czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
kurs księgowości

Czy słyszał ktoś może gdzie w Łomży można zrobić kurs księgowości? Ile to ewentualnie trwa i jakie są koszty takiego szkolenia? Z góry dzięki za informacje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kurs księgowości

w nocie sa takie kursy, ceny i terminy mozesz sprawdzic na stronie NOT

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kurs księgowości

http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=101986&t=101986

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kurs księgowości

Jak masz możliwość to lepiej załap się do Biura Rachunkowego (ewntualnie w księgowości jakiejś firmy) najpierw papierki układać i dokładnie się przyglądaj o co tam chodzi. Lepiej na tym wyjdziesz niż na kursach. Kurs bez doświadczenia nic nie daje. Da ci więcej świadectwo pracy, że pracowołaś w księgowości i nie jesteś zielona w tej dziedzinie. A równolegle możesz zdobywać jakieś kursy to nie zaszkodzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kurs księgowości

tylko,ze nie jest takl latwo dostac sie do ksiegowosci beda zieloonym...ja tez chetnie bym sie na taki kurs wybrala, z tego co orientowalam sie w nocie 1350zl ksiegowy malych i duzych firm albo pelna ksiegowosc juz nie pamietam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kurs księgowości

Dziekuje wszystkim za informacje. Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kurs księgowości

DO LAURACROW Wielce nazwane "Księgowy małych i dużych firm" haha. Widzisz, ty jednak nie masz zielonego pojęcia na temat księgowości. Porozmawiaj proszę z jakimś księgowym to ci wyjaśni na czym to polega. To samo zdobędziesz po tym kursie. To tak jak byś teraz skończyła w nocie kurs obsługi komputera. Będziesz wiedziała co to bajt, plik, Windows, DOS itp., ale nadal będziesz zielona w programach które są zainstalowane w danej firmie w której przyjmiesz się do pracy. No może w łomży jest tylko jedna dwie firmy które sprzedają jeden rodzaj oprogramowania np. Wf-mag i Wf-kaper. Powodzenia.



I stary żart.
Co to jest księgowość?
Są to działy i przedziały, żeby durnie nie wiedziały, gdzie ich pieniądze się podziały.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kurs księgowości

były,

Żart powalił mnie na kolana - zapamiętam na pewno! :D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kurs księgowości

były no to ciekawy masz tok myslenia, bo ja gdybym byla pracodawca to wolalabym zatrudnic kogos po takim kursie, kto mniej wiecej kumalby o co chodzi, a nie takiego ktorego trzeba wlasnie uczyc od podstaw co to konto, saldo, operacja gospodarcza itp...a "Księgowy małych i dużych firm" to podalam tylko jeden przyklad z wielu szkolen jakie sa prowadzone i nie ******* mi tu, ze nie mam pojecia o ksiegowosci, bo mam na pewno wiecej niz ty sam...wielki medrec sie znalazl, bo gall anonim na forum http://notlomza.pl/index_pliki/Page812.htm prosze sobie wejdz balwanie i poczytaj jakie szkolenia prowadza, a nie wysmiewasz, ktos o nich wspomnial, wiec ja podalam przyklad proste, jak jestes taki wyszkolony to sie wez za swoja ksiegowosc i pracuj, a nie siedzisz i cwaniakujesz jakbys wszystkie rozumy pozjadal

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kurs księgowości

nie do końca tak jest że trudno jest się dostać. jeśli masz taki kurs / szkolenie i masz trochę pojęcia to wiadomo że trzeba zacząć od referenta / asystenta i wprowadzania najpierw faktur itd - na początku jest ciężko trzeba być na bieżąco. ale potem już jak ma się doświadczenie to i zarobki większe, można także dorabiać na boku. mnie zawsze się trafi od czasu do czasu jakieś małe zlecenie więc i dodatkowa gotówka. a co do szkolenia - robiłem w MDDP Akademia Biznesu w oddziale Warszawskim. Firm tego typu jest od groma. Więc też trzeba uważać żeby nie zapłacić za coś co nic nie wniesie nowego do twojej wiedzy. Cenowo wyglądało to tak że płaciłem podobnie jak za semestr studiów, wiedza nieporównywalnie przydatna. Robiłem już dla bardziej zaawansowanych bo podstawy już jakieś miałem ze studiów. Zajęcia odbywały się w weekendy. Prowadzący sympatyczni, ludzie którzy się szkolili w różnym wieku. Teraz pracuję w księgowości, nie wpisuję już faktur

Myśl i działaj.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kurs księgowości

aaa i ważne... żeby przetrwać ten pierwszy okres w biurach rachunkowych w którym zawalają cię brudną robotą. niestety ktoś to robi. na początek zarabiałem około 1300 [bez doświadczenia, poza warszawą, w warszawie / mazowieckim stawki wiadomo wyższe bo i koszty utrzymania większe]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kurs księgowości

W wielu urzędach pracy organizowane są kursy księgowości. Ale żeby dostać kurs trzeba być bezrobotnym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kurs księgowości

Ja polecam kurs małej księgowości w ock w Ostrołęce. Tam organizują zjazdy głównie w soboty i niedziele. W not w lomzy z tego co pamiętam tylko popołudniami.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kurs księgowości

Księgowość, to z jednej strony bezpieczna, ale z drugiej niezwykle nudna robota.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kurs księgowości

Ja też mam za sobą kilka kursów księgowośći. Wiem jednak doskonale, żę warto zaopatrzyć się też w dobrej jakości literaturę branżową by móc tą swoją wiedzę uaktualniać na bieżąco. ja tego typu publikacje zamawiam od lat w wydawnictwie Wiedza i Praktyka. Spory wybór, napisane w przystępny sposób a tdo tego niedrogie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kurs księgowości

Mnie tam nie interesuje taki kurs księgowości.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kurs księgowości

muszka napisał(a):

> Czy słyszał ktoś może gdzie w Łomży można zrobić kurs
> księgowości? Ile to ewentualnie trwa i jakie są koszty
> takiego szkolenia? Z góry dzięki za informacje.


Ja uważam że tutaj mają dobrą ofertę https://kursy-ksiegowosci-online.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org