sobota, 15 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
akademia dla malucha

Witam :)
Chciałabym poznać Państwa opinię na temat otwarcia w Łomży "akademii dla malucha" ?

Akademia miałaby 2 grupy wiekowe (2-3, 4- i powyżej) i otwarta byłaby od wczesnego rana do późnego wieczora. Otwarte byłoby również w soboty co jest dodatkowym plusem.

Bogata oferta zajęć ( język Angielski, rytmika, zajęcia dydaktyczne,...) które, doskonałe przygotowanie dziecka do dalszej nauki.

662

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: akademia dla malucha

jaki bylby koszt miesiecznie?

kot składa się z sierści oraz dwóch łap przednich do rozpędzania się i dwóch tylnych do hamowania

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: akademia dla malucha

wpisowe 100 zł opłata wynosiłaby około 180-200 złotych miesięcznie maximum ( zależna od ilości godzin) wyżywienie 5 zł, dodatkowo j.angielski dla chętnych cena nie ustalona. pozostałe zajęcia bezpłatnie

662

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: akademia dla malucha

wyżywienie 5 zł dziennie?
jeżeli tak, to wychodzi hmmm srednio dodatkową stówkę czyli 280-300zł/mc tak?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: akademia dla malucha

tak z wyżywieniem tyle, to są takie wstępne obliczenia mniej więcej. ceny zależne byłoby to od tego ile godzin dziecko spędzałoby w akademii.

662

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: akademia dla malucha

mi pomysł sie podoba, sama bym swojego malucha zapisała.tylko na ile godzin dziennie minimalnie mozna by było zostawiac na pocztku na 2-3 takze?czy to dotyczy akademi przeczkolaka reklamowanej na stronie 4 łomza,czy to to samo jest?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: akademia dla malucha

Można by było zostawia malucha na ile godzin się chce. nie to nie jest ta akademia Moja dopiero jest w trakcie realizacji.

662

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: akademia dla malucha

Zbieram opinie np: czego rodzice by oczekiwali zeby stworzyc coś co pozwoli dziecku łatwiejszy start w dalszej nauce.

662

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: akademia dla malucha

jak dla mnie to bardzo dobry pomysł szczególnie z ta grupa 2-3 latków.w przedszkolach sa dopiero 3 latki. kiedy miało by to powstac i gdzie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: akademia dla malucha

Pewnie powstanie dopiero koniec maj czerwca w tej chwili szukamy odpowiedniego dla maluchów lokalu

662

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: akademia dla malucha

Szukacie lokalu i otwarcie koniec maja-czerwiec?! Powodzenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org