sobota, 15 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
audio

hej, czy ktoś orientuje się gdzie w naszym regionie można kupić kino domowe denona ewentualnie zestaw denona na glośnikach monitor audio rx8

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: audio

nikt w tym miwście nie wie co to jest kino domowe??i nikt nie potrafi odpowiedzieć na pytanie gdzie mozna je kupic??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: audio

pelno potem sznurkow po ka,tach
walaja, sie takie, czasami nogi az sie pla,cza,
wpchajcie sie z tym

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: audio

ja wiem ale nie powiem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: audio

Autor: zgred69 (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 15-03-10 09:58

nikt w tym miwście nie wie co to jest kino domowe??i nikt nie potrafi odpowiedzieć na pytanie gdzie mozna je kupic??


co to jest kino domowe to wszyscy wiedza, tylko w "tym miescie" nikt tego nie sprzedaje, wiec dlatego nikt tobie na to nie odpowiedzial, i zamiast sie unosic sam poszukaj.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: audio

Denon z Monitor Audio to chyba nie najlepsze zestawienie, choc podobno nowa seria RX nie ma tak "luznego" basu jak poprzednie RS. Sam mam glosniki Monitor Audio i gratuluje wyboru. Odpowiadajac na Twoje pytanie to watpie czy gdzies w Lomzy kupisz taki zestaw.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: audio

chyba tylko u "ruskich" na rynku

kot składa się z sierści oraz dwóch łap przednich do rozpędzania się i dwóch tylnych do hamowania

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: audio

byłem kiedyś na odsłuchu serii 1500 denona w połączeniu z głosnikami monitor audio silver rs8. Grało to całkiem przyjemnie, a z tego co sie mówi nowa seria MA rx jest kontynuacją głośników, które juz słyszałem. Zastanawiam się teraz jednak nad zakupem amplitunera bo jest to bardziej uniwersalne rozwiązanie.
Poszperałem trochę w sieci i natknąłem się na firmę blueaudio. Goście działają w Łomży i są niby sklepem internetowym ale mają bardzo bogatą ofertę. Dzwoniłem do nich, mają monitor audio i denona. Zaskoczyli mnie niskimi cenami.wogóle to dla mnie szok, ze w Łomży ktoś wreszcie wziął się za profesjonalne audio. co o tym sądzicie??warto??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: audio

chyba zamówie dzisiaj te rx w blueaudio.Dali mi 10%rabatu i dostarczą mi je do domu. tylko pytanie, które głosniczki zagrają mi lepiej rx6 czy rx8??

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org