot prezydenta

Według mnie to nie był zbieg okoliczność , Katyń 70 lat temu kiedy zginęli oficerowie oraz teraz kiedy zgineła cała głowa państwa oraz elita , a także kombatanci . I trudno będzie określić prawde bo jak to u Ruskich . Ale taka jest tylko moja opinia . Mimo wszystko kondolencje dla rodziny zaginionych .

Wieczny odpoczynek radz im dac Panie a światłość
wiekuista niech im swieci na wieki wieków Amen.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rozbił się samolot prezydenta

Oddali byście troszeczkę szacunku zmarłym, zamiast pisać kretyńskie komentarze, które w tym momencie są naprawdę nie na miejscu. Mówiąc ludziom że mają jechać pod pałac prezydencki by oddać hołd zmarłym, ja wam powiem tyle wypier*** do Choroszczy, bezduszne chamy i gbury. Jak nie to po prostu zamknijcie mordy i nie komentujcie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rozbił się samolot prezydenta

Pierwszy prawdziwy Prezydent Rzeczypospolitej Polski - prof. Lech Kaczyński.
Pokój Jego duszy.
Niech wszyscy pasażerowie i załoga odpoczywają w spokoju.
:(

_____________________
one track, one thruth.

the thruth tracker


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rozbił się samolot prezydenta

Autor: M@ster (---.elomza.pl)
Data: 10-04-10 14:56

powiem wam taką rzecz: kiedyś gdzieś usłyszałem jak ktoś przepowiedział że nasz kraj dotknie jakaś wielka katastrofa i zginie prezydent naszego kraju. słyszał ktoś z Was o takiej przepowiedni? nie mogę sobie przypomnieć kto to przepowiedział.





Było coś nieco innego. Gruziński "żart" w gruzińskiej Tv o ile kojarzę, jakieś dwa tyg do miesąca temu...., pamiętacie?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rozbił się samolot prezydenta

Z komentarzy telewizyjnych wynika, że załoga kilkukrotnie była nawoływana do lądowania na innym lotnisku, lecz uparcie chcieli wylądować tutaj. No cóż, z tego wynika, ze przeznaczenia ciężko uniknąć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rozbił się samolot prezydenta

Trudno oceniać to wszystko z perspektywy pilotów , nikt za sterami nie posadziłby nie dośwadczonych osób . Podjęli taką decyzje po prostu . Serce boli ,zginą najlepszy według mnie prezydent powojennej Polski . Jedyny polityk ,który ponad wszystko stawiał los Polaków na czele . Prawdziwy patriota ,który całe życie poświęcił Polsce i zginą lecąc złożyć hołd zamordowanym żołnierzom . Teraz co roku 10 kwietnia to i jemu Polska będzie składała hołd .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rozbił się samolot prezydenta

true...

_____________________
one track, one thruth.

the thruth tracker


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rozbił się samolot prezydenta

To tak zeby zrownowazyc wypowiedzi zwolennikow teorii spiskowych... Moze pamietacie co bylo, kiedy pilot wiozacy prezydenta do Gruzji odmowil ladowania ze wzgledow bezpieczenstwa? Prezydent nazwal go tchorzem i zapowiadal, ze jeszcze sie z nim policzy, straszyli go sadami itd.
No to ciekawe, czemu teraz pilot probowal ladowac do skutku mimo takiej mgly i nawolywan...
Moze znow go straszyli i ten akurat nie wytrzymal albo pamietal poprzednia historie i wolal juz nie ryzykowac, bo przeciez uroczystosci wazniejsze? Tak to sie konczy pokazywanie "kto tu rzadzi"...

Dla mnie taka wersja jest juz bardziej prawdopodobna, niz jakies spiski Rosji itd.




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rozbił się samolot prezydenta

inny wtedy byl kontekst wyprawy, draniu.
tu, w locie do katynia, sytuacja nie byla tak nagla, jak wtedy.
dzisiaj byla oficjela, wtedy (gruzja) wyprawa byla swoistą partyzantką zorganizowaną w emocjach.

wiec skoncz powtarzac insynuacje komuchów wyczytane na jakims onecie.

_____________________
one track, one thruth.

the thruth tracker


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rozbił się samolot prezydenta

To dlaczego dziennikarze nie mogli wejść na teren , czarne skrzynki z samolotu już ma Rosja i już widzę jak je nam udostępniają . Nie mogę zrozumieć jak doświadczony pilot z tak ważną załogą mógł zignorować ostrzeżenia i ryzykować życie aby wylądować . To co dziś się stało to ogromna tragedia ,która zmienia raz na zawsze oblicze Polski .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rozbił się samolot prezydenta

Nie powtarzam insynuacji, tylko daje pod rozwage inne aspekty tej wyprawy. Sami piszecie, ze nikt by niedoswiadczonych pilotow nie dal na taka wyprawe, wiec czemu pilot tak usilnie podchodzil kilka razy do ladowania zamiast leciec gdzie indziej?
Uwazasz, ze sprawa z Gruzji nie byla komentowana i dyskutowana w srodowisku pilotow? Ze takie akcje nie maja zadnego wplywu na pozniejsze zachowania pilotow? Nie dopuszczasz nawet mozliwosci, ze tak moglo byc?

Dlaczego dzis sytuacja nie byla pilna? Jakby ladowali gdzie indziej, to pewnie by sie spoznili na uroczystosci albo uroczystosci by sie opoznily, sadzisz ze nikt nie oczekiwal, ze pilot wyladuje?

Jesli z gory zakladasz, ze to co pisze to insynuacje komuchow, to co powinienem napisac o teoriach, ze to Rosjanie przeprowadzili zamach?




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rozbił się samolot prezydenta

Nie mogę zrozumieć jak doświadczony pilot z tak ważną załogą mógł zignorować ostrzeżenia i ryzykować życie aby wylądować .

No wlasnie... Moze ruscy mu zaplacili?




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rozbił się samolot prezydenta

sprawy zwiazane z rosja (min. katyń '70) to swoiste x-files.
"the truth is out there"i "trust no one"
te cytaty pasuja dzisiaj jak nigdy.

i tak jak w filmie... nigdy sie nie dowiemy :/

_____________________
one track, one thruth.

the thruth tracker


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rozbił się samolot prezydenta

edit:

Dran, dopuszczam te mozliwosc, ale jest ona gdzies tam na koncu - wsrod najmniej prawdopodobnych.

_____________________
one track, one thruth.

the thruth tracker


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rozbił się samolot prezydenta

Dran: masz chyba rację bo starzy piloci mówili, że zasadą jest DWA podejścia - potem szuka się innego lotniska.... a tu cztery razy! Temu pilotowi, który nie chciał wyladować to tak umilili życie, że sam odszedł ze słuzby. Coś w tym moze być na rzeczy... ale to i tak jest tragedia ludzi.

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rozbił się samolot prezydenta

ale przeciez tam też inni ludzie nie tylko ta -śmietanka polityczna-Widziałam listę i jest tam Janusz Zakrzeński świetny aktor pamietam go z filmu Nad Niemnem . Ale rzeczywiście jedyne co przychodzi na myśl to tylko jedno słowo -tragedia-dla nas .dla ich rodzin . brak słów .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rozbił się samolot prezydenta

no mogl Prezydent nawet nic tym razem nie powiedziec, ale pilot mial w glowie tamta sytuacje z gruzji, wiec tak sie skonczylo.
to juz jest dosc prawdopodobne, ale w swojej rozciaglosci podchodzi pod smutny, ale jednak przypadek (bez winnych).

_____________________
one track, one thruth.

the thruth tracker


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rozbił się samolot prezydenta

wstrzymajmy sie z ocenami do pierwszych ekspertyz.

_____________________
one track, one thruth.

the thruth tracker


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rozbił się samolot prezydenta

Smutek i ból...... NIECH SPOCZYWAJĄ W SPOKOJU.........- Nie sądżmy innych nie znając szczegółów...... Prawda może być szokiem....!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rozbił się samolot prezydenta

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80269,7755044,Tytul_Narodowego_Bohatera_Gruzji_dla_Lecha_Kaczynskiego.html

Tytuł Narodowego Bohatera Gruzji dla naszego prezydenta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rozbił się samolot prezydenta

masz racje, anelka.
byc moze wszystko jest takie, na jakie wyglada. jest tak, jak przedstawiaja to dzisiaj media.
tragiczna, bolesna katastrofa.

a z kolei nasze insynuacje o teoriach spiskowych sa grzechem wobec rosji, ktora, jak widzimy w relacjach tv, staje na wysokosci zadania. ofiaruje nam pomoc, a gesty, m.in. w postaci żałoby narodowej ogloszonej przez Putina, to szczere wyciagniecie ręki w nasza strone.

wiem ja, wie napewno wiekszosc piszacych z sensem na tym forum osob: dzis lepiej pomilczec.
cos jednak nie pozwala zamilknac, przestac stukac w klawisze pieprzonej klawiatury.

w tej chwili jest metlik w naszych glowach.
nie pamietam, kiedy ostatnio w moich oczach pojawily sie łzy.
ale dzisiejsza date zapamietam napewno, chociaz w tej chwili zapomnialem nawet, ktory dzisiaj jest dzien...

_____________________
one track, one thruth.

the thruth tracker


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rozbił się samolot prezydenta

Wiadomość o śmierci prezydenta i polskiej elity politycznej jest smutna. Wszyscy wiemy, że nie darzyliśmy ich za życia szacunkiem głównie z powodów politycznych. pomimo to uważam, że nikt z tych ofiar nie zasłużył na taką śmieć, oni wszyscy powinni się zestarzeć, doczekać wnuków. ich natomiast spotkał los najgorszy z możliwych. śmierć jest czymś nieodzownym, ale w takiej sytuacji zdaje się powątpiewać w los. Jeszcze rano wsiadali do samolotu nie podejrzewając, że to będzie ostatnia podróż ich życia, wsiadali do samolotu nie wiedząc, że już z niego nie wysiądą. Współczuje rodzinom zabitych, dzieci utraciły swoich rodziców, rodziny bliskich. Państwo utraciło wszystko co mogło. Polska bez władzy nie istnieje. Wystarczyło kilka minut, aby pozbawić naród władzy, a rodziny bliskich. wyobraźmy sobie ponad 90 trumien ułożonych jedna przy drugiej, dopiero wtedy zrozumiemy....
Pokój ich duszom, wieczne odpoczywanie,niech Bóg przyjmie ich dusze.....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rozbił się samolot prezydenta

przepraszam bardzo, Radek864455, ale sa tu tacy, ktorzy nigdy nie kryli sie, ani tutaj, ani w zyciu prywatnym (czy nawet zawodowym), ze popieraja PiS i prezydent Lech Kaczyński jest ich prezydentem.

tak wiec mow za siebie i za swoje otoczenie.

_____________________
one track, one thruth.

the thruth tracker


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rozbił się samolot prezydenta

* to oczywiscie dotyczy słów:

Wszyscy wiemy, że nie darzyliśmy ich za życia szacunkiem głównie z powodów politycznych.

_____________________
one track, one thruth.

the thruth tracker


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rozbił się samolot prezydenta

[*]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rozbił się samolot prezydenta

a ja przywołam w tym miejscu katastrofę samolotu CASA, w której zginęli najwyżsi dowódcy polskiego lotnictwa. niestety ta tragedia niczego nas nie nauczyła. po pierwsze nigdy nie powinno dojść do takiej sytuacji że do jednego samolotu wsiada tylu ważnych ludzi w państwie. całe szczęście w nieszczęściu że nie było wczoraj na pokładzie premiera ani marszałka Sejmu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rozbił się samolot prezydenta

I po KACZCE








jestem jaki jestem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rozbił się samolot prezydenta

Jesteś zerem mówiąc tak. Jesteś nikim, o Nim i o całej reszcie będą pisać w książkach, a o tobie wszyscy zapomną.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rozbił się samolot prezydenta

Składam hołd wszystkim ofiarom katastrofy lotniczej oraz pogrążonym w żałobie rodzinom.
Śmierć prezydenta i tak wielu ważnych w Polsce ludzi woła o pojednanie wszystkich Polaków, a szczególnie polityków. Niech pamiętaja ,że dobro Ojczyzny jest najwyższym celem- bardzo dobrą lekcje patriotyzmu dał tragicznie zmarły Lech Kaczyński w czasie swej prezydentury.
Tragedia pod Smoleńskiem, a także ta w Lasku Katyńskim przed 70-latami,
nie są przypadkiem, a ich niezwykłe powiazanie apeluje do narodu rosyjskiego i polskiego o bratnie pojednanie ponad wszelkimi podziałami.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rozbił się samolot prezydenta

wszyscy tylko mówią, piszą o politykach, a może warto by było wspomnieć że w tej katastrofie zginęła też załoga samolotu, w tym nie wiem czy wiecie dwie stewardessy pochodzące z Białegostoku. miały 23 i 25 lat ;/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rozbił się samolot prezydenta

Dla nie zagladajacych na forum polityka powtorze- ogladajac dzis na CNN otwarcie szczytu nuklearnego jestem pod wrazeniem spokojnych, szczerych slow Obamy oddajacego w imieniu Ameryki hold ofiarom tej tragedii. Jak i pelnej szacunku minucie ciszy i pochylonych glow przywodcow 48 panstw.

"Ja jestem wolny,
mam swoje zdanie,
to czego pragnę to świat bez granic."
Chocolate Spoon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rozbił się samolot prezydenta

makarena

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rozbił się samolot prezydenta

Szok - czemu zapominamy o załodze tego samolotu która miała w pamięci wydarzenia z Gruzji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rozbił się samolot prezydenta

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80277,8773807,Linie_lotnicze_winne_katastrofie_Concorde_a.html

najnowsze wiadomosci

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org