poniedziałek, 03 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
CB Kultura

Dziś ten człowiek z Prusa puszczał odczyt ze skanera.....to już lekka przesada....jak można słuchać....bez zezwolenia...a poza tym umieszczać nagrania na ogólnodostępnych mediach - użytkownicy CB radio potrafią zrozumieć wszystko.....ale wszystko ma swoje granicę....po co nagrywać samego siebie? Po co za wszelką cenę starać się być GURU radiowym w Łomży?Przecież nasze miasto jest na tyle małe,że każdy wie kto z kim rozmawia.
Szkoda tylko opinii o Naszym mieście,że jakiś PIJAK jest Naszą wizytówką
73...nie chodzi o ketchup

Ty! Małgosiaaa!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CB Kultura

Nic nie poradzisz. Dziadkowi odbiło na starość i gada głupoty. A Łomża dzięki niemu ma taką opinię jaką ma. Takie czasy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CB Kultura

Jak wiesz z kim rozmawiasz to idz do niego do chalupy zapierdziel ten caly sprzet co ma wygarnij co masz do powiedzenia i dowidzenia ,czy to taki wielki czy ? bys zrobił to całe CB by ci dziekowalo a tak tylko sranie na ekranie i smiecenie forum na ten temat ;\

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CB Kultura

o co chodzi o co chodzi

▄ █ ▄ █ ▄ █ ▄ █ ▄▄ █ ▄ █ ▄ █ ▄ █ ▄

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CB Kultura

Siadła pszczółka, na jabłoni i otrzepuje kwiat Czemu żeś mi moja miła zawiązała ten świat ;D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CB Kultura

Niejednokrotnie policja informowana była o tym że ten debil puszcza ich rozmowy na CB. Skoro nikogo to nie interesuje że Ben Landen upublicznia rozmowy z pasma policyjnego na Cb, widocznie można tak robić.
Ten bałwan piratuje nie tylko na paśmie policyjnym ale też na 2m i 70cm puszczając swoje i czyjeś nagrane rozmowy.


Przyjdzie czas ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CB Kultura

Kiedyś o ktoś podał jego adres,przyjechały pod blok dwa samochody a ON zadzwonił na Policję,że po parkingu jeżdżą pijani kierowcy.Latem wędruje po pobliskich alejkach z przenośnym radiem...ciekawe jakie jeszcze pomysły drzemią mu w głowie

Ty! Małgosiaaa!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CB Kultura

Też to słyszałem że zakładał kurtkę czarną i po alejkach chodził z włączonym urządzeniem do nasłuchu policji. Jak widział młodych spożywających to udawał że mówi do dyżurnego "Przyjedź na alejki spożywają piwo, dwóch młodych".

paranoja jakaś, że też tym się nikt nie zainteresuje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CB Kultura

gość ma nasrane, a wszyscy mogą mu skoczyć, najbardziej mnie wk..wia, jak go palanty dla zabawy wołają go na radiu, jak ten dziad się nie odzywa, są bardziej posrani niż on

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CB Kultura

Ten dziadek miał sprawę w sądzie i z tego co wiem to zawieszona jest na wypadek gdyby znowu coś zrobił źle. Widocznie wymiar sprawiedliwości słabo podszedł do tego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CB Kultura

To może ten dziad dręczy też panią z Białegostoku:)

http://www.joemonster.org/filmy/16200/Uwaga_na_pole_magnetyczne_w_Bialymstoku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CB Kultura

Pan Jan znowu uderzył, kilkanaście minut temu zaczął wyzywać jak zwykle ma w swoim zwyczaju. Przejezdni nie kryją zdziwienia,że MY - tutejsi mieszkańcy nic nie robimy w tej sprawie...a co gorsza jest grono osób którzy wzywają GO do wypowiedzi....ostatnio jak muczał,człowiek z auta ciężarowego podpuszczał słowami "debil jeszcze,debil jeszcze!!!",udało się go namierzyć a po słowach aby woził węgiel a nie podpuszcza zamknął się od razu....Może ktoś z Was ma propozycję jak zaprzestać temu procederowi?

Ty! Małgosiaaa!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CB Kultura

ja nic nie slyszalem kiklanascie minut temu. chyba ze nie na pasmie cb

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CB Kultura

aauuuuu KOLEŚ o Co chodzi się pytam o co chodzi ??Wez gówniarzu jeden z drugim się uspokój sie za nauke wezc a nie wypisywać głupoty tutaj na Forum zaśmiecać a Dziadzius jak to dziadzius to że Lubi czasem sobie wypić i podokuczać Ludziom to jego sprawa.Nie ma jak STARA GWARDIA krótkofalowców Łomżyńskich Nie było takich problemów za czasów Komuny
>>>>>>73 <<<<<<

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CB Kultura

FUJ kulturka
podlizywacze do d

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CB Kultura

oto chodzi jest nadzieja ze do świąt antenę stracisz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CB Kultura

"radio to ja już miałem gdy Ty na chleb mówiłeś pep"
"jest taka sprawa,że zajdą chłopaki za**dolą Cię wpi**dolą tak,że nie przeżyjesz i MNIE nic nie zrobią"
auuuu koleeeeś słuuuuchaj......
lustereczko w Waszą stronę :D

Ty! Małgosiaaa!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CB Kultura

Ja pitole, co wy niby chcecie z nim zrobić ?

Ktoś tam nawoływał do wjazdu na chatę temu gościowi i wytłumaczenia mu pewnych spraw ręcznie. W razie czego to TY pierwszy miałbyś ciepło, zapewnioną wizytę kryminalnych czy kogoś tam jeszcze z komendy a nie koleżka, który odważyłby się iść na Prusa...

Prawda jest taka, że póki gość nie grozi komuś przez CB (groźby karalne itp.) a tylko się wygłupia (pod wpływem % lub na trzeźwo) jest BEZKARNY i nic nie można mu zrobić...

_________________________________________________________



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CB Kultura

to nie tak!! ten koleś nie jest z Prusa!!! on się tylko wygłupia i podszywa pod bin ladena!! jemu właśnie o to chodzi!!! ponieważ ma z nim jakiś zatarg i w ten sposób się na nim odgrywa!! nie dajcie się zwariować!!! a nadaje z Małachowskiego!!!! jak nie wierzycie to sobie po blokach popatrzcie jaki maszt u niego stoi!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CB Kultura

zgadzam się z jankeson. to nie jest ten prawdziwy bin laden tylko marna jego kopia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CB Kultura

muczy? muuuuuuuuu?

i jest fajnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CB Kultura

Tyle pisania i na marne:)
Jakiego Małachowskiego ? Te anteny na małacha to krótkofalarskie na pasmo wyższe niż Cb.


Odkręciłem antene pod blokiem na prusa i miałem sygnał na max skali. Każdy wie że to słynny Ben Laden i jego alkohol. Jemu to sprzyja że ludzie go identyfikują, bo chce być sławny jak Kapsem z Bstoku św.pamięci.


Druga sprawa to to że miał sprawę w sądzie za podawanie personaliów drugiej osoby na radiu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CB Kultura

a tak nawiązując do osoby św Pamięci Kapsla....to i w Łomży ktoś przyjął taki pseudonim.Potwierdzam że na Prusa nawet gdy antena jest wykręcona wszystko słychać idealnie - tam sygnał jest najmocniejszy tym bardziej że potwierdza to nie jedna osoba

Ty! Małgosiaaa!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org