niedziela, 22 września 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Prawo jazdy kat. B

Witam, pytanie jest proste.
Ile w przybliżeniu kosztuje kurs na prawo jazdy kategorii B?
Ewentualnie u kogo polecacie się szkolić?
Pozdrawiam i z góry dziękuję za wypowiedzi :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo jazdy kat. B

Kolego poczytaj sobie wczesniejsze tematy. Koszt około 1000zł Ja robiłem u Kamińskiego i zdałem za I razem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo jazdy kat. B

Mój błąd, sory. Znalazłem ten temat, dzięki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo jazdy kat. B

zdawanie egzaminu nie zależy od punktu wykonania kursu. W OSZ była miła atmosfera i ciekawe wykłady oraz dobrzy instruktorzy. A o cenie nie wiem, bo dawno robiłem, a po drugie to się zmienia ciągle. Powodzenia i dobrej decyzji :)

Pjotr

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo jazdy kat. B

tylko nie u gruszwelda ryska nic ciebie nie nauczy, ten nauczycielek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo jazdy kat. B

mnie gruszfeld uczył w szkole podstawowej zespołowych prac technicznych i było ok a co do prawka robiłem u kamińskiego na b i t a na cięzarowe u świdra ale niestety siedzi i kursy są wstrzymane ale polecam tu i tu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo jazdy kat. B

Polecam Pana Borkowskiego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo jazdy kat. B

Zapraszam do Pana Borawski Kazimierz z ul. Adama Mickiewicza 19 ;) robiłem tam kurs, kosztował 900zł w tym lekarz. ofc. zdałem za 1 razem. Naprawdę polecam, starają się wszystko załatwić za Ciebie ;))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo jazdy kat. B

prawko na b robilem pare lat temu u Gruszwelda moge z czystym sumieniem polecic super atmosferka, zdane za 1 razem bez najmniejszego klopotu, nastepenie robilem prawko na a w tamtym roku rozniez wszystko bez problemu, zawsze daje jakies cenne wskazowki co i jak na egzaminie co naprawde sie przydaje, natomiast nie moge polecic Pana Kaminskiego prawko c+e to byla naprade porazka



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo jazdy kat. B

Polowa 16/22 nie ma solidniejszych. Ja jeżdziłam z Januszem ,egzamin za 1 razem. Polecam !!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo jazdy kat. B

amon75 napisał(a):

> Polowa 16/22 nie ma solidniejszych. Ja jeżdziłam z Januszem
> ,egzamin za 1 razem. Polecam !!
Zgadzam się z Tobą ja niestety od Gruszfelda musiałam iść do nich na doszkalanie bo nic P Rysiek mnie nie nauczył Janusza polecam w 100% i Krzyśka też

MOJA JEDYNA MIŁOŚĆ AGA

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org