piątek, 27 września 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
pytanie dotyczące internetu

Mam pytanko - może trochę prymitywne dla znawców komputerów..:) no ale ja akurat tego nie wiem..a wiec : czy do starego kompa mającego z tyłu wejscie usb można założyć/podłączyć internet przenośny (taki jak w laptopie) i czy będzie on działał bez problemu..?
Z góry dzięki za odp, wiem że jest na forum sporo "komputerowych fachowców" ;))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pytanie dotyczące internetu

szczerze.. bedzie on dziala 100 razy lepiej niz na innych portach. bo sa porty szybkie i wolne.. na tych z tylu bedzie szybciej dzialal byc moze z przodu tez bedziesz mial szybki port. popatrz... np. przy zrzucaniu czegos z pendrive widzisz roznice czy zrzuca sie szybko czy wolno. czy czas zrzucania nie jest to 90 minut a powinno byc 2 minuty.. tak wiec sprawdz szybkos portow

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pytanie dotyczące internetu

90 min. to sie zrzuca kołdre w niedziele rano o_O

_____________________
one track, one thruth.

the thruth tracker


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pytanie dotyczące internetu

porty szubkie i wolne he he
usb 1.0 - predkosc do 12 Mbit/sek - wiec pytanie jest o jakim internecie przenosnym piszemy? czy chodzi o odbiornik wi fi? - wtedy usb 1.0 jest za wolne przy polaczeniu z nowym routerem, czy chodzu o usb modem do internety bezprzewodowego od firmy telekomunikacyjnej - wtedy usb 1.0 w wiekszosci przypadkow powinno wystarczyc
usb 2.0 do 480 Mbitoe/sek
i najnowsze usb 3.0 do 4.8 Gbit/sek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pytanie dotyczące internetu

np internet z Orange lub Play..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pytanie dotyczące internetu

tzn np internet z Orange lub Play....?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pytanie dotyczące internetu

czego sie pytasz jeszcze jak D juz ci odpowiedzial.
UMTS(3g) to max 7.2 Mbit/s a najgorsze USB (1.0) to 12Mbit/s

jedyny prawdziwy jasio :}

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pytanie dotyczące internetu

bo ja w tej dziedzinie to niewiele sie znam..jakies tam skróty UMTS,Mbit itd nic mi nie mówią.. Czy przenośny internet z Orange lub Play można założyć jak ktoś wcale nie ma?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pytanie dotyczące internetu

można założyć jak ktoś wcale nie ma?

ze co?

jedyny prawdziwy jasio :}

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pytanie dotyczące internetu

..czy można założyć przenośny internet do starego kompa jak ktoś wcale nie ma podłaczonego internetu..! Domyśl się o co chodzi "podróbko jasia śmietany" a jak nie chcesz to nie odpowiadaj - przecież te pytanie nie jest kierowane tylko i wyłącznie do ciebie!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org