piątek, 27 września 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Tatuażysta

Mam pytanie odnośnie zakładu tatuaży w Łomży który znajduje się na mieście (jest tam tylko wywieszka ); mianowicie widnieje tam slogan z numerem telefonu. Czy ktoś korzystał z usług tej osoby ? Jeżeli tak to czy mógł by się coś o niej wypowiedzieć??(jak robi tatuaże, cena itd..) .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tatuażysta

zajebisciesajf as robi kurde ja mam na nodze i narazie nei dómam jej ucionć



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tatuażysta

odpuść sobie kolego jak chcesz mieć tatuaż a nie mazidło to jedź do kogoś kto ma o tym pojęcie.Ten koleś nie ma talentu do tatuowania.W białym sa w miarę dobre studia a jak nie to wa-wa lub gdańsk

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tatuażysta

Nie polecam tego ze studia, koles robi na odwal po roku wychodzi jedna wielka plama, polecam za to innego kolesia ktory robi prywatnie to jego numer 504347103 tylko nie wiem czy aktualny jest bo robilem sobie okolo roku temu i do tej pory nie stracil na swojej wartosci a odnosnie ceny dogadasz sie napewno.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tatuażysta

Są tatuażyści co robią tatuaże prywatnie w Łomży,znam jednego ale muszę się dowiedzieć czy jest wolny(bo sporo osób robi u niego tatuaże),ja osobiscie nie robilem u niego bo go jeszcze nie znalem zanim dziare zrobilem,ale chlopak ma wyobraznie i namaluje Ci co chcesz,ja robilem w EŁKU,w tym budynku co basen jest,facet robi nie drogo i dobrze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tatuażysta

ja tez polecam tego chłopaka 504347103 tylko też nie wiem czy aktualny jest ten numer robił mi tatuaż rok temu i jestem zadowolona.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org